لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

شیوه ثبت شرکت در سنندج


پایتخت فرهنگی کردهای ایران و دومین شهر بزرگ کردنشین پس از کرمانشاه، سنندج می باشد. سنندج آب و هوای کوهستانی دارد و این آب و هوای کوهستانی سبب شده است تا پتانسیل های بسیاری برای سرمایه گذاری در زمینه کشاورزی و گردشگری فراهم گردد.جهت ایجاد کسب و کارهای تجاری در سنندج به ثبت شرکت در سنندج نیاز می باشد.جهت ثبت شرکت در سنندج باید از یکی از قاب های ثبتی زیر یکی راباتوجه به فعالیت خود برگزینید.

شرکت سهامی(شرکت سهامی عام،شرکت سهامی خاص)

 1.  شرکت با مسئولیت محدود
 2. شرکت سهامی خاص 
 3. شرکت سهامی عام
 4.  شرکت تضامنی
 5. شرکت مختلط سهامی
 6. شرکت مختلط غیر سهامی
 7. شرکت نسبی
 8. شرکت تعاونی

ثبت شرکت ارزان ثبت در این مطلب درباره شیوه ثبت شرکت در سنندج مطالبی مکفی و شفاف و کامل را ارائه نماید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

شرایط ثبت شرکت در سنندج

برای ثبت شرکت در سنندج ابتدا باید شرکای معتمد و مناسب پیدا کرده در مورد میزان سرمایه آن ها در شرکت و سرمایه کل شرکت تصمیم گیری کنید. سپس باید نام های مناسب برای شرکت در نظر بگیرید تا یکی از آن ها در اداره ثبت شرکتهای سنندج تایید گردد. در خصوص محل شرکت و سمت اعضا و اینکه چه کسی حق امضا دارد نیز باید قبل از اقدام به ثبت شرکت سنندج تصمیم گیری کنید.

نکته: اعضای شرکت باید 18 ساله یا بزرگتر باشند. سو سابقه کیفری نداشته باشند. اگر اعضای شرکت زیر 18 سال باشند فقط می توانند در شرکت شریک باشند و نمی توانند سهامدار گردند و نیاز به قیم قانونی دارند.

مدارک و ملزومات ثبت شرکت سهامی خاص در سنندج

1. کامل نمودن دو رونوشت از اظهارنامه شرکت سهامی خاص که به امضای کلیه سهامداران رسیده باشد.

2. کامل نمودن دو رونوشت از اساسنامه شرکت سهامی خاص که به امضای کلیه سهامداران رسیده باشد.

3. ارائه دو رونوشت از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین که به امضای کلیه سهامداران رسیده باشد.

4. ارائه رونوشت شناسنامه برابر اصل شده همه اعضای هیئت مدیره و سهامداران و بازرسین.

5. ارائه رونوشت کارت ملی برابراصل شده همه اعضای هیئت مدیره وسهامداران و بازرسین.

6. چنانچه اعضاء هیئت مدیره یا سهامداران اشخاص حقوقی باشند. ارائه رونوشت آخرین روزنامه رسمی، شخص حقوقی و نامه معرفی نماینده (در سربرگ شرکت)و رونوشت شناسنامه و رونوشت کارت ملی برابر اصل شده نماینده شخص حقوقی الزامی است.

7. در صورتی که سهامدار خارجی وجود دارد برای اشخاص حقیقی ارائه رونوشت برابر اصل پاسپورت و برای اشخاص حقوقی ارائه گواهی ثبت شرکت نزد مرجع ثبت شده حاوی آخرین وضعیت شرکت و همچنین ارائه اصل و ترجمه وکالتنامه و اختیارنامه وکیل سهامدار خارجی.

8. ارائه اقرارنامه در متن صورتجلسه جهت کلیه اعضای هیات مدیره،مدیر عامل و بازرسان شرکت مبنی بر اینکه مشمول ممنوعیت های مندرج در اصل 141 قانون اساسی نبوده و هیچ گونه ممنوعیت قانونی موضوع مواد 111و 126 قانون تجارت برای آن ها جهت عضویت در هیات مدیره و مدیر عاملی وجود ندارد.

9. ارائه اقرارنامه بازرس یا بازرسان در متن صورتجلسه مبنی بر اینکه هیچ گونه نسبت فامیلی اعم از نسبی و سببی با مدیران و مدیر عامل شرکت تا درجه سوم از طبقه اول و دوم ندارند و خود و یا همسرشان نیز از مدیران و مدیر عامل شرکت بطور موظف حقوق دریافت نمی دارند .در صورت کشف خلاف مشمول بند 3 ماده 243 لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت خواهد بود.

10. ارائه اصل وکالتنامه یا رونوشت برابر اصل وکالتنامه.

11. ارائه اصل قیم نامه یا رونوشت برابر اصل قیم نامه.

12. ارائه گواهی بانکی مبنی بر پرداخت حداقل 35% سرمایه اولیه شرکت.

ثبت شرکت در سنندج با ارزان ثبت

مدارک و ملزومات ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سنندج

1. ارائه کارت ملی برابر اصل کلیه سهامداران

2. ارائه رونوشت برابراصل شناسنامه شرکاءومدیران

3. ارائه تقاضانامه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در 2 برگ و تکمیل آن و امضا ذیل تقاضانامه توسط کلیه سهامداران.

4. ارائه شرکت نامه در 2 برگ و تکمیل آن و به امضا رسانیدن ذیل شرکت نامه توسط کلیه سهامداران.

5. ارائه اساسنامه شرکت در 2 جلد و به امضا رسانیدن ذیل تمام صفحات آن توسط کلیه سهامداران.

6. ارائه صورت جلسه مجمع عمومی موسسین و هیئت مدیره در 2 رونوشت که به امضا سهامداران و بازرسین رسیده باشد.

7. اخذ و ارائه ی مجوز در صورت نیاز.

8.ارائه تاییدیه هیئت مدیره اشخاص حقوقی سهامدار،مبنی بر غیر دولتی بودن آن.

9.ارائه معرفی نامه نمایندگان،چنانچه سهامداران و اعضا هیئت مدیره از میان اشخاص حقوقی باشند و ارائه تصویر روزنامه رسمی آگهی تاسیس یا آخرین تغییرات آن.

10.ارائه مجوز در صورت نیاز  و مطابق تشخیص کارشناس اداره ثبت شرکت ها.

هزینه ثبت شرکت در سنندج

مطابق نوع فعالیت،تعداد اعضا و نوع شرکت هزینه ثبت شرکت در سنندج متمایز می باشد.هزینه های دیگری که شامل هزینه ثبت شرکت در سنندج می شود اعم از:هزینه های ثبتی،هزینه های درج آگهی در روزنامه کثیرالانتشار و روزنامه رسمی می باشد. جهت اطلاع از هزینه دقیق ثبت شرکت سننج هم اکنون با کارشناسان ارزان ثبت تماس بگیرید.

در خصوص هزینه ثبت شرکت در سنندج این مقاله اطلاعات خوبی را در اختیار شما می گذارد : هزینه ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت در سنندج

برای ثبت شرکت در سنندج نخست باید مدارک را آماده کنید.پس از آن باید به سامانه اداره ثبت شرکت ها به نشانی http://irsherkat.ssaa.ir مراجعه کنید و اطلاعاتی همانند نوع شرکت،سرمایه شرکت و اعضای شرکت را که از شما خواسته شده است را کامل کنید.پس از آن باید 5 اسم را به ترتیب اولویت انتخاب کنید.سپس کارشناس حقوقی به ترتیب اولویت شما یکی از اسم ها را تایید می کند و به بررسی و ارزیابی اطلاعات دیگری که در سامانه درج شده است می پردازد.در صورتی که اطلاعات وارد شده دارای نقص و اشکالی باشد،در سامانه برای شما ابلاغیه رفع نقص ارسال می شود و شما باید نقص و اشکال را برطرف نمایید و در صورتی که نقص و اشکال برطرف شود آن را تایید می نماید.پس از پذیرش اینترنتی باید نسخه اصلی صورتجلسه های تنظیم شده و پیوست های آن ها را از طریق باجه های پست به شکل سفارشی به آدرسی که در تاییدیه پذیرش تایید شده است ارسال کنید.با کامل نمودن فرم ها و ارسال آن به اداره ثبت شرکت ها درصورتی که مدارک شما دارای نقص و یا اشکالی باشد برای شما ابلاغیه رفع نقص ارسال می گردد و باید نقص و اشکالات را برطرف کنید و در حالت دیگر حتی این امکان هم وجود دارد که اسناد شما رد گردد که در این صورت هم دلایل رد آن ها به صورت ابلاغیه ای برای شما ارسال می شود تا به منظور صدور مدارک جدید مبادرت نمایید. 

 در نهایت پس از آن که مدارک پذیرفته شد،مسئول اداره دستور ثبت در دفتر ثبت شرکت ها را صادر می نماید و در دفاتر مخصوص مشخصات محتویات ثبت می گردد.مسئول دفتر شروع به ثبت و پیش نویس آگهی تاسیس شرکت در دفتر ثبت شرکت ها می کند.سپس مسئول دفتر،تشکیل پرونده داده و در روی آن از لحاظ تکمیل امضاگواهی می نماید.بعد از ثبت شرکت،متصدی ثبت باید نسخه دوم تقاضانامه را با قید تاریخ و نمره ثبت،امضاء و به مهر اداره ممهور نموده و به متقاضی بدهد،این سند،سند ثبت شرکت محسوب خواهد شد.با توجه به ماده 6 نظامنامه قانون تجارت وزارت عدلیه و ماده 197 قانون تجارت در ظرف مدت یک ماه از تاریخ ثبت شرکت،باید خلاصه شرکت نامه و منضمات آن توسط اداره ثبت در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران و یکی از روزنامه های کثیرالانتشار مرکز اصلی شرکت به هزینه خود شرکت چاپ و منتشر گردد.

اقدامات پس از ثبت شرکت 

بعد از ثبت شرکت باید اقداماتی را به صورت اجباری انجام دهیم که این اقدامات به شرح ذیل می باشد:

 1. انجام امور مالیاتی و تشکیل پرونده دارایی: مراجعه به نزدیکترین واحد اداره مالیات جهت اعلام شرکت ثبت شده در نظام مالیاتی کشور و تشکیل پرونده مالیاتی.
 2. اخذ کد اقتصادی: کد اقتصادی در کرحله بعد اخذ می شودکه برای صدور فاکتور رسمی شرکت و ردگیری معاملات آن لازم است.
 3.  پلمپ دفاتر تجارتی: این دفاتر نیز پس از ثبت شرکت باید اخذ شود و درپایان سال مالی ریز هزینه ودرآمد در آن نوشته شده به اداره دارایی تحویل می شود و نیز هرساله باید اخذ گردد.

نهایتاً باید گفت که برای ثبت شرکت قدم اول بسیار مهم است زیرا « خشت اول چون نهد معمار کج، تا ثریا می رود دیوار کج»یعنی اگر می خواهید دیوار شرکت خود را درست بنا کنید،باید از ابتدا مراحل ثبت آن را به دست افراد کاربلد که با پیچیدگی های ثبتی حقوقی آشنا هستند بسپارید تا اسم شرکت و موضوع فعالیت و سرمایه شرکت به درستی انتخاب شود و در آینده ناچار به ایجاد تغییرات و اتلاف وقت و هزینه اضافی نباشید. پس جهت ثبت شرکت در سنندج هم اکنون با موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت تماس بگیرید.

ثبت شرکت در شهرهای استان کردستان

 •  ثبت شرکت در مریوان
 •  ثبت شرکت در بانه
 •  ثبت شرکت در سقز
 •  ثبت شرکت در قروه
 •  ثبت شرکت در بیجار
 •  ثبت شرکت در کامیاران
 •  ثبت شرکت در دیواندره
 •  ثبت شرکت در سروآباد
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت در اهواز با هزینه کم

ثبت شرکت در اهواز را با ارزان ثبت بخوانید و تجربه کنید تا همه ابهاماتان رفع شود و با اطمینان قدم در راه ثبت شرکت اهواز بردارید زیرا می دانید که موسسه ای متخصص در کنارتان است.

چگونه ثبت شرکت در ساری انجام دهیم؟

ثبت شرکت در ساریمقوله ایست که در این مقال به همه زوایای آن پرداخته ایم تا شما را کاملاً روشن کنیم تا با اطمینان خاطر و با اعتماد به ارزان ثبت در این راه گام بردارید.

ثبت شرکت در بجنورد

ارزان ثبت در مقاله پیش رو به ساده ترین شکل ممکن مراحل و نحوه ثبت شرکت در بجنورد را برایتان شرح داده است، پس این مقاله را تا انتها بخوانید.

روش ثبت شرکت در گرگان

اولین قدم برا ی پیشرفت کاری یعنی ثبت شرکت در گرگان را با ارزان ثبت محکم و استوار بردارید و برای شروع این مقاله را از تیم تحریریه ارزان ثبت تا انتها بخوانید.

فرایند ثبت شرکت در رشت

ثبت شرکت در رشت همانند باقی شهرهای استان گلستان توسط تیم حرفه ای ارزان ثبت، ارزان و راحت صورت می گیرد. این مقاله را در این خصوص بخوانید و باز اگر جای سوالی بود ، با ما تماس بگیرید.

لزوم ثبت شرکت در خرم آباد

در این مقاله از ارزان ثبت در مورد مزیت ثبت شرکت، انواع شرکت، ثبت شرکت مسئولیت محدود و سهامی خاص، مدارک، مراحل و هزینه ثبت شرکت در خرم آباد اطلاعات کامل و جامعی را می خوانید.

مزایای ثبت شرکت در همدان

با ارزان ثبت ، ثبت شرکت همدان را ارزان تجربه کنید. اگر باور ندارید این مقاله را تا انتها بخوانید تا از هزینه و سایر موارد مطلع شوید.

ثبت شرکت در زنجان قدم به قدم

گام به گام مراحل ثبت سامانه شرکت و سایر مراحل ثبت شرکت در زنجان به همراه مدارک و هزینه و سایر نکات لازم را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

ثبت شرکت آسان در قم

ارزان ثبت در این مقاله کوشیده است تا کلیه اطلاعات مورد نیاز درباره ثبت شرکت قم را در اختیار شما بگذارد پس تا انتهای مقاله با ما بمانید تا هر آنچه از امور ثبتی می خواهید به آسانی در دسترستان قرار گیرد.

شیوه ثبت شرکت در سنندج

شیوه و روش ثبت شرکت در سنندج و مراحل ثبتی و هزینه ثبت و مدارک لازم برای ثبت شرکت سنندج را تیم تحریری ایلیا با هم در اینجا ارائه می کند تا شما را از هر مطلب دیگی بی نیاز کند.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟