لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

منافع ثبت شرکت در ارومیه


ثبت شرکت یعنی ثبت یک فعالیت اشتراکی تحت نظر قانون با افراد مشخص در مکان مشخص و یک فعالیت معین و مجاز. اصولاً فواید بالقوه زیادی در ثبت شرکت در ارومیه وجود دارد که اگر با مدیریت درست شرکت پس از ثبت شرکت بالفعل گردد می تواند سبب شکوفایی کسب و کار شما شود. اما در هر صورت اولین قدم در این راه ثبت شرکت است ، ما در مجموعه ثبتی حقوقی ارزان ثبت در خدمت شما هستیم تا این اولین قدم را اصولی و درست بردارید.

تیم تحریریه موسسه حقوقی ارزان ثبت در این مقاله تلاش بر آن دارد تا به مطالبی درباره ثبت شرکت در ارومیه بپردازد.چنانچه در صدد ثبت شرکتی در ارومیه هستید ولی اطلاعات لازم در این زمینه ندارید، تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

مزایای ثبت شرکت در ارومیه

 1. با ثبت شرکت، می توانید رسمی شوید و با این رسمی شدن قانون از شما حمایت می کند.
 2. با ثبت شرکت، می توانید نمایندگی رسمی اخذ کنید.
 3. با ثبت شرکت، می توانید اعتماد بیشتر مشتریان را جلب کنید و این کسب اعتماد باعث می شود تا شرکت ها بخواهند با شما همکاری داشته باشند.
 4. با ثبت شرکت، کارها به صورت گروهی و شراکتی انجام می شود.
 5. با ثبت شرکت، کیفیت بهتر و خدمات هم متناسب تر می شود.
 6. با ثبت شرکت، می توانید از تسهیلات بانکی و مالی بیشتری استفاده کنید.
 7. با ثبت شرکت، می توانید در مناقصه ها و مزایده ها حضور داشته باشید.
 8. با ثبت شرکت، می توانیدتبلیغاتی موثر و قدرتمند تر داشته باشید.
 9. با ثبت شرکت، می توانید جهانی شوید و با اشخاص حقیقی و حقوقی کشورهای دیگر قرارداد منعقد کنید.
 10. با ثبت شرکت، امکان اخذ نمایندگی و ثبت شعبه شرکت را پیدا می کنید.

انواع شرکت های ثبتی

برای ثبت شرکت در ارومیه می توانید یکی از قالب های ثبتی ذیل را انتخاب کنید:

 • شرکت با مسئولیت محدود
 • شرکت تضامنی
 • شرکت سهامی (خاص و عام)
 • شرکت نسبی
 • شرکت مختلط غیر سهامی
 • شرکت مختلط سهامی
 • شرکت تعاونی

از میان شرکت های ثبتی فوق الذکر دو شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص متداول ترین شرکتهای ثبتی می باشند که در ادامه مطالب به توضیحاتی درباره هر کدام یک می پردازیم همراه ما باشید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ارومیه

یکی از رایج ترین و متداول ترین شرکت های بازرگانی در کشور ایران،شرکت با مسئولیت محدود می باشد. زیرا دارای پیچیدگی های ثبتی و حقوقی نمی باشد و مراحل ثبت و هم چنین مدیریت آن بسیار آسان است . این شرکت معمولاً میان اعضای یک خانواده و یا افراد فامیل و دوستان و آشنایان تشکیل می شود و سهام در این شرکت به قطعات سهام تقسیم نمی شود و متناسب با آنچه شرکا به شرکت آورده اند مسئولیتی در برابر قروض و دیون شرکت دارند.خاطر نشان می شویم که برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود هیچ مبلغی معین نشده است.

ثبت شرکت سهامی خاص در ارومیه

شرکت سهامی خاص شرکتی می باشد که همه سرمایه آن به وسیله موسسین فراهم می شود و در این شرکت مجمع عمومی و اعلامیه پذیره نویسی وجود ندارد و 35 در صد از سرمایه آن باید در حساب مخصوصی سپرده گردد تا پایان ثبت شرکت سهامی خاص در آن بماند. این شرکت برای دانش بنیانشدن ، اخذ گرید و شرکت در مناقصات و غیره بسیار مناسب است و مسئولیت سهامداران در آن به اندازه سهامشان در شرکت است . شرکت سهامی خاص دارای دو بازرس و سه سهامدار است که سهامداران هر سال تمدید یا تعویض و بازرسان هر دو سال یکبار باید تمدید یا تعویض گردند.

ثبت شرکت در ارومیه با ارزان ثبت

ثبت شرکت دانش بنیان در ارومیه

برای ثبت شرکت دانش بنیان در ارومیه ابتدا باید شرکت سهامی خاص ثبت کرده ، آن را تبدیل به شرکت دانش بنیان نمایید. این شرکت باید دارای اعضای هیات علمی با مدرک دکترا و اختراع ثبت شده باشد و موضوع فعالیت آن علم محور و تبدیل دانش به محصولات کاربردی باشد . این شرکت زیر نظر بنیاد ملی نخبگان ثبت می شود و از تخفیف یا معافیت مالیاتی ، تسهیلات مالی این بنیاد و امکان استفاده از مکان استیجاری ارزان در پارک های علم و فناوری برخوردار است. گاهاً یک دانشگاه عضو حقوقی یک شرکت دانش بنیان است که چنانچه دانشگاه سراسری باشد ، شرکت دانش بنیان شرکت دولتی محسوب می گردد.

در خصوص شرکت دانش بنیان در اینجا بیشتر بخوانید : تعریف شرکت دانش بنیان

مراحل ثبت شرکت در ارومیه

مراحل ثبت شرکت در ارومیه توسط متقاضی

برای ثبت شرکت درارومیه نخست می بایست موضوع فعالیت خود را تعیین نموده و اوراق شرکت را برمبنای اطلاعات اولیه شرکت تکمیل نمایید. توجه داشته باشیدکه جهت تنظیم این اوراق بایستی از اشخاص متخصص و مجرب راهنمایی های لازم را اخذ نمایید. سپس نوبت به آن می رسد که از راه سامانه اداره ثبت شرکت در ارومیه نسبت به ثبت سامانه ای مبادرت بورزید و همه مراحل این سامانه را با دقت و به صورت صحیح کامل نمایید. شایان توجه است که با انتخاب گزینه تایید نهایی امکان ویرایش مقدور نمی باشد.

ثبت شرکت توسط موسسه ارزان ثبت

در ابتدای امر کارشناسان موسسه ارزان ثبت مشاوره ای کارآمد در این زمینه را به شما متقاضیان ارائه می دهند. بعد از تکمیل مدارک از جانب متقاضی ، مشاوران موضوع فعالیت شرکت شمارا به صورت کاملاً تخصصی تنظیم و تدوین می نمایند. بعد نوبت به ثبت سامانه ای شرکت از راه سامانه ثبت شرکتها در ارومیه می رسد کارشناسان مجرب و متخصص ما اطلاعات مورد نیاز را در سامانه را وارد کرده و اوراق اساسی شرکت اعم از اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه ، متن صورتجلسه و غیره را مرتب می نمایند. بعد از تایید نام شرکت و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت ارومیه، وکیل ثبت شرکت در ارومیه روند ثبتی پرونده شما را در اداره مربوطه پیگیری می نماید و بعد از گذشت 10-15 روز کاری آگهی تاسیس شرکت انتشار می یابد.

مدارک ثبت شرکت در ارومیه

 • برگه تایید اسم شرکت
 • برگه تایید ثبت نام در سامانه ثبت شرکت ها
 • دو نسخه از اوراق ثبتی امضا شده توسط همه اعضا
 • مجوز در صورت لزوم
 • نسخه برابر اصل مدارک مثبت هویت کلیه شرکا یا سهامداران
 • وکالت نامه وکیل در صورت لزوم

اگر نیاز به المثنی مدارک شرکت باشد چه باید کرد ؟

بعد از ثبت هر شرکتی ممکن است به دلایلی مدارک شرکت مخدوش یا مفقود شود. در این صورت چه باید کرد ؟ اصلاً آیا نیاز به آن ها دارید؟ پاسخ این سوال بلی است، زیرا جهت انجام هرگونه تغییر در شرکت و نیز امور مالیاتی نیاز به مدارک شرکت دارید آن هم اصل آن نه کپی و اما اینکه چه باید کرد. در این خصوص باید درخواست المثنی مدارک ثبت شرکت را داد. این درخواست ابتدا کتباً نوشته شده و توسط همه اعضا شکت امضا و تایید می شود و سپس باید یک نفر با نامه نمایندگی از جانب بقیه با این دو برگه به اداره ثبت شرکت مربوطه مراجعه کرده و سپس فرم تقاضای المثنی را در آنجا پر کند که پس از طی روال اداری از روی مدارک موچود در بایگانی اداره ثبت یک نسخه المثنی از مدارک ثبتی شرکت با مهر اداره ثبت برای شما صادر می گردد و در مراجعه مجدد به شما تحویل می گردد.

هزینه و تعرفه ثبت شرکت در ارومیه

ثبت شرکت ارومیه هزینه مشخصی ندارد و بنا بر نوع شرکت، سرمایه آن، تعداد اعضا و موضوع فعالیت و تعداد خطوط آگهی روزنامه این هزینه متغیر است و مشتمل بر هزینه حق الثبت، حق الدرج آگهی، هزینه پستی، هزینه وکیل و غیره می باشد جهت اطلاع از ریز هزینه ها هم اکنون با کارشناسان مجموعه ارزان ثبت تماس حاصل نمایید.

ثبت شرکت در استان آذربایجان غربی

 • ثبت شرکت در ارومیه
 • ثبت شرکت در مهاباد
 • ثبت شرکت در بوکان
 • ثبت شرکت در خوی
 • ثبت شرکت در میاندوآب
 • ثبت شرکت در سردشت
 • ثبت شرکت در سلماس
 • ثبت شرکت در پیرانشهر
 • ثبت شرکت در نقده
 • ثبت شرکت در تکاب
 • ثبت شرکت در شاهین دژ
 • ثبت شرکت در چالدران

مفتخریم که در مجتمع ثبتی حقوقی ارزان ثبت بیش از ده سال درخدمت شما بزرگواران بوده ایم . با ما جهت مشاوره در خصوص ثبت شرکت در ارومیه و سایر امور ثبتی تماس بگیرید ، تماس از شما، ضمانت تجربه یک همکاری خوب ثبتی از ما.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

روند ثبت شرکت در زاهدان

تیم تحریریه ارزان ثبت کوشیده است تا در این مقاله همه نکات مربوط به ثبت شرکت در زاهدان را برای شما بنویسد . پس تا انتهای مقاله با ما بمانید.

مزایای ثبت شرکت در همدان

با ارزان ثبت ، ثبت شرکت همدان را ارزان تجربه کنید. اگر باور ندارید این مقاله را تا انتها بخوانید تا از هزینه و سایر موارد مطلع شوید.

ثبت شرکت در بجنورد

ارزان ثبت در مقاله پیش رو به ساده ترین شکل ممکن مراحل و نحوه ثبت شرکت در بجنورد را برایتان شرح داده است، پس این مقاله را تا انتها بخوانید.

ثبت شرکت در اراک ارزان و مقرون به صرفه

ارزانترین ثبت شرکت در اراک را با موسسه ارزان ثبت تجربه نمایید. با خواندن این مقاله از کلیه وجوه و ابعاد ثبت شرکت مثل مراحل ثبت شرکت در اراک ، هزینه و مدت زمان ثبت آگاه می شوید.

ثبت شرکت در یاسوج و فواید آن

ثبت شرکت در یاسوج و فواید آن را در این مقاله به همراه مدارک، مراحل و هزینه ثبت شرکت تشریح کرده ایم. تا پایان با ما باشید تا جواب سوالاتتان را بگیرید.

چگونگی ثبت شرکت در یزد

چگونگی ثبت شرکت در یزد شامل مراحل، هزینه و مدارک لازم ثبت شرکت یزد را در این مقاله از ارزان ثبت که مختص شما عزیزان تهیه شده بخوانید. هدف ما جلب رضایت شماست.

چگونه ثبت شرکت در ساری انجام دهیم؟

ثبت شرکت در ساریمقوله ایست که در این مقال به همه زوایای آن پرداخته ایم تا شما را کاملاً روشن کنیم تا با اطمینان خاطر و با اعتماد به ارزان ثبت در این راه گام بردارید.

چرا باید ثبت شرکت در قزوین انجام دهیم؟

در این مقاله دلیل ثبت شرکت قزوین و همه موارد لازم مثل چگونگی ثبت ، مراحل ، مدارک لازم ثبت شرکت در قزوین و هزینه ها را بر شمرده ایم ، پس با ما باشید.

روش ثبت شرکت در گرگان

اولین قدم برا ی پیشرفت کاری یعنی ثبت شرکت در گرگان را با ارزان ثبت محکم و استوار بردارید و برای شروع این مقاله را از تیم تحریریه ارزان ثبت تا انتها بخوانید.

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید

ثبت شرکت در بندرعباس و کلیه موارد مربوط به آن را به شکل ساده و روشن در این مقاله برای شما نوشته ایم تا از هر مطلب و تحقی دیگری بی نیاز شوید. با ما باشید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟