لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

اصول ثبت شرکت در کرمان


کرمان، یکی از کلان شهرهای ایران و مرکز استان کرمان است که پهناورترین استان ایران در جنوب شرقی این کشور می باشد.وجود کارخانه های زیادی از قبیل صنایع مس شهید باهنر –صنایع سنگ زغال سنگ-فرش الماس کویر-سیمان ممتازان-صنایع لاستیک بارز و صنایع سیمان کرمان سبب شده است تا اشخاص زیادی متقاضی ثبت شرکت در کرمان شوند و زین رو ما در ثبت شرکت ارزان ثبت برآن شدیم تا انواع شرکت، مراحل ثبت شرکت در کرمان، مدارک لازم جهت ثبت شرکت و هزینه ها را به همراه سایر نکات لازم در این رابطه را در این مقاله به طور جامع و روشن توضیح دهیم ، به طوری که بعید می دانیم پس از خواندن این مقاله به منبع اطلاعات دیگری احتیاج داشته باشید، با این حال در صورتی که باز هم پرسشی داشتید حتماً از مشاوره رایگان کارشناسان گروه ثبتی حقوقی ارزان ثبت در خصوص ثبت شرکت کرمان استفاده کنید.

انواع شرکت ها از نظر نوع فعالیت

شرکت ها از نظر فعالیت به 4 نوع تقسیم می شوند که به شرح ذیل می باشد:

شرکت تولیدی

شرکت تولیدی به شرکتی گفته می شود که در زمینه تولید فعالیت می کند و جهت توسعه،رشد و شکوفایی حرکت کشور گام بر می دارد. در این نوع شرکت که می توانددر قالب مئولیت محدود، سهامی خاص، عام یا تعاونی باشد مواد خام اولیه یا محصولات دیگر به یک محصول جدید تبدیل می گردند و در اساسنامه آن ها کلمه تولید ذکر شده است.

شرکت بازرگانی

شرکت بازرگانی به شرکتی گفته می شود که در زمینه بازرگانی فعالیت می کند و موضوع فعالیت آن اموری از قبیل خرید،فروش،توزیع،صادرات و واردات کلیه ی کالاهای مجاز بازرگانی می باشد. این نوع شرکت نیز می تواند مسئولیت محدود، سهامی خاص یا عام باشد.

شرکت پیمانکاری

شرکت پیمانکاری به شرکتی گفته می شود که مسئولیت انجام فعلی اموری اعم از تهیه، حمل، نصب، ساخت، اجرا و.... را با منعقد نمودن قراردادی عهده دار می شود.معمولاً شرکت های پیمانکاری به دلیل نیاز به اخذ رتبه در قالب سهامی خاص ثبت می گردند و عنوان پیمانکاری در موضوع فعالیت این شرکت ها ذکر می گردد.

شرکت خدماتی

شرکت خدماتی به شرکتی گفته می شود که در جهت ارائه خدمات به عموم مردم گام بر می دارد و محصولی ارائه ، وارد ، صادر ، توزیع و پخش نمی کند. این خدمات از قبیل تعمیر و نگهداری، چاپ و تکثیر،امور آشپزخانه، رستوران، نظافت و....می باشد.معمولاً این شرکت ها در قالب مسئولیت محدود به ثبت می رسند.

شرکت فنی مهندسی ، ساختمانی، عمرانی

این شرکت ها بی شباهت به شرکت پیمانکاری نیستند و جهت انجام امور مهندسی و ساخت و ساز فعالیت می کنند و به شکل سهامی خاص به ثبت می رسند و نیاز به رتبه تایید صلاحیت دارند.

انواع قالب های ثبتی شرکت ها

شرکت سهامی عام،شرکت سهامی خاص، شرکت با مسئولیت محدود،شرکت تضامنی، شرکت نسبی،شرکت مختلط سهامی و شرکت مختلط غیرسهامی انواع شرکت های تجاری معرفی شده درقانون تجارت ایران می باشد .مهم ترین انواع شرکت برای ثبت درکرمان ثبت شرکت بامسئولیت محدود درکرمان وثبت شرکت سهامی خاص درکرمان است که در ادامه به توضیحاتی درباره آن ها می پردازیم همراه ما باشید.

ثبت شرکت در کرمان با ارزان ثبت

تفاوت شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص

یکی ازمهم ترین تفاوت های این دو شرکت با یکدیگر در سرمایه اولیه شرکت در زمان تاسیس شرکت می باشد. در ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرمان سرمایه اولیه فقط در اساسنامه و اوراق شرکت به ثبت می رسد. و دیگر نیازی به پرداخت ان توسط شرکای شرکت نمی باشد.

در ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان سهامداران موظف به پرداخت 35 درصدازکل سرمایه اولیه که درهنگام تاسییس شرکت می باشندوآن را باید در حسابی به نام شرکت پرداخت کنند ومابقی سرمایه یعنی 65 درصدباقیمانده ازسرمایه شرکت درتعهدی مربوط به پرداخت سرمایه سهامداران باقی می ماند.

تعداد شرکا در شرکت با مسئولیت محدود حداقل 2 نفر و در شرکت سهامی خاص حداقل 3 نفر می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کرمان

 • مدارک شناسایی برابر اصل موسسان شرکت
 • اوراق ثبتی تایید شده درسامانه که در دو سری چاپ شده و به امضا موسسان می رسد.
 • مجوز در صورت نیاز
 • برگه تایید اسم
 • رسید ثبت نام در سامانه اداره ثبت شرکت کرمان
 • وکالتنامه در صورت نیاز

مدت زمان و هزینه ثبت شرکت در کرمان

هر یک از قالب های ثبتی نام برده شده شرایط متفاوتی را برای به ثبت رسیدن دارند به همین خاطر مدت زمان ثبت در هریک از آنها متفاوت می باشد اما به طور کلی10 الی 15 روز کاری زمان لازم است تا فرآیند ثبت شرکت شما به پایان برسد.

هزینه های ثبت شرکت به دو بخش حق الوکاله و هزینه های واریزی تقسیم می شوند. که با توجه به نوع فعالیت ، میزان سرمایه ، حق الثبت و هزینه روزنامه رسمی هزینه ثبت شرکت مشخص می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان موسسه ارزان ثبت در تماس باشید.

مراحل ثبت شرکت در کرمان

ثبت شرکت در کرمان توسط متقاضی

اولین قدم تعیین موضوع فعالیت از سوی شخص متقاضی می باشد و بر اساس اطلاعاتی که متقاضی ارائه می دهد مدارک و اوراق تهیه و تنظیم می شود ، جهت تنظیم اوراق مدارک شرکت بهتر است از توانمندی افراد متخصص استفاده شود و بعد از آن بر اساس مدارک مرحله ثبت نام سامانه انجام شود، کلیه مراحل ثبت سامانه بایستی به طور کاملاً دقیق تکمیل شود زیرا بعد از تکمیل مدارک امکان ویرایش و یا ایجاد تغییر وجود ندارد .

ثبت شرکت در کرمان توسط مجتمع ثبت ایلیا

در مرحله اول کارشناسان مشاوره ای کاملاً دقیق در اختیار متقاضیان قرار می دهند ، و پس از تکمیل و تحویل مدارک توسط اشخاص متقاضی، کارشناسان موضوع فعالیت مناسب را به شخص ارائه می دهند . مرحله بعد ثبت سامانه ای شرکت در سامانه ثبت شرکت در کرمان می باشد که کارشناس متخصص در این زمینه این امور را انجام می دهد و اوراق مربوطه را تهیه و تنظیم می نماید. بعد از تعیین نام شرکت و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت کرمان وکلای کاردان و با تجربه موسسه ارزان ثبت امور اداری را در اداره ثبت پیگیری می نمایند، تا آگهی تاسیس شرکت را دریافت کنند.

درباره گام به گام مراحل ثبت سامانه شرکت در این مقاله بیشتر بخوانید: مراحل اینترنتی ثبت شرکت

نهایتاً

جهت برخورداری از یک فرایند ثبتی روان، آسان و ارزان حتماً جهت ثبت شرکت در کرمان با مجتمع ارزان ثبت تماس بگیرید تا راهنمای شما باشیم. لبخند شما ضامن کار ماست. مجموعه ثبتی ارزان ثبت در کل طول مسیر ثبت شرکت کرمان همراه شماست.

ثبت شرکت در استان کرمان

 • ثبت شرکت در سیرجان
 • ثبت شرکت در رفسنجان
 • ثبت شرکت در جیرفت
 • ثبت شرکت در بم
 • ثبت شرکت در زرند
 • ثبت شرکت در بردسیر
 • ثبت شرکت در بافت
 • ثبت شرکت در شهربابک
 • ثبت شرکت در ماهان
 • ثبت شرکت در کهنوج
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

روش ثبت شرکت در گرگان

اولین قدم برا ی پیشرفت کاری یعنی ثبت شرکت در گرگان را با ارزان ثبت محکم و استوار بردارید و برای شروع این مقاله را از تیم تحریریه ارزان ثبت تا انتها بخوانید.

صفر تا صد ثبت شرکت در تبریز

در این مقاله انواع شرکت ، مدارک لازم برای ثبت شرکت ، هزینه ثبت ، مراحل و نحوه ثبت شرکت تبریز را گنجانده ایم تا پاسخ گوی همه نیازهای شما باشیم . پس با ما باشید.

ثبت شرکت در اراک ارزان و مقرون به صرفه

ارزانترین ثبت شرکت در اراک را با موسسه ارزان ثبت تجربه نمایید. با خواندن این مقاله از کلیه وجوه و ابعاد ثبت شرکت مثل مراحل ثبت شرکت در اراک ، هزینه و مدت زمان ثبت آگاه می شوید.

ثبت شرکت در بجنورد

ارزان ثبت در مقاله پیش رو به ساده ترین شکل ممکن مراحل و نحوه ثبت شرکت در بجنورد را برایتان شرح داده است، پس این مقاله را تا انتها بخوانید.

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید

ثبت شرکت در بندرعباس و کلیه موارد مربوط به آن را به شکل ساده و روشن در این مقاله برای شما نوشته ایم تا از هر مطلب و تحقی دیگری بی نیاز شوید. با ما باشید.

فرایند ثبت شرکت در رشت

ثبت شرکت در رشت همانند باقی شهرهای استان گلستان توسط تیم حرفه ای ارزان ثبت، ارزان و راحت صورت می گیرد. این مقاله را در این خصوص بخوانید و باز اگر جای سوالی بود ، با ما تماس بگیرید.

ثبت شرکت در شهرکرد و مزایای آن

همه آنچه در مورد ثبت شرکت در شهرکرد باید بدانید را در این مقاله پیدا می کنید ، پس آن را از دست ندهید.

ارزانترین ثبت شرکت در اصفهان

هر چه در مورد ثبت شرکت ارزان در اصفهان لازم است بدانید را در این مقاله آورده ایم . ارزانترین ثبت شرکت را با ارزان ثبت تجربه کنید.

چرا باید ثبت شرکت در قزوین انجام دهیم؟

در این مقاله دلیل ثبت شرکت قزوین و همه موارد لازم مثل چگونگی ثبت ، مراحل ، مدارک لازم ثبت شرکت در قزوین و هزینه ها را بر شمرده ایم ، پس با ما باشید.

نحوه ثبت شرکت در بوشهر

در مطلب حاضر مراحل ثبت شرکت در بوشهر، مدارک لازم جهت ثبت و هزینه ثبت شرکت بوشهر با نکات مرتبط دیگر برای شماعزیزان تدوین شده است، پس این مقاله را تا پایان بخوانید، تا اطلاعات کامل را به دست آورید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟