ثبت برند در یاسوج شایسته شما

برندسازی فوری

شما در این مقاله یاد خواهید گرفت چگونه ثبت برند در یاسوج را انجام داده و تمام قواعد ثبتی را در آن لحاظ کنید، پس با ما در ادامه مقاله ثبت برند همراه باشید تا با این قواعد آشنایی پیدا کنید.

ثبت برند در یاسوج

ثبت برند در یاسوج

ثبت برند در یاسوج

با ثبت برند تخصصی در یاسوج می توانید به کسب و کارتان فرصت معروف شدن بدهید، این روز ها بازار تبلیغات برای برند ها بسیار داغ است. شما در صورتی که قصد ثبت برند در این شهر را داشته باشید در مدت زمان کوتاهی می توانید تبدل به یک برند معروف و بزرگ در بازار شوید.

ثبت برند در یاسوج چه مزایایی را به دنبال دارد ؟

با پیشرفت روز افزون تولیدات محصولات مختلف و به روز شدن خدمات در سراسر دنیا با افزایش رقابت بین محصولات مختلف نیاز به متمایز کردن این محصولات و خدمات مربوط به کمپانی های مختلف بیش از پیش به چشم می خورد، ثبت علامت تجاری تنها راهی است که امتیاز یک برند را به صورت انحصاری به دست می آورید، انحصار استفاده از برند و علامت تجاری باعث می شود هیچ شخصی نتواند از برند شما سوء استفاده نماید و در صورت بروز چنین مشکلی می توانید از حمایت قانون استفاده کنید.

مدارک ثبت برند در یاسوج

برای ثبت برند ممکن است متقاضی شخص حقیقی یا شخص حقوقی باشد که برای ثبت هر یک باید مدارک مربوطه خود را ارائه نمایند که عبارت است از:

مدارک شرکت ها یا اشخاص حقوقی

 • کپی مدارک شناسایی مدیر عامل شرکت.
 • علامت تجاری قابل ثبت.
 • کپی مدارک ثبتی شرکت.
 • گواهی امضاء مدیر عامل شرکت.
 • شماره موبایل به نام برای مدیر عامل.
 • کارت بازرگانی در صورت نیاز.
 • پروانه فعالیت شرکت.

مدارک اشخاص حقوقی 

 • کپی مدارک شناسایی متقاضی ثبت برند
 • علامت تجاری قابل ثبت.
 • گواهی امضاء متقاضی.
 • شماره تلفن به نام برای متقاضی.
 • کارت بازرگانی در صورت نیاز.
 • مجوز به نام متقاضی.

ثبت اضافه طبقه و کالا برای ثبت برند یاسوج

بعد از اینکه برندی ثبت می شود ممکن است مالک برند بخواهد با آن برند محصولی را به بازار عرضه کند که در هنگام ثبت برای برند تعریف نشده باشد که در اینجا لازم است برند در طبقه و محصول مورد نظر به ثبت برسد،

این ثبت نیز نیازمند مدارک ثبت اول برند می باشد علاوه بر آن گواهی نامه برند نیز طی اظهار نامه الکترونیکی درخواست ثبت اضافه طبقه کالا و محصول را ارسال می کند، بعد از بررسی درخواست ثبت برند شما در طبقه و کالا مورد نظر انجام می شود و محصولات جدید در گواهی نامه برند شما پشت نویسی می شوند.

مراحل ثبت برند در یاسوج

مراحل ثبت برند در یاسوج

مراحل ثبت برند در یاسوج

 1. ثبت اظهار نامه ثبت برند در سامانه ثبت مالکیت صنعتی.
 2. دریافت پذیرش ثبت
 3. پرداخت هزینه ثبت روزنامه رسمی نوبت اول برای اطلاع عموم و در صورت اعتراض حداقل ظرف سی روز.
 4. پرداخت هزینه ثبت برند و صدور شماره ثبت برند به موجب پرداخت حق ثبت.
 5. پرداخت هزینه روزنامه نوبت دوم مبنی بر اطلاعیه ثبت برند.
 6.  مراجعه به اداره ثبت علائم تجاری در استان تهران و تشکیل پرونده ثبت برند و دریافت تصدیق ده ساله برند.

هزینه ثبت برند در یاسوج

ثبت برند  هم چون هر نوع خدمات دیگری هزینه هایی  دارد که این هزینه ها در مقابل خدماتی که دریافت می کنید و امتیازی که دریافت می کنید اصلاً قابل قیاس نمیباشد.

زمان ثبت برند یاسوج

مجموعه ثبت نوول با کمترین هزینه خدمات ثبتی را به شما عزیزان ارائه می دهد، زمان ثبت برند نسبت به هر پرونده متفاوت می باشد و باید در ابتدا مشخص شود که چه خدماتی ثبتی قرار است برای شما عزیزان عرضه شود.

ثبت اختراع خاص در یاسوج

برای ثبت اختراع مخترعین می توانند تمامی اصول مربوط به آن را از کارشناسان حقوقی ما بپرسند زیرا تمامی اصول حقوقی دارای پیچیدگی خاص بوده تا بتوان بصورت قانونی انجام دهید.

ثبت طرح صنعتی در یاسوج

یک طرح صنعتی را باید از قبل از خاص و غیر تکراری بودن آن اطمینان حاصل کرده و در راه ثبت آن در اداره مالکیت گام بردارید. صفر تا صد ثبت طرح صنعتی را از ما بخواهید تا راهنمای شما باشیم.

در صوت داشتن هر نوع سوالی مبنی بر ثبت برند یاسوج می توانید در کم ترین زمان به اهداف خود دست یابید. برای اینکار تنها کافی است با کارشناسان مجرب موسسه ثبت نوول تماس بگیرید.

4 دیدگاه دربارهٔ «ثبت برند در یاسوج شایسته شما»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *