لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

لزوم ثبت شرکت در خرم آباد


به مجموعه ای که به سبب قرارداد، دو یا چند نفر گردهم آمده، هر کدام مقداری سرمایه می گذارند و با آن امور تجاری را انجام می دهند و سود و زیان به دست آمده را تقسیم می نمایند،شرکت مدنی و در صورت ثبت آن شرکت تجاری گفته می شود که شرکت تجاری و در حقیقت ثبت شرکت در خرم آباد مزایای زیادی دارد.با ثبت شرکت شرکای شما متعهد شده قانوناً مسئول پیگیری امور شرکت و انجام وظایف کاری خود هستند و در صورت بروز اختلاف در سایه قانون مشکلات حل می شود. در شرکت ثبت شده می توان از تخصص و توانمندی افرادی به غیر از شرکا با استخدام استفاده کرد و از مزایای بیمه استفاده نمود. مهم ترین مزیت ثبت شرکت اما جلب اعتماد اشخاص ثالث و عقد قرارداد با شرکت های معتبر و دولتی و کسب مشتریان بیشتر و بهتر است و مزایای بسیار دیگر مثل امکان شرکت در مناقصه و مزایده، امکان اخذ وام شرکتی، شرکت در نمایشگاه، اخذ نمایندگی و ثبت شعبه ، امکان اخذ گرید و غیره. لذا جهت ثبت شرکت در خرم آیاد بیش از این درنگ نکنید.

انواع شرکت ها

طبق ماده ی 20 قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران ، شرکت های ثجاری بر 7 قسم است :

 1. شرکت سهامی(شرکت سهامی خاص،شرکت سهامی عام)
 2. شرکت بامسئولیت محدود
 3. شرکت تضامنی
 4. شرکت مختلط غیرسهامی
 5. شرکت مختلط سهامی
 6. شرکت نسبی
 7. شرکت تعاونی تولید و مصرف

در اینجا در مورد ثبت شرکت سهامی خاص در خرم آباد و ثبت شرکت با مسئولیت محدود در خرم آباد توضیح می دهیم که بیشترین تقاضا را دارند.

ثبت شرکت سهامی خاص در خرم آباد

شرکت سهامی خاص شرکتی است که همه سرمایه آن که به قطعات سهام تبدیل می شود، به وسیله موسسین فراهم می شود و.در شرکت سهامی خاص اعلامیه پذیره نویسی صادر نمی شود و 35درصد از سرمایه باید در طی مراحل ثبت شرکت در حسابی به نام شرکت در حال ثبت سپرده گردد.این شرکت با سه سهامدار و دو بازرس به ثبت می رسد و برای امور پیمانکاری، فنی مهندسی، عمرانی و ساختمانی ، دانش بنیان شدن، تولیدی و موضوعات دیگر مناسب است.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت های سهامی خاص

 • ارائه اظهار نامه شرکت سهامی خاص در دو نسخه
 • ارائه اساسنامه شرکت سهامی خاص در دو نسخه
 • ارائه صورتجلسات مؤسسین و مجمع عمومی در دو نسخه
 • ارائه رونوشت مدارک شناسایی وکارت ملی شامل: بازرسین،هیأت مدیره وسهامداران
 • ارائه گواهی مبنی بر عدم سابقه کیفری یا ممنوعیت فعالیت اعضای شرکت
 • تنظیم اقرار نامه صورتجلسه شرکت سهامی خاص

ثبت شرکت با مسئولیت محدود درخرم آباد

شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که میزان مسئولیت سهامداران آن محدود است و هنگامی که شرکت بدهی و قرض داشته باشد سهامداران با توجه به آنچه به شرکت آورده اند در برابر قروض و دیون شرکت مسئولیت دارند.این شرکت سرمایه اش نقدی است و اسمی و واریزی سرمایه به هنگام ثبت ندارد و شرکتی ساده در ثبت و مدیریت است و برای امور بازرگانی، تولیدی کوچک و غیره مناسب است.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در خرم آباد

 • ارائه رونوشتی از مدارک شناسایی اعضاء، هیأت مدیره وشرکا
 • ارائه سمت اعضاء و مسئولیت هر یک از آنها که باید کاملاً مشخص گردد.
 • ارائه شرکت نامه با امضای هر کدام ازسهامداران در دو رونوشت
 • ارائه تقاضا نامه شرکت با مسئولیت محدود، با امضای هر کدام ازسهامداران در دو رونوشت
 • ارائه اظهار نامه شرکت با مسئولیت محدود، با امضای هرکدام از سهامداران در دو رونوشت
 • تنظیم نمودن صورتجلسه مجمع عمومی و مؤسسین، با امضای هر یک از سهامداران و بازرسین در دو رونوشت
 • تنظیم نمودن صورتجلسه هیأت مدیره و مؤسسین در دو رونوشت
 • ارائه گواهی عدم اشتغال اعضای شرکت در فعالیت ها و ارگان های دولتی
 • ارائه معرفی نامه نمایندگان شرکت
 • ارائه وکالتنامه وکیلی که امور ثبت شرکت بر عهده او بوده است
 • ارائه گواهی عدم سوء سابقه و ممنوعیت کاری و یا کیفری اعضای شرکت

ثبت شرکت خرم آباد با ارزان ثبتمراحل ثبت شرکت در خرم آباد

برای ثبت شرکت در خرم آباد باید به پایگاه اینترنتی اداره ثبت شرکت ها مراجعه کنید و فرم مربوطه را کامل کنید و نام شرکت را انتخاب نمایید. در صورتی که در اطلاعات وارد شده اشکال و ایرادی وجود نداشته باشد تاییدیه نام شرکت در سامانه ابلاغ می گردد. پس از آن مدارک به صورت سفارشی از طریق اداره پست جهت انجام ثبت شرکت در خرم آباد ارسال می گردد .سپس بارکد پستی در سامانه درج می گردد .پس از آن که مراحل بالا سپری شد،کارشناسان اداره به بررسی و ارزیابی مدارک ارسال شده می پردازند و در صورتی که مدارک ارسال شده مورد تایید قرار گرفت به منظور صدور آگهی مبادرت می نمایند که در این صورت شخص درخواست کننده یا وکیل ثبت شرکت باید به منظور دریافت مدارک ثبتی و به امضاء رسانیدن ذیل دفاتر به اداره رجوع نماید.پس از آن که همه مراحل تایید شد و شماره ثبت دریافت شد،ب اید آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی به ثبت برسد.

اقدامات لازم پس از ثبت شرکت در خرم آباد

پس از به پایان رسیدن پروسه ثبت شرکت باید نسبت به اخذ دفاتر پلمپ تجاری ، انجام امور مالیاتی و اخذ کد اقتصادی اقدام نمایید.به موجب همین امر پس از این که شرکت را ثبت کردید باید طی یک هفته دفاتر پلمپ را دریافت نمایید.

جهت پلمپ دفترها باید توجه داشته باشید که دفترهای مرتبط با امور شرکت شامل روزنامه، دفتر کل ، دفتر دارایی و دفتر کپیه می باشد که تنها 2 دفتر روزنامه و دفتر کل باید پلمپ شوند و همین طور که گفته شد، در این باره اجبار وجود دارد.

پس از آن باید نسبت به تعیین حوزه مالیاتی و اخذ کد اقتصادی اقدام کنید.

مدت زمان ثبت شرکت در خرم آباد

مدت زمان ثبت شرکت در خرم آباد به یک سری عوامل بستگی دارد.به موجب همین امر زمان دقیقی را برای ثبت شرکت در خرم آباد نمی توان ابلاغ کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدت زمان ثبت شرکت در خرم آباد می توانید با موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت تماس بگیرید.

هزینه ثبت شرکت در خرم آباد

هزینه ثبت شرکت در خرم اباد شامل سه قسمت می باشد 1) هزینه ی واریزی دولتی که باید به اداره ثبت شرکت ها واریز گردد 2 ) هزینه حق الوکاله موسسه ای که کار ثبت شرکت را انجام می دهد.3) هزینه های متفرقه مانند هزینه پست، گیره، پاکت و غیره منظور از حق الوکاله هزینه ای است که موسسه با دریافت آن از متقاضی ثبت کلیه روند ثبتی آنها را به سرانجام می رساند.هزینه های دولتی هم شامل حق الدرج آگهی ، حق الثبت و حق ابطال تمبر سرمایه می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت در خرم آباد این مقاله را مطالعه نمایید: هزینه و تعرفه ثبت شرکت

در پایان باید گفت که اگر هنوز سوالی دارید حتماً با کارشناسان خبره مجموعه ثبت شرکت ارزان ثبت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تیم ارزان ثبت در مورد ثبت شرکت خرم آباد بهره ببرید و با اطمینان خاطر بیشتر و قدم های محکم تر در این راه گام بردارید . خشت اول که درست باشد باقی مسیر موفقیت هموار است این یعنی ثبت شرکت درست و حرفه ای با متخصصان مجتمع ارزان ثبت به علاوه مدیریت درست شرکت و کسب و کارتان در آینده که در کنار هم دو فاکتور اصلی موفقیت شغلی شما خواهند بود. پس بی درنگ با ارزان ثبت جهت ثبت شرکت در خرم آباد تماس بگیرید.

ثبت شرکت در استان لرستان

 • ثبت شرکت در خرم آباد
 • ثبت شرکت در پل دختر
 • ثبت شرکت در کوهدشت
 • ثبت شرکت در درود
 • ثبت شرکت در الیگودرز
 • ثبت شرکت در ازنا
 • ثبت شرکت در بروجرد
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

چرا باید ثبت شرکت در قزوین انجام دهیم؟

در این مقاله دلیل ثبت شرکت قزوین و همه موارد لازم مثل چگونگی ثبت ، مراحل ، مدارک لازم ثبت شرکت در قزوین و هزینه ها را بر شمرده ایم ، پس با ما باشید.

ثبت شرکت در شهرکرد و مزایای آن

همه آنچه در مورد ثبت شرکت در شهرکرد باید بدانید را در این مقاله پیدا می کنید ، پس آن را از دست ندهید.

اهمیت ثبت شرکت در سمنان

یک تجربه خوب ثبتی با ارزان ثبت . ارزان ثبت در این مقاله همه ابعاد ثبت شرکت در سمنان را به شما نشان می دهد . خودتو با ارزان ثبت ثبت کن.

ثبت شرکت در شیراز از ابتدا تا انتها

در مطلب پیش رو کلیه اطلاعات لازم در خصوص ثبت شرکت در شیراز از ابتدا تا انتهای مراحل ثبتی حقوقی را بازگو کرده ایم تا راه گشا باشیم پس تا انتهای مقاله با ما بمانید.

روش ثبت شرکت در گرگان

اولین قدم برا ی پیشرفت کاری یعنی ثبت شرکت در گرگان را با ارزان ثبت محکم و استوار بردارید و برای شروع این مقاله را از تیم تحریریه ارزان ثبت تا انتها بخوانید.

بهترین ثبت شرکت در بیرجند

ما در این مقاله تلاش کرده ایم همه ابهامات در مورد ثبتشرکت در بیرجند و مسائل مربوط به آن را شفاف توضیح دهیم، امید که برای شما مفید وقع شود.

چگونگی ثبت شرکت در یزد

چگونگی ثبت شرکت در یزد شامل مراحل، هزینه و مدارک لازم ثبت شرکت یزد را در این مقاله از ارزان ثبت که مختص شما عزیزان تهیه شده بخوانید. هدف ما جلب رضایت شماست.

ثبت شرکت در اهواز با هزینه کم

ثبت شرکت در اهواز را با ارزان ثبت بخوانید و تجربه کنید تا همه ابهاماتان رفع شود و با اطمینان قدم در راه ثبت شرکت اهواز بردارید زیرا می دانید که موسسه ای متخصص در کنارتان است.

شیوه ثبت شرکت در سنندج

شیوه و روش ثبت شرکت در سنندج و مراحل ثبتی و هزینه ثبت و مدارک لازم برای ثبت شرکت سنندج را تیم تحریری ایلیا با هم در اینجا ارائه می کند تا شما را از هر مطلب دیگی بی نیاز کند.

روال ثبت شرکت در ایلام

ثبت شرکت ایلام را با تیم ارزان ثبت تجربه کنید تا بهترین خاطره برای شما رقم بخورد همچنین این مقاله را در خصوص ثبت شرکت در ایلام بخوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟