لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

فرایند ثبت شرکت در رشت


در مقاله ای که به تشریح ذیل است تیم تحریریه موسسه ارزان ثبت تلاش و کوشش نموده اند تا به مطالبی در خصوص ثبت شرکت در رشت بپردازند.متقاضیان محترم در صورتی که تمایل به ثبت شرکت در رشت دارید ولی در این خصوص اطلاعات لازم و کافی ندارید، به شما پیشنهاد می کنیم که تا انتهای این مقاله همراه ما باشید و چنانچه در هر یک از مراحل ثبتی با هر سوال و مسئله ای روبرو شدید می توانید با موسسه حقوقی ارزان ثبت تماس حاصل نمایید.

شرکت به معنی شریک شدن می باشد به معنای اینکه اشخاص جهت دستیابی به هدف خاص کاری و مالی در کنار یکدیگر قرار می گیرند و جمع می شوند و یک نهاد را به ثبت می رسانند در صورت شریک شدن افراد در کنار یکدیگر بدون ثبت، شرکت مدنی تشکیل می شود که فاقد شخصیت حقوقی است و از مزایای آن برخوردار نیست، اما پس از ثبت شرکت تجاری و شخصیت حقوقی بهوجود می آید که انواع مختلفی برای انجام موضوعات مختلف دارد. کلیه اشخاص اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند جهت ثبت شرکت در رشت اقدام کنند.شرکت ها پس از ثبت مورد حمایت قانون قرار می گیرند.

برای ثبت شرکت در رشت، بهترین روش این است که امور را به یکی از موسسه های ثبتی بسپارید.خاطر نشان می شویم که موسسه حقوقی ارزان ثبت آماده ارائه خدمات در جهت ثبت شرکت در رشت می باشد. لذا می توانید کلیه امور ثبتی خود را به ما بسپارید.

انواع شرکت

همان طور که گفتیم شرکت ها بر حسب موضوعات فعالیت در انواع مختلفی به ثبت می رسند . زیرا هر نوع قالب ثبتی برای یک یا چند کار بخصوص مفید و مناسب است. مثلاٌ شرکت تضامنی چون همه اعضا ضامن پرداخت بدهی شرکت هستند برای راه اندازی صرافیو موسسات مالی ، اعتباری یا بانک ها مناسب است و به همین ترتیب حسب نوع فعالیت یک نوع شرکت متناسب با آن در قانون معرفی شده است.

جهت اطلاع از اینکه چه نوع شرکتی برای کار و فعالیت شما جهت ثبت مناسب است با ارزان ثبت در تماس باشید و یا این مقاله را مطالعه نمایید: انواع شرکت

از میان شرکت های پرتقاضا برای ثبت، شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص و بعد از آن شرکت تعاونی بسیار پر کاربرد می باشند و اشخاص بسیار زیادی تمایل به ثبت این شرکت ها دارند، در ذیل درباره هر یک از شرکت های مذکور توضیحاتی را ارائه خواهیم داد. همراه موسسه ارزان ثبت باشید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در رشت

شرکت با مسئولیت محدود،حداقل با دو شریک قابلیت به ثبت رسیدن را دارد.برای اشخاصی که می خواهند فعالیت های بازرگانی انجام بدهند شرکت با مسئولیت محدود بهترین گزینه می باشد.برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود حداقل سرمایه یک میلیون ریال است.برای اعضای هیات مدیره این شرکت،مدت عضویت نامحدود می باشد،مگر اینکه در اساسنامه موارد دیگری ذکر شده باشد.در این شرکت مسئولیت شرکا مطابق آنچه است که به شرکت آورده اند نه کمتر نه بیشتر.

ثبت شرکت سهامی خاص در رشت

شرکت سهامی خاص یکی از انواع شرکت های تجاری می باشد که جهت ثبت آن باید حداقل سه عضو وجود داشته باشد و حداقل سرمایه برای ثبت آن یک میلیون ریال است.در شرکت سهامی خاص،رئیس هیات مدیره و نایب رئیس باید به صورت اجباری مشخص گردد و هم چنین وجود دو نفر تحت عنوان بازرس اصلی و علی البدل الزامی است.در شرکت سهامی خاص،هیات مدیره برای دو سال و بازرسان برای یک سال مالیاتی منصوب می شوند و بعد از آن تمدید حضور اعضاء و تعویض آن ها طی صورتجلسه های سالیانه می باشد.

ثبت شرکت تعاونی در رشت

شرکت های تعاونی با 7 نفر عضو و سرمایه حداقل پنج میلیون ریال با مجوز وزارت تعاون و رفاه اجتماعی به ثبت می رسند و برای برطرف نمودن نیاز یک قشربا هزینه کم و به جهت همیاری و تعاون با مردم و آن قشر بخصوص تشکیل می شوند مثل شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان. شرکت تعاونی سرمایه اش به شکل سهام است که 20 درصد از سرمایه تعهدی توسط سهامداران و مابقی توسط ارگان های دولتی از طریق وام و تسهیلات تادیه می گردد.

موسسه ارزان ثبت آماده ارائه خدمات در جهت ثبت شرکت در رشت می باشد،کلیه امور ثبتی خود را به ما بسپارید.

مدارک ثبت شرکت رشت

 1. مدارک ثبتی شرکت مثل تقاضانامه ، اساسنامه و غیره
 2. مدارک سجلی یا هویتی همه اعضا
 3. جواز کسب یا تاسیس یا موافقت نامه اصولی در مورد نیاز
 4. وکالت نامه در صورت استفاده از وکیل جهت ثبت شرکت رشت

ثبت شرکت در رشت با ارزان ثبت

مزایای ثبت شرکت در رشت

1. برای ثبت شرکت در رشت باید سلسله مراتبی سپری شود و رعایت این سلسله مراتب الزامی می باشد.در این خصوص ماده 195 قانون تجارت مقرر نموده است که ثبت همه شرکت های ذکر شده در این قانون الزامی می باشد و تابع همه مقررات قانون ثبت شرکت ها می باشد.به موجب همین امر،زمانی هر شرکت تجاری معتبر می باشد و از نظر قانون رسمی و قانونی می شود که ثبت شده باشد.علاوه بر اینکه ثبت شرکت برای معرفی و شناسایی اشخاص می باشد از نظر قانون و حاکمیت اجتماع هم وجود قانونی دارد.

2. زمانی که شرکتی به ثبت می رسد همه قراردادهایی که میان شرکا بسته می شود رسمی و قانونی می شود و پس از آن هیچ یک از اشخاص نمی توانند همانند اسنادی که غیر رسمی می باشد از وجود اساسنامه،شرکتنامه و تصمیم های دیگری که ثبت می شود اظهار بی اطلاعی کنند.

3. وقتی شرکتی به ثبت می رسد می تواند منبع آثار،اعمال و روابط اقتصادی و مالی باشد.

4. وقتی شرکتی به ثبت می رسد، چنانچه ورشکسته شود و یا منحل شود با مقررات و قوانین خاصی به وضع مالی شرکت رسیدگی می شود.

هزینه و تعرفه ثبت شرکت در رشت

هزینه ثبت شرکت شامل هزینه ثبت و ابطال تمبر سرمایه، حق الچاپ آگهی، هزینه وکیل و هزینه های پست است که حسب هر مورد و نوع تقاضای ثبت متفاوت است.جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه و تعرفه ثبت شرکت در رشت با موسسه حقوقی ارزان ثبت تماس حاصل نمایید.

مراحل ثبت شرکت در رشت

مرحله اول: پیدا کردن شریک خوب

مرحله‌ دوم: ثبت نام در سامانه‌ی ثبت شرکت

مرحله‌ سوم: انتخاب نام مناسب برای شرکت

مرحله‌ چهارم: مشخص کردن مدت و موضوع فعالیت شرکت

مرحله پنجم: وارد کردن آدرس شرکت

مرحله‌ ششم: مشخص کردن سرمایه‌ی اولیه

مرحله‌ی هفتم: وارد کردن نام شرکا

مرحله‌ هشتم: مشخص کردن سمت اشخاص

مرحله‌ نهم: وارد کردن سهام اشخاص

مرحله دهم: مشخص کردن ارتباط بین اشخاص

مرحله‌ یازدهم: ثبت شعب شرکت

مرحله‌ دوازدهم: انتخاب روزنامه‌ی سالی/مالی

مرحله‌ سیزدهم: وارد کردن متن صورت‌جلسه

مرحله چهاردهم: تکمیل اظهارنامه یا تقاضانامه

مرحله‌ پانزدهم: تکمیل اساسنامه

مرحله‌ شانزدهم: تکمیل شرکت‌نامه

مرحله‌ پایانی: پست کردن مدارک در صورتی که مرححل فوق تایید و اسم شرکت اعلام شد.

در نهایت بعد از پر کردن فرم‌های بالا باید کلیه‌ی مدارک لازم را آماده کنید، به امضای همه‌ی شرکا برسانید و برای اداره‌ی ثبت شرکت‌ها از طریق پاکت‌های مخصوص ارسال کنید.

جهت ثبت شرکت در رشت و سایر شهرهای استان گیلان موسسه ثبتی ارزان ثبت مفتخر به ارائه خدمات ارزان و سریع به شما عزیزان است. روی ما تا پایان حساب کنید.

ثبت شرکت در استان گیلان

 • ثبت شرکت در رشت
 • ثبت شرکت در لاهیجان
 • ثبت شرکت در بندرانزلی
 • ثبت شرکت در آستارا
 • ثبت شرکت در رودبار
 • ثبت شرکت در لنگرود
 • ثبت شرکت در فومن
 • ثبت شرکت در آستانه اشرفیه
 • ثبت شرکت در ماسوله
 • ثبت شرکت در صومعه سرا
 • ثبت شرکت در رودسر
 • ثبت شرکت در سیاهکل
 • ثبت شرکت در منجیل
 • ثبت شرکت در ماسال
 • ثبت شرکت در املش
 • ثبت شرکت در رضوان شهر
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت در اهواز با هزینه کم

ثبت شرکت در اهواز را با ارزان ثبت بخوانید و تجربه کنید تا همه ابهاماتان رفع شود و با اطمینان قدم در راه ثبت شرکت اهواز بردارید زیرا می دانید که موسسه ای متخصص در کنارتان است.

ارزانترین ثبت شرکت در اصفهان

هر چه در مورد ثبت شرکت ارزان در اصفهان لازم است بدانید را در این مقاله آورده ایم . ارزانترین ثبت شرکت را با ارزان ثبت تجربه کنید.

ثبت شرکت در اراک ارزان و مقرون به صرفه

ارزانترین ثبت شرکت در اراک را با موسسه ارزان ثبت تجربه نمایید. با خواندن این مقاله از کلیه وجوه و ابعاد ثبت شرکت مثل مراحل ثبت شرکت در اراک ، هزینه و مدت زمان ثبت آگاه می شوید.

اهمیت ثبت شرکت در سمنان

یک تجربه خوب ثبتی با ارزان ثبت . ارزان ثبت در این مقاله همه ابعاد ثبت شرکت در سمنان را به شما نشان می دهد . خودتو با ارزان ثبت ثبت کن.

منافع ثبت شرکت در ارومیه

ما در این مقاله کوشیده ایم تا همه نکات مربوط به ثبت شرکت در ارومیه را بیاوریم تا نیاز شما به اطلاعات در این زمینه کمل برآورده شود.

مزایای ثبت شرکت در همدان

با ارزان ثبت ، ثبت شرکت همدان را ارزان تجربه کنید. اگر باور ندارید این مقاله را تا انتها بخوانید تا از هزینه و سایر موارد مطلع شوید.

نحوه ثبت شرکت در بوشهر

در مطلب حاضر مراحل ثبت شرکت در بوشهر، مدارک لازم جهت ثبت و هزینه ثبت شرکت بوشهر با نکات مرتبط دیگر برای شماعزیزان تدوین شده است، پس این مقاله را تا پایان بخوانید، تا اطلاعات کامل را به دست آورید.

ثبت برند در شیراز و همه نکات آن

اگر به دنبال ثبت برند شیراز و ثبت علائم تجاری در شیراز هستید و نمی دانید چکار باید بکنید، این مقاله مخصوص شماست. با ارزان ثبت همراه باشید.

فرایند ثبت شرکت در رشت

ثبت شرکت در رشت همانند باقی شهرهای استان گلستان توسط تیم حرفه ای ارزان ثبت، ارزان و راحت صورت می گیرد. این مقاله را در این خصوص بخوانید و باز اگر جای سوالی بود ، با ما تماس بگیرید.

شیوه ثبت شرکت در سنندج

شیوه و روش ثبت شرکت در سنندج و مراحل ثبتی و هزینه ثبت و مدارک لازم برای ثبت شرکت سنندج را تیم تحریری ایلیا با هم در اینجا ارائه می کند تا شما را از هر مطلب دیگی بی نیاز کند.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟