لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

نحوه ثبت شرکت در بوشهر


ثبت شرکت در بوشهر امروزه مهم ترین دغدغه اشخاصی است که می خواهند به توسعه کسب و کارشان بپردازند و نمی دانند باید از کجا شروع کنند، آنچه که در قدم اول به آن احتیاج دارید داشتن اطلاعات مورد نیاز در خصوص ثبت شرکت بوشهر است، برای اینکه به این امر دست پیدا کنید لازم است به مطالعه این مقاله بپردازید، چرا که ما در گروه ارزان ثبت تمام اطلاعات مربوط به ثبت شرکت را که طی ده سال دانش و تجربه به دست آورده ایم به رایگان در اختیار شما قرار می دهیم. توجه تان را به مطالعه ادامه این مقاله جلب می کنیم. 

چه مراحلی برای ثبت شرکت در بوشهر طی می گردد؟

برای ثبت شرکت در بوشهر سه مرحله برای ثبت شرکت ممکن است طی شود، هر مرحله دارای مواردی است که باید قبل از مرحله بعد انجام شود.

مرحله اول: این مرحله قبل از تمام مراحل باید انجام شود. 

انتخاب نوع شرکت؛ 8 نوع شرکت در ایران قابل ثبت است که باید یکی از این 8 نوع که برای اصول کار شما و اهداف آتی شما مناسب است را انتخاب کنید. 

 1. انتخاب اسم؛ باید 5 اسم به ترتیب اولویت بین 3 الی 4 سیلاب برای شرکت انتخاب نمایید.
 2. تعیین سمت؛ اعضاء هیئت مدیره شرکت باید قبل از ثبت شرکت مشخص شوند.
 3. انتخاب تعیین دارندگان حق امضاء
 4. مشخص کردن میزان سرمایه نقد و غیرنقد
 5. تعیین میزان سهام و یا سهم الشرکه اعضاء 

جهت انتخاب اسم شرکت لطفا" ابتدا این مقاله را با دقت مطالبه نمایید: شرایط صحت انتخاب نام شرکت

مرحله دوم: این مراحل در زمان ثبت شرکت انجام می شود که شامل: 

 1. ورود به سامانه ثبت شرکت ها و تکمیل در خواست اینترنتی ثبت شرکت
 2. تعیین اسم شرکت توسط کارشناس  اداره ثبت شرکت های بوشهر
 3. تنظیم اوراق و مدارک و اخذ امضاء از همه اعضاء 
 4. پست اسناد و مدارک مربوط به ثبت به اداره ثبت شرکت بوشهر
 5. دریافت آگهی تأسیس شرکت بعد از بررسی کارشناس

مرحله سوم: این مرحله بعد از ثبت شرکت انجام می شود و انجام آنها اجباری می باشد.

 1. مراجعه به سایت روزنامه رسمی قوه قضاییه جهت پرداخت و چاپ روزنامه 
 2. پرداخت هزینه و چاپ روزنامه کثیرالانتشار تأسیس
 3. دریافت پلمپ دفاتر برای گزارش سالانه صورت های مالی شرکت 
 4. تشکیل پرونده مالیاتی یا دارایی
 5. دریافت کد اقتصادی شرکت

ثبت شرکت در بوشهر با ازان ثبت

کوتاه ترین تعریف از شرکت؟ و مهم ترین شرکت ها برای ثبت کدام اند؟ 

هر مجموعه ای که از چند شریک برای انجام فعالیت تجاری جهت دریافت سود و مشارکت و ایجاد درآمد با ثبت در اداره ثبت شرکت ها تاسیس شود شرکت تجاری می باشد. این شرکت ها انواع مختلفی دارند که مهم ترین آنها در حوضه ثبتی بوشهر عبارت اند از؛ 

ثبت شرکت با مسئولیت محدود: ثبت این شرکت را می توانید با دو نفر یا بیشتر انجام دهید در این نوع شرکت فقط دارندگان سهم الشرکه و هیئت مدیره وجود دارد، که هیئت مدیره آن می توانند خارج از شرکاء یا شرکاء باشند، سرمایه ای که برای ثبت این نوع شرکت در نظر گرفته می شود کاملاً به توافق شرکاء بستگی دارد.

ثبت شرکت تعاونی: شرکت های تعاونی باید حداقل 5 عضو سهامدار و هیئت مدیره داشته باشند و دو عضو بازرس.این نوع شرکت ها از نظر فعالیت بیشتر تحت عنوان تعاونی تولید و مصرف فعالیت می کنند، علاوه بر این شرکت های تعاونی با هر موضوعی که بخواهند فعالیت داشته باشند باید از اداره تعاون مجوز دریافت کنند. 25% از سرمایه کل این نوع شرکت قبل از ثبت باید در حساب تعاونی واریز شود. 

ثبت شرکت سهامی خاص: مهم ترین نکته در ثبت این نوع شرکت داشتن دو عضو بازرس است که هرساله باید تمدید یا تغییر کنند و داشتن سه عضو هیئت مدیره و سهامدار است که هر دو سال تمدید یا تغییر می یابند علاوه بر این در ثبت شرکت سهامی خاص بر اساس قوانین این نوع شرکت 35% از سرمایه آن باید قبل از ثبت در حسابی به نام شرکت تأدیه شود ، برای ثبت جزئیات در خصوص هر نوع از این شرکت ها با کارشناسان ارزان ثبت تماس حاصل نمایید. 

چه مدارکی برای ثبت شرکت در بوشهر لازم است؟ 

 • مدارک ثبتی شرکت ( اساسنامه و غیره در دو نسخه)
 • صورت جلسه مجمع عمومی موسسین در دو نسخه 
 • در صورت داشتن وکیل ارائه وکالت نامه 
 • صورت جلسه هیئت مدیره شرکت در دو نسخه 
 • کپی شناسنامه و کارت ملی همه اعضاء 
 • اصل گواهی بانکی برای شرکت هایی که بخشی از سرمایه قبل از ثبت باید تأدیه شود.

شرایط اشخاص برای ثبت شرکت در بوشهر چیست؟

 1. هر شخصی که در شرکت وارد می شود یا عضو هیئت مدیره آن است یا جزء بازرسین می باشد، و یا شریک و سهامدار شرکت است ممنوعیت هایی برای عضو هریک شدن وجود دارد که در ادامه در خصوص آن توضیح خواهیم داد. 
 2. افراد زیر 18 سال: این افراد فقط می توانند در شرکت سهامدار یا شریک باشند و تمام تصمیمات مربوطه آنهاتوسط نماینده قانونی آنها انجام می گیرد. 
 3. اتباع خارجی: این افراد فقط باید کد فراگیر و پاسپورت ترجمه شده داشته باشند و ممنوعیتی برای هیئت مدیره و بازرس و سهامدار شدن برایشان وجود ندارد.
 4. مستخدمین دولت: این افراد در شرکت فقط می توانند سهامدار باشند. 
 5. سوء سابقه کیفری: افرادی که دارای سوء سابقه کیفری هستند نمی توانند به هیچ عنوان وارد شرکت شوند.
 6. افراد محجور: این افراد فقط می توانند در شرکت سهامدار باشند.

هزینه ثبت شرکت در بوشهر چقدر است؟ 

برای اینکه بدانید ثبت شرکت چه هزینه هایی به دنبال دارد، باید ابتدا مشخص شود چه شرکتی می خواهید ثبت کنید؟ چقدر سرمایه در نظر گرفته اید؟ چند عضو و چند سهامدار در شرکت وجود دارد؟ بعد از پاسخ به این سوالات تازه می توانیم محاسبه کنیم که هزینه ثبت شرکت شما چقدر خواهد بود، جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ارزان ثبت تماس بگیرید. 

حرف آخر:هر شخصی که اقدام به ثبت شرکت می کند قطعاً اهدافی را دنبال می کندو ثبت شرکت به منظور ایجاد فضایی برای پیشرفت می کند. حال تصور کنید، شرکتی دارید که هیچ گونه بهره برداری موضوعی برایتان ندارد و یا چنان طراحی نشده که بتوانید کاربرد مناسب را از آن شرکت دریافت کنید، اینجاست که کاربرد داشتن کارشناس و وکیل نمو پیدا می کند، دیگر نگران هزینه های ثبت شرکت بوشهر نباشید ما در ارزان ثبت فرصت ثبت شرکت را به تمام عزیزان با اخذ وکیل خواهیم داد، پس نگران نباشید و با کارشناسان ارزان ثبت هم اکنون تماس حاصل نمایید.

ثبت شرکت در استان بوشهر

 •  ثبت شرکت در دشتستان
 •  ثبت شرکت در کنگان
 • ثبت شرکت در گناوه
 •  ثبت شرکت در دشتی
 •  ثبت شرکت در تنگستان
 • ثبت شرکت در عسلویه
 •  ثبت شرکت در جم
 • ثبت شرکت در دیر
 •  ثبت شرکت در دیلم
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

فرایند ثبت شرکت در رشت

ثبت شرکت در رشت همانند باقی شهرهای استان گلستان توسط تیم حرفه ای ارزان ثبت، ارزان و راحت صورت می گیرد. این مقاله را در این خصوص بخوانید و باز اگر جای سوالی بود ، با ما تماس بگیرید.

روال ثبت شرکت در ایلام

ثبت شرکت ایلام را با تیم ارزان ثبت تجربه کنید تا بهترین خاطره برای شما رقم بخورد همچنین این مقاله را در خصوص ثبت شرکت در ایلام بخوانید.

ثبت برند در اردبیل گام به گام

گام به گام ثبت برند در اردبیل را با موسسه ارزان ثبت در مقاله پیش رو بخوانید. قول می دهیم همه سوالات و ایهامات شما رفع شودو با دیدی باز ثبت برند اردبیل را شروع کنید.

اهمیت ثبت شرکت در سمنان

یک تجربه خوب ثبتی با ارزان ثبت . ارزان ثبت در این مقاله همه ابعاد ثبت شرکت در سمنان را به شما نشان می دهد . خودتو با ارزان ثبت ثبت کن.

ثبت شرکت سریع در مشهد

ارزان ثبت در اسرع وقت شرکت شما را در مشهد به ثبت می رساند. این مقاله را بخوانید تا با خدمات ارزان ثبت مشهد و مراحل ، مدارک و هزینه ثبت شرکت آشنا شوید.

مزایای ثبت شرکت در همدان

با ارزان ثبت ، ثبت شرکت همدان را ارزان تجربه کنید. اگر باور ندارید این مقاله را تا انتها بخوانید تا از هزینه و سایر موارد مطلع شوید.

شیوه ثبت شرکت در سنندج

شیوه و روش ثبت شرکت در سنندج و مراحل ثبتی و هزینه ثبت و مدارک لازم برای ثبت شرکت سنندج را تیم تحریری ایلیا با هم در اینجا ارائه می کند تا شما را از هر مطلب دیگی بی نیاز کند.

ثبت شرکت در اراک ارزان و مقرون به صرفه

ارزانترین ثبت شرکت در اراک را با موسسه ارزان ثبت تجربه نمایید. با خواندن این مقاله از کلیه وجوه و ابعاد ثبت شرکت مثل مراحل ثبت شرکت در اراک ، هزینه و مدت زمان ثبت آگاه می شوید.

نحوه ثبت شرکت در بوشهر

در مطلب حاضر مراحل ثبت شرکت در بوشهر، مدارک لازم جهت ثبت و هزینه ثبت شرکت بوشهر با نکات مرتبط دیگر برای شماعزیزان تدوین شده است، پس این مقاله را تا پایان بخوانید، تا اطلاعات کامل را به دست آورید.

ثبت شرکت در یاسوج و فواید آن

ثبت شرکت در یاسوج و فواید آن را در این مقاله به همراه مدارک، مراحل و هزینه ثبت شرکت تشریح کرده ایم. تا پایان با ما باشید تا جواب سوالاتتان را بگیرید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟