لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

اصول ثبت شرکت در کرمان


کرمان، یکی از کلان شهرهای ایران و مرکز استان کرمان است که پهناورترین استان ایران در جنوب شرقی این کشور می باشد.وجود کارخانه های زیادی از قبیل صنایع مس شهید باهنر –صنایع سنگ زغال سنگ-فرش الماس کویر-سیمان ممتازان-صنایع لاستیک بارز و صنایع سیمان کرمان سبب شده است تا اشخاص زیادی متقاضی ثبت شرکت در کرمان شوند و زین رو ما در ثبت شرکت ارزان ثبت برآن شدیم تا انواع شرکت، مراحل ثبت شرکت در کرمان، مدارک لازم جهت ثبت شرکت و هزینه ها را به همراه سایر نکات لازم در این رابطه را در این مقاله به طور جامع و روشن توضیح دهیم ، به طوری که بعید می دانیم پس از خواندن این مقاله به منبع اطلاعات دیگری احتیاج داشته باشید، با این حال در صورتی که باز هم پرسشی داشتید حتماً از مشاوره رایگان کارشناسان گروه ثبتی حقوقی ارزان ثبت در خصوص ثبت شرکت کرمان استفاده کنید.

انواع شرکت ها از نظر نوع فعالیت

شرکت ها از نظر فعالیت به 4 نوع تقسیم می شوند که به شرح ذیل می باشد:

شرکت تولیدی

شرکت تولیدی به شرکتی گفته می شود که در زمینه تولید فعالیت می کند و جهت توسعه،رشد و شکوفایی حرکت کشور گام بر می دارد. در این نوع شرکت که می توانددر قالب مئولیت محدود، سهامی خاص، عام یا تعاونی باشد مواد خام اولیه یا محصولات دیگر به یک محصول جدید تبدیل می گردند و در اساسنامه آن ها کلمه تولید ذکر شده است.

شرکت بازرگانی

شرکت بازرگانی به شرکتی گفته می شود که در زمینه بازرگانی فعالیت می کند و موضوع فعالیت آن اموری از قبیل خرید،فروش،توزیع،صادرات و واردات کلیه ی کالاهای مجاز بازرگانی می باشد. این نوع شرکت نیز می تواند مسئولیت محدود، سهامی خاص یا عام باشد.

شرکت پیمانکاری

شرکت پیمانکاری به شرکتی گفته می شود که مسئولیت انجام فعلی اموری اعم از تهیه، حمل، نصب، ساخت، اجرا و.... را با منعقد نمودن قراردادی عهده دار می شود.معمولاً شرکت های پیمانکاری به دلیل نیاز به اخذ رتبه در قالب سهامی خاص ثبت می گردند و عنوان پیمانکاری در موضوع فعالیت این شرکت ها ذکر می گردد.

شرکت خدماتی

شرکت خدماتی به شرکتی گفته می شود که در جهت ارائه خدمات به عموم مردم گام بر می دارد و محصولی ارائه ، وارد ، صادر ، توزیع و پخش نمی کند. این خدمات از قبیل تعمیر و نگهداری، چاپ و تکثیر،امور آشپزخانه، رستوران، نظافت و....می باشد.معمولاً این شرکت ها در قالب مسئولیت محدود به ثبت می رسند.

شرکت فنی مهندسی ، ساختمانی، عمرانی

این شرکت ها بی شباهت به شرکت پیمانکاری نیستند و جهت انجام امور مهندسی و ساخت و ساز فعالیت می کنند و به شکل سهامی خاص به ثبت می رسند و نیاز به رتبه تایید صلاحیت دارند.

انواع قالب های ثبتی شرکت ها

شرکت سهامی عام،شرکت سهامی خاص، شرکت با مسئولیت محدود،شرکت تضامنی، شرکت نسبی،شرکت مختلط سهامی و شرکت مختلط غیرسهامی انواع شرکت های تجاری معرفی شده درقانون تجارت ایران می باشد .مهم ترین انواع شرکت برای ثبت درکرمان ثبت شرکت بامسئولیت محدود درکرمان وثبت شرکت سهامی خاص درکرمان است که در ادامه به توضیحاتی درباره آن ها می پردازیم همراه ما باشید.

ثبت شرکت در کرمان با ارزان ثبت

تفاوت شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص

یکی ازمهم ترین تفاوت های این دو شرکت با یکدیگر در سرمایه اولیه شرکت در زمان تاسیس شرکت می باشد. در ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرمان سرمایه اولیه فقط در اساسنامه و اوراق شرکت به ثبت می رسد. و دیگر نیازی به پرداخت ان توسط شرکای شرکت نمی باشد.

در ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان سهامداران موظف به پرداخت 35 درصدازکل سرمایه اولیه که درهنگام تاسییس شرکت می باشندوآن را باید در حسابی به نام شرکت پرداخت کنند ومابقی سرمایه یعنی 65 درصدباقیمانده ازسرمایه شرکت درتعهدی مربوط به پرداخت سرمایه سهامداران باقی می ماند.

تعداد شرکا در شرکت با مسئولیت محدود حداقل 2 نفر و در شرکت سهامی خاص حداقل 3 نفر می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کرمان

 • مدارک شناسایی برابر اصل موسسان شرکت
 • اوراق ثبتی تایید شده درسامانه که در دو سری چاپ شده و به امضا موسسان می رسد.
 • مجوز در صورت نیاز
 • برگه تایید اسم
 • رسید ثبت نام در سامانه اداره ثبت شرکت کرمان
 • وکالتنامه در صورت نیاز

مدت زمان و هزینه ثبت شرکت در کرمان

هر یک از قالب های ثبتی نام برده شده شرایط متفاوتی را برای به ثبت رسیدن دارند به همین خاطر مدت زمان ثبت در هریک از آنها متفاوت می باشد اما به طور کلی10 الی 15 روز کاری زمان لازم است تا فرآیند ثبت شرکت شما به پایان برسد.

هزینه های ثبت شرکت به دو بخش حق الوکاله و هزینه های واریزی تقسیم می شوند. که با توجه به نوع فعالیت ، میزان سرمایه ، حق الثبت و هزینه روزنامه رسمی هزینه ثبت شرکت مشخص می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان موسسه ارزان ثبت در تماس باشید.

مراحل ثبت شرکت در کرمان

ثبت شرکت در کرمان توسط متقاضی

اولین قدم تعیین موضوع فعالیت از سوی شخص متقاضی می باشد و بر اساس اطلاعاتی که متقاضی ارائه می دهد مدارک و اوراق تهیه و تنظیم می شود ، جهت تنظیم اوراق مدارک شرکت بهتر است از توانمندی افراد متخصص استفاده شود و بعد از آن بر اساس مدارک مرحله ثبت نام سامانه انجام شود، کلیه مراحل ثبت سامانه بایستی به طور کاملاً دقیق تکمیل شود زیرا بعد از تکمیل مدارک امکان ویرایش و یا ایجاد تغییر وجود ندارد .

ثبت شرکت در کرمان توسط مجتمع ثبت ایلیا

در مرحله اول کارشناسان مشاوره ای کاملاً دقیق در اختیار متقاضیان قرار می دهند ، و پس از تکمیل و تحویل مدارک توسط اشخاص متقاضی، کارشناسان موضوع فعالیت مناسب را به شخص ارائه می دهند . مرحله بعد ثبت سامانه ای شرکت در سامانه ثبت شرکت در کرمان می باشد که کارشناس متخصص در این زمینه این امور را انجام می دهد و اوراق مربوطه را تهیه و تنظیم می نماید. بعد از تعیین نام شرکت و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت کرمان وکلای کاردان و با تجربه موسسه ارزان ثبت امور اداری را در اداره ثبت پیگیری می نمایند، تا آگهی تاسیس شرکت را دریافت کنند.

درباره گام به گام مراحل ثبت سامانه شرکت در این مقاله بیشتر بخوانید: مراحل اینترنتی ثبت شرکت

نهایتاً

جهت برخورداری از یک فرایند ثبتی روان، آسان و ارزان حتماً جهت ثبت شرکت در کرمان با مجتمع ارزان ثبت تماس بگیرید تا راهنمای شما باشیم. لبخند شما ضامن کار ماست. مجموعه ثبتی ارزان ثبت در کل طول مسیر ثبت شرکت کرمان همراه شماست.

ثبت شرکت در استان کرمان

 • ثبت شرکت در سیرجان
 • ثبت شرکت در رفسنجان
 • ثبت شرکت در جیرفت
 • ثبت شرکت در بم
 • ثبت شرکت در زرند
 • ثبت شرکت در بردسیر
 • ثبت شرکت در بافت
 • ثبت شرکت در شهربابک
 • ثبت شرکت در ماهان
 • ثبت شرکت در کهنوج
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ارزانترین ثبت شرکت در اصفهان

هر چه در مورد ثبت شرکت ارزان در اصفهان لازم است بدانید را در این مقاله آورده ایم . ارزانترین ثبت شرکت را با ارزان ثبت تجربه کنید.

اهمیت ثبت شرکت در سمنان

یک تجربه خوب ثبتی با ارزان ثبت . ارزان ثبت در این مقاله همه ابعاد ثبت شرکت در سمنان را به شما نشان می دهد . خودتو با ارزان ثبت ثبت کن.

ثبت برند در اهواز را از کجا شروع کنیم ؟

ثبت برند در اهواز اولین گام در راه پیشرفت شغلی شماست. ما در این پیشرفت با شما همگام می شویم. قدم اول را با نوشتن این مقاله برداشته ایم پس با ما هم قدم شوید و آن را بخوانید.

روند ثبت برند در مشهد

ثبت برند در مشهد همراه با همه ابعاد و جوانب آن را در این مقاله یکجا عنوان کرده ایم تا شما را از هر مقاله دیگری بی نیاز کنیم ، پس با ما باشید.

فرایند ثبت شرکت در رشت

ثبت شرکت در رشت همانند باقی شهرهای استان گلستان توسط تیم حرفه ای ارزان ثبت، ارزان و راحت صورت می گیرد. این مقاله را در این خصوص بخوانید و باز اگر جای سوالی بود ، با ما تماس بگیرید.

گام به گام ثبت شرکت در اردبیل

ثبت شرکت در اردبیل با ارزان ثبت ، ارزانترین و آسان ترین ثبت شرکتی است که می توانید تجربه کنید ، این مقاله را تا پایان بخوانید تا خود به این امر پی ببرید.

امتیازات ثبت برند در تبریز

این مقاله را بخوانید تا به اهمیت و امتیازات ثبت برند تبریز پی ببرید، به علاوه نحوه ثبت برند در تبریز و هزینه ها و مدارک لازم را هم دریابید.

چگونه ثبت شرکت در ساری انجام دهیم؟

ثبت شرکت در ساریمقوله ایست که در این مقال به همه زوایای آن پرداخته ایم تا شما را کاملاً روشن کنیم تا با اطمینان خاطر و با اعتماد به ارزان ثبت در این راه گام بردارید.

شیوه ثبت شرکت در سنندج

شیوه و روش ثبت شرکت در سنندج و مراحل ثبتی و هزینه ثبت و مدارک لازم برای ثبت شرکت سنندج را تیم تحریری ایلیا با هم در اینجا ارائه می کند تا شما را از هر مطلب دیگی بی نیاز کند.

مزایای ثبت شرکت در همدان

با ارزان ثبت ، ثبت شرکت همدان را ارزان تجربه کنید. اگر باور ندارید این مقاله را تا انتها بخوانید تا از هزینه و سایر موارد مطلع شوید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟