لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

چگونگی ثبت برند در اصفهان


ثبت برند یکی از الزامی ترین اقداماتی است که کسب و کارها برای  معرفی و برند شدن کار و محصولشان می توانند انجام دهند. ثبت برند در اصفهان کاملاً اختیاری است هر چند استثنائاتی نیز برای برخی محصولات مانند مواد غذایی و محصولات آرایشی بهداشتی وجود دارد، اما توصیه می کنیم برای پیشرفت خود حتماً ثبت برند کنید.

برند چیست؟ 

اما در ابتدا خوب است بدانید  که برند چیست و به چه چیزی برند می گویند، برند هر اسم یا طرح یا نمادی است که متقاضی آن جهت ثبت آن برای محصول یا خدماتی که مجوز فعالیت آن را دارد اقدام می نماید. ثبت برند در اصفهان برای هر گونه فعالیتی ممکن است فقط باید مقررات مربوطه در این حوزه را در نظر داشته باشید، برند بعد از ثبت عنوان تجاری به خود می گیرد و ممنوعیتی برای استفاده آن در همان شغل یا ارائه همان محصول یا محصولات مشابه برای سایرین باآن برند ایجاد می کند و در صورت هر گونه تخلف توسط سایر اشخاص برابر قانون مالک برند می تواند مدعی ضرر و زیان شود. .

در این خصوص روش و چگونگی ثبت برند و ثبت علامت تجاری در اصفهان این مقاله را بخوانید : ثبت برند 

 

ثبت برند در اصفهان

 

طبقه بندی برند 

برند دارای 45 طبقه می باشد که هر طبقه محصولاتی را نام برده تا متقاضی ثبت برند در اصفهان بتواند محصولاتی را که قرار است اسم برند بر روی بسته بندی آن درج شود را در بین آن طبقات مشخص نماید، از طبقه اول تا طبقه سی و چهار مخصوص محصولات و تولیدات صنعتی مختلف می باشد و طبقات سی و پنج الی چهل و پنج را مشاغل و خدمات مختلف اشغال کرده اند.طبقه ای هم تحت عنوان طبقه خالی وجود دارد که طبقه سی و سه است و  برای محصولاتی است که بعد ها ممکن است توسط افراد تولید شود و در طبقات دیگر نظیر آن نباشد. این چهل و پنج طبقه در واقع تقسیم بندی بین المللی برای برند می باشد، که ثبت برند ایران نیز تابع آن است.

مراحل ثبت برند در اصفهان 

مراحل ثبت برند توسط متقاضی: شما نیز به عنوان متقاضی می توانید خودتان اقدام به ثبت برند کنید اما ممکن است با چالش هایی رو به رو شوید در ابتدا باید برندتان را انتخاب نمایید و استعلامات مربوطه را جهت جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه انجام دهید تا از ثبت برندتان اطمینان حاصل کنید سپس در سامانه مالکیت معنوی می توانید درخواست الکترونیکی  ثبت برند را طی اظهارنامه ای انجام دهید و پس از آن باید در انتظار جواب کارشناسان اداره ثبت باشید، کارشناسان اداره ثبت ممکن است بر حسب بررسی های صورت گرفته ابلاغیه پرونده ثبت برندتان را رد یا قبول و یا نقص دهند، با دریافت ابلاغیه تأییدیه اولیه یا قبول می توانید روزنامه اول ثبت برند را پرداخت کنید و بعد از سی روز هزینه ثبت و روزنامه نوبت دوم را نیز پرداخت نمایید در نهایت با دریافت ابلاغیه صدور تصدیق ده ساله برند طی یک ماه باید به اداره ثبت علائم تجاری استان تهران مراجعه نمایید و تصدیق تان را دریافت کنید.

مراحل ثبت برند توسط تیم ارزان ثبت: ابتدا کارشناسان ارزان ثبت مشاوره های  لازم را به شما عزیزان خواهند داد، سپس با عقد قرار داد و دریافت مدارک از سوی موکلین کارشناسان و وکلای پایه یک اجرایی این مجموعه پرونده شما را در دست اقدام برای ثبت برند اصفهان قرار می دهند و طی سی و پنج الی چهل و پنج روز ابلاغیه تأیید یا رد برندتان می آید در صورت رد وکلای ما رای زنی هایی را برای ثبت برندتان انجام می دهند و در صورت تأیید برندتان روال ثبت را طی می نماید در انتها تصدیق ده ساله برند به شما عزیزان ارائه می شود.

مدارک ثبت برند در اصفهان 

با توجه به اینکه ممکن است متقاضی ثبت برند شخص حقیقی یا شخص حقوقی (شرکت) باشد، مدارک مربوطه به تبع متفاوت است در ادامه مدارکی را که هر کدام از این شخصیت ها برای ثبت  برند باید ارائه نمایند را برایتان آورده ایم با توجه به اینکه شما قصد ثبت برند به نام شخص حقیقی یا حقوقی را دارید این مدارک را باید ارائه نمایید.

مدارک شخص حقوقی: 

 • کپی آخرین آگهی تغییرات شرکت
 • کپی آگهی ثبت شرکت 
 • جواز تأسیس یا پروانه فعالیت شرکت 
 • کپی مدارک هویتی مدیر عامل شرکت 
 • کارت بازرگانی در صورتی که برند  فارسی نباشد.
 • وکالت نامه در صورتی که پرونده دارای وکیل دادگستری باشد. 
 • رونوشت یا نمونه ای از علامت تجاری مربوطه نیز باید ارائه گردد.

مدارک شخص حقیقی: 

 • کپی مدارک هویتی شخصی که قصد ثبت برند به نام خود را دارد. 
 • کپی جواز کسب یا هر نوع پروانه ای مبنی بر فعالیت متقاضی 
 • رو نوشتی از برند مربوطه
 • وکالت نامه در صورت داشتن وکیل دادگستری جهت پرونده ثبت برند
 • کارت بازرگانی در صورتی که برند فارسی نباشد.  

نکات ثبت برند در اصفهان 

 1. متقاضیان حقیقی جهت ثبت برند باید از حداقل سن قانونی 18 سال برخوردار باشند.
 2.  برندی که قصد ثبت آن را دارید نباید پیش از این توسط شخص دیگری ثبت شده باشد در غیر این صورت حق مالکیت آن شخص بر شما تقدم دارد.
 3. برند باید فارسی باشد و برند هایی که فارسی نیستند چه از لحاظ نوشتار چه از لحاظ معنا یا برند های بی معنی تنها در صورتی ثبت می شوند که کارت بازرگانی داشته باشید.
 4. برند باید اسم خاص باشد و اسامی چون اسم محصول، صفت محصول، اسم عام، اسامی مقدس و... قابل ثبت نیستند.
 5. اسم برند شما نباید از الفاظ رکیک باشد و به نوعی نباید خلاف نظم عمومی و اخلاق حسنه باشد.
 6. برند هایی که پذیرش اولیه شده اند و هنوز به ثبت نرسیده اند نیز از لحاظ حق مالکیت مقدم بر برند های تازه درخواست شده هستند.

 

موسسه ارزان ثبت

 

هزینه ثبت برند در اصفهان

هزینه ثبت برند در اصفهان بسته به تعداد محصول یا طبقه ای دارد که قصد دارید برندتان در آن ثبت شود و نیز بسته به نوع برند دارد، بنابراین لازم است ابتدا محصولات و خدماتی را که می خواهید برندتان در آنها فعالیت کند مشخص نمایید، اما به طور کلی هزینه ثبت برند شامل اظهارنامه آن، هزینه روزنامه های ثبتکه اگر تعداد محصولات و خدمات زیادتر باشد گرانتر می شود زیرا حجم آگهی بیشتر می شود، هزینه ثبت برند و حق الوکاله وکیل می باشد، برای اطلاعات دقیق تر در خصوص هزینه ثبت برند اصفهان هم اکنون با کارشناسان ارزان ثبت تماس بگیرید. 

سخن نهایی اینکه ثبت برند شرایط خاص خودش را دارد و باید افراد واجد این شرایط باشند، نکاتی  در که خصوص ثبت برند در اصفهان وجود داردو به آن ها اشاره کردیم، باید حتماًطی مراحل ثبتی لحاظ گردد و گر نه، نه تنها ثبت برند موفقی نخواهد داشت بلکه هزینه و وقت تان را نیز با آن به هدر داده اید. ما در ارزان ثبت موکلینی داشته ایم که متاسفانه نتوانسته اند بعد از مدت ها صرف هزینه و وقت برندشان را به ثبت برسانند و به ارزان ثبت مراجعه کردند و با کمک کارشناسان ارزان ثبت توانستند برندشان را ثبت کنند. شما نیز می توانید هم اکنون به کارشناسان ارزان ثبت متصل شوید و درخواست ثبت برند در اصفهان را با این مجموعه داشته باشید، همچنین می توانید از دانش و تجربه کارشناسان ارزان ثبت استفاده نمایید، با ارزان ثبت از طریق تلفن های تماس بر روی سایت همراه باشید. 

حوزه های ثبتی ثبت برند در استان اصفهان

 • ثبت برند در اردستان
 • ثبت برند در خوانسار
 • ثبت برند در فریدون شهر
 • ثبت برند در نطنز
 • ثبتبرند در سمیرم
 • ثبت برند در خمینی شهر
 • ثبت برند در نائین
 • ثبت برند در نجف آباد
 • ثبت برند در فلاورجان
 • ثبت برند در گلپایگان
 • ثبت برند در شهررضا
 • ثبت برند در شاهین شهر

جهت ثبت برند در همه شهرهای استان اصفهان می توانید از  خدمات مجتمع ارزان ثبت استفاده کنید زیرا اداره ثبت برند برای همه ایران تنها در تهران وجود دارد و فاقد واحد در سایر شهرهاست و بنابراین ما در ارزان ثبت به این اداره نزدیک بوده با ثبت برند در اصفهان یا استان اصفهان برای شما کار  را آسان می کنیم. روی ما حساب کنید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند در سنندج

مدارک، مراحل و شرایط ثبت برند در سنندج

ثبت برند در شیراز و همه نکات آن

اگر به دنبال ثبت برند شیراز و ثبت علائم تجاری در شیراز هستید و نمی دانید چکار باید بکنید، این مقاله مخصوص شماست. با ارزان ثبت همراه باشید.

ثبت برند در قزوین

مدارک، مراحل، شرایط و هزینه مربوط به ثبت برند در قزوین

ثبت برند در بجنورد

مدارک،مراحل و مزایای ثبت برند در بجنورد

ثبت برند در یاسوج

مدارک، مراحل، شرایط و مزایای ثبت برند در یاسوج

ثبت برند در کرمان

مدارک،مراحل و شرایط ثبت برند در کرمان

ثبت برند در ساری

مدارک، مراحل، شرایط و هزینه های مربوط به ثبت برند در ساری

ثبت برند در قم

مدارک، مراحل، شرایط و هزینه ثبت برند در قم

روش ثبت برند در ارومیه

اگر می خواهید بفهمید که چگونه می توانید در ارومیه ثبت برند داشته باشید حتماً این مقاله را بخوانید ، صفر تا صد این کار را برای شما عزیزان شرح داده ایم.

ثبت برند در زنجان

مدارک، مراحل، شرایط و هزینه های مربوط به ثبت برند در زنجان

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟