لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

روش ثبت شرکت در گرگان


اگر می خواهید ثبت شرکت در گرگان انجام دهید و نمی دانید چگونه، این مقاله مخصوص شماست. با ما باشید.

گرگان مرکز استان گلستان است که یکی از شهرهای پرجمعیت و گردشگر پذیر شمال ایران است.همان گونه که از اسم گلستان مشخص است این استان استان سر سبزی است که دارای منابع جنگلی و طبیعی فراوان می باشد، از دلایلی که این استان اشخاص زیادی را به سمت و سوی خود می کشد تا کسب و کار خود را در این استان آغاز کنند وجود منابع طبیعی و آب و هوای خوب است که سبب ثبت شرکت در زمینه گردشگری و کشاورزی در این شهر و استان می گردد.

متقاضیانی که در صدد ثبت شرکت در گرگان می باشند ولی اطلاعات لازم در این زمینه را ندارند می توانند تا انتهای مقاله همراه ما باشند.

شرایط ثبت شرکت

انتخاب شریک مناسب مهم ترین مقدمه ثبت شرکت است . شریک باید دارای 18 سال سن بوده و فاقد سو سابقه باشد و در استخدام دولت نباشد. به علاوه معتمد بوده و توان و تخصص یا سرمایه کمک به شما در شرکت را داشته باشد. از سایر شرایط پیش از ثبت شرکت انتخاب 5 اسم ویژه برای شرکت است تا اداره ثبت شرکت یکی را تایید کند که شرایط انتخاب اسم در بند بعدی توضیح داده شده است ، زیرا شما نمی توانید هر اسمی را برای شرکت خود به ثبت برسانید. از سایر شرایط ثبت شرکت انتخاب نوع فعالیت و نوع شرکت متناسب با آن ، تعیین سرمایه، تعیین مقام اعضا و شرکا در شرکت و سهمشان و حق امضا داران و هم چنین در نظر گرفتن مکان مشخصی برای آدرس ثبت شرکت، می باشد.

شرایط انتخاب نام شرکت در گرگان

 1. اسم شرکت باید ریشه فارسی داشته باشد.
 2. غیر فارسی نباشد.
 3. منافاتی با شئونات انقلاب اسلامی ایران نداشته باشد.
 4. تکراری نباشد.به سایتwww.ilenc.irمراجعه کنید و اسم پیشنهادی را جستجو کنید توجه داشته باشید که حتماً دو کلمه از نام پیشنهادی باید با اسامی دارای سابقه متفاوت باشد.
 5. نام شرکت باید اسم خاص داشته باشد.
 6. ازاعدادبه صورت ریاضی آن استفاده نشودو بایدبصورت حروف نوشته شود.
 7. باید از عنوان های ایثارگران و شاهد و مانند آن ها که انحصاراً تحت نظارت سازمان محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد، استفاده ای صورت نگیرد.
 8. بایدازعنوان های شعرا،دانشمندان وکاشفان درعصرحاضراستفاده نگردد.
 9. باید از حروف اول چند کلمه بعنوان اسم کوتاه شده و یا ترکیبی از چند حرف استفاده نشود.( مانند پی وی سی)

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در گرگان

مطابق ماده 94 قانون تجارت شرکت با مسئولیت محدود شرکتی می باشد که میان دو یا چند نفر جهت انجام کارهای تجاری تشکیل شده است در شرکت با مسئولیت محدود سرمایه به سهام و قطعات سهام تقسیم نمی شود و تنها تا اندازه ای که به شرکت آورده اند مقابل بدهی ها و قروض شرکت مسئولیت دارند.در شرکت با مسئولیت محدود سرمایه به سهام و قطعات سهام تقسیم نمی گردد و مسئولیت شرکا در برابر قروض و دیون شرکت تا اندازه ای است که به شرکت آورده اند.در شرکت با مسئولیت محدود سهم الشرکه قابلیت نقل و انتقال دارد.

ثبت شرکت سهامی خاص در گرگان

شرکت سهامی خاص شرکتی می باشد که همه سرمایه آن به وسیله موسسین فراهم می شود.در شرکت سهامی خاص،مجمع عمومی وجود ندارد و در این شرکت اعلامیه پذیره نویسی صادر نمی شود و در بدو باید 35در صد از سرمایه شرکت در حساب مخصوصی سپرده گردد.سرمایه شرکت سهامی خاص به هنگام تاسیس نباید از یک میلیون ریال کمترباشد.حداقل تعداد مدیران این شرکت 3 نفر است.نبایدتعداد سهامداران از سه نفر کمتر باشد.اوراق قرضه در شرکت سهامی خاص قابل انتشار نیست.

سهام شرکت سهامی خاص،قابل معامله در بازار بورس نمی باشد و نقل و انتقال سهام شرکت،مشروط به موافقت مدیران یا مجامع عمومی صاحبان سهام است.

ثبت شرکت در گرگان با موسسه ارزان ثبت

ثبت شرکت سهامی عام در گرگان

این شرکت با 5 نفر عضو یعنی سه سهامدار و دو بازرس ثبت شده و تنها 20 درصد از 35 درصد سرمایه تعهدی را اعضا به شرکت می آورند و مابقی این سرمایه از طریق فروش سهام شرکت در بورس اوراق بهادار تهران تهیه می شود و بر تعداد سهامداران شرکت سهامی عام می افزاید که سقفی ندارد و این فرق اساسی این شرکت با شرکت سهامی خاص است که در آن شرکت سهامداری خارج از اعضا از طریق فروش سهام شرکت جذب نمی گردد.شرکت سهامی عام معمولاً جهت انجام پروژه های بزرگ مثل پتروشیمی ، تولید قند و شکر و غیره که نیاز به سرمایه کلان دارند ثبت و تشکیل می گردد.

در خصوص شرکت سهامی عام در این مقاله بیشتر مطالعه نمایید: ثبت شرکت سهامی عام

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در گرگان

 1. ارائه کپی برابر اصل مدارک اثبات هویت اعضا
 2. ارائه اسناد ثبتی در دونسخه با امضا اعضا
 3. ارائه برگ ابلاغ نام و رسید پذیرش ثبت سامانه اداره ثبت شرکت ها
 4. ارائه وکالت نامه و مجوز در صورت نیاز
نکته : این مدارک ممکن است در اواع قالب های ثبتی کمی تفاوت داشته باشد.مثلاً در شرکت سهامی عام مجوز بانک مرکزی برای پذیره نویسی سهام هم جز اوراق است و یا در ثبت شرکت سهامی خاص نیاز به ارائه فیش رسید واریز 35 درصد از سرمایه دارید.

هزینه و تعرفه ثبت شرکت در گرگان

هزینه ثبت شرکت گرگان منوط به نوع شرکت، تعداد اعضا ، سرمایه اولیه و حجم باکس آگهی روزنامه دارد که سبب تغییر قیمت می شود .برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه و تعرفه ثبت شرکت در گرگان می توانید با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید.

مراحل ثبت شرکت در گرگان

برای ثبت شرکت در گرگان نخست باید:

به پایگاه اینترنتی ثبت شرکت ها به نشانی http://irsherkat.ssaa.irمراجعه شود.

اطلاعاتی که در سامانه خواسته شده است کامل گردد و5اسم به ترتیب اولویت انتخاب شود.

با بررسی و ارزیابی اسم های انتخابی شما در سایت ، کارشناس مربوطه جهت انتخاب و تعیین نمودن یک اسم وارد شده عمل خواهد شد.

بعد از آن کارشناس حقوقی اطلاعات وارد شده را بررسی می کند،در صورتی که اطلاعات وارد شده اشکال و ایرادی داشته باشد در سامانه دستور برطرف نمودن نقص برای شما ارسال می شود و شما باید آن عیب را برطرف کنید در صورتی که اطلاعات وارد شده کم و کاستی نداشته باشد آن را تایید می کنند. بعد از آنکه به صورت اینترنتی اطلاعات وارد شده تایید گردید، باید رونوشت اصلی صورت جلسه ای که تنظیم گردیده است همراه با ضمیمه ها به شکل سفارشی از طریق باجه های پست به آدرس ذکر شده ارسال شود.بعد از اینکه فرم ها را کامل نمودید و آن را به اداره ثبت شرکت ها ارسال نمودید در صورت داشتن کم و کاستی در صورتجلسه یا اسناد شما ابلاغیه ای به منظور رفع عیب برای شما ارسال می گردد باید عیب را برطرف کنید و این امکان وجود دارد که صورتجلسه یا سایر مدارک شما رد شود در این صورت برای شما طی یک ابلاغیه ای اعلام می شود که به چه دلیل اسناد با کم و کاستی مواجه شده است. و باید برای ارسال مدارک اصلاحی جدید اقدام کنید.بعد از آن که مسئول اداره ثبت شرکت مدارک را قبول کرد. حکم ثبت در دفتر شرکت ها را صادر می کند و محتوا در دفاتر مخصوص ثبت می گردد. مسئول دفتر پیش نویس آگهی تاسیس شرکت در دفتر ثبت شرکت ها را در دفتر های مخصوص ثبت می کند. کارت شناسایی متقاضیان را دریافت می کند وآن را با مشخصات درج شده در شرکتنامه مطابقت می دهد.از دیگر مسئولیت های مسئول دفتر ثبت شرکت ها احراز هویت متقاضیان،دریافت امضا از متقاضیان در زیر ثبت در دفتر، تصدیق متقاضیان تحت عنوان ثبت با سند برابر است،نوشتن شماره ی ثبت در اظهارنامه و شرکتنامه ی شرکت از الزامات می باشد. سپس براساس ماده 6 نظامنامه قانون تجارت وزارت عدلیه و ماده ی 197 قانون تجارت به مدت یک ماه از تاریخ ثبت نمودن شرکت،باید کوتاه شده شرکت نامه و ضمائم آن به وسیله ی اداره ثبت در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران و یکی از روزنامه های کثیرالانتشار مرکز اصلی شرکت منتشر شود. شایان ذکر است که هزینه روزنامه کثیرالانتشار به عهده شرکتی می باشد که ثبت گردیده است.بعد از آنکه مراحل ثبت شرکت در گرگان با موفقیت صورت گرفت باید اقدامی به منظور مشخص نمودن حوزه مالیاتی و ایجاد پرونده دارایی ،دریافت کد اقتصادی،پلمپ دفاتر، و مهیا نمودن دفاتر قانونی صورت بگیرد.

درپایان طبق ضرب المثل « خشت اول چون نهد معمار کج ، تا ثریا می رود دیوار کج»، چنانچه اولین قدم در ثبت شرکت را اشتباه بردارید مثلاً قالب ثبتی مناسب انتخاب نکنید و یا موضوع فعالیت و اساسنامه درست تنظیم نشود شایدحتی نتوانید در آینده از شرکت ثبت شده خود استفاده کنید و مجبور به منحل کردن آن شوید. برای جلوگیری از چنین مواردی از ابتدا، کار را به کاردانش سپرده جهت ثبت شرکت در گرگان از مجتمع ارزان ثبت راهنمایی بگیرید و از خدماتش بهره ببرید.

ثبت شرکت در استان گلستان

 • ثبت شرکت در گرگان
 • ثبت شرکت در بندرگز
 • ثبت شرکت در بندر ترکمان
 • ثبت شرکت در گنبدکاووس
 • ثبت شرکت در علی آباد کتول
 • ثبت شرکت در آزادشهر
 • ثبت شرکت در کلاله
 • ثبت شرکت در مینودشت
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

بهترین ثبت شرکت در بیرجند

ما در این مقاله تلاش کرده ایم همه ابهامات در مورد ثبتشرکت در بیرجند و مسائل مربوط به آن را شفاف توضیح دهیم، امید که برای شما مفید وقع شود.

ثبت شرکت سریع در مشهد

ارزان ثبت در اسرع وقت شرکت شما را در مشهد به ثبت می رساند. این مقاله را بخوانید تا با خدمات ارزان ثبت مشهد و مراحل ، مدارک و هزینه ثبت شرکت آشنا شوید.

ارزانترین ثبت شرکت در اصفهان

هر چه در مورد ثبت شرکت ارزان در اصفهان لازم است بدانید را در این مقاله آورده ایم . ارزانترین ثبت شرکت را با ارزان ثبت تجربه کنید.

ثبت شرکت در شهرکرد و مزایای آن

همه آنچه در مورد ثبت شرکت در شهرکرد باید بدانید را در این مقاله پیدا می کنید ، پس آن را از دست ندهید.

ثبت شرکت در زنجان قدم به قدم

گام به گام مراحل ثبت سامانه شرکت و سایر مراحل ثبت شرکت در زنجان به همراه مدارک و هزینه و سایر نکات لازم را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

ثبت شرکت در یاسوج و فواید آن

ثبت شرکت در یاسوج و فواید آن را در این مقاله به همراه مدارک، مراحل و هزینه ثبت شرکت تشریح کرده ایم. تا پایان با ما باشید تا جواب سوالاتتان را بگیرید.

روند ثبت شرکت در زاهدان

تیم تحریریه ارزان ثبت کوشیده است تا در این مقاله همه نکات مربوط به ثبت شرکت در زاهدان را برای شما بنویسد . پس تا انتهای مقاله با ما بمانید.

منافع ثبت شرکت در ارومیه

ما در این مقاله کوشیده ایم تا همه نکات مربوط به ثبت شرکت در ارومیه را بیاوریم تا نیاز شما به اطلاعات در این زمینه کمل برآورده شود.

چگونگی ثبت شرکت در یزد

چگونگی ثبت شرکت در یزد شامل مراحل، هزینه و مدارک لازم ثبت شرکت یزد را در این مقاله از ارزان ثبت که مختص شما عزیزان تهیه شده بخوانید. هدف ما جلب رضایت شماست.

ثبت شرکت در بجنورد

ارزان ثبت در مقاله پیش رو به ساده ترین شکل ممکن مراحل و نحوه ثبت شرکت در بجنورد را برایتان شرح داده است، پس این مقاله را تا انتها بخوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟