ثبت برند در مشهد با نازلترین قیمت

برند در مشهد

بیشتر اقتصاد مشهد در گرو گردشگری و فروش محصولات بومی این منطقه است. آیا می دانید با ثبت برند در مشهد محصول یا خدمات خود را می توانید تحت نام انحصاری به ثبت برسانید.  پیشنهاد می کنیم مقاله اصلی ثبت برند را نیز مطالعه کنید.

شرایط ثبت برند و علائم تجاری در مشهد

حتماً به زبان عامیانه شنیده اید که «فلان محصول نان برندش را می خورد» یعنی برندش چندان معروف است که نیاز نیست خود را برای معرفی محصولش خسته کند.

شرایط ثبت برند و علائم تجاری در مشهد

شما نیز با ثبت برند در مشهد می توانید صاحب برندی شوید که بعد ها با کمی تبلیغات و برندینگ و دریافت کامنت های مثبت مصرف کنندگان به جایگاهی برسید که برندتان محصولات تان را بفروشد. برند شناسنامه محصول است که با ثبت آن می توانید از هر گونه سوء استفاده جلوگیری به عمل آورید ما در مجتمع ثبت نوول امور ثبتی حقوقی شما را از ابتدا تا دریافت اسناد صادره انجام خواهیم داد.

آیا ثبت برند در مشهد اجباری است ؟

ثبت برند در مشهد برای تمامی مشاغل اجباری نیست بلکه تنها برخی از مشاغل می باشند که باید حتماً ثبت برند مشهد را داشته باشند مثل مشاغلی که تولید و توزیع انواع مواد غذایی و خوراکی را ارائه می دهند. محصولات دارویی و شیمیایی و سایر محصولاتی که به نوعی با پوست مو و خوراک انسان در ارتباط هستند. این کالاها چون بر سلامت عموم جامعه موثرند نیاز به ثبت برند دارند تا حتماً برای تولید مجوز گرفته و تحت نظارت این کالاهای حساس را تولید کنند.

نکته: محصولات بهداشتی، دارویِی، آرایشی، خوراکی و نوشیدنی باید حتماً نشان سیب سلامت هم به جز ثبت برند داشته باشند.

خدمات قانونی ثبت مالکیت صنعتی در مشهد

مالکیت صنعتی در موارد زیر می تواند بررسی برای ثبت یا عدم ثبت را بر اساس قوانین تصویب شده انجام دهد. ادارۀ مالکیت صنعتی در استان تهران فعالیت دارد. اما شما از هر کجای ایران می توانید با وارد شدن به سایت مالکیت معنوی از خدمات زیر استفاده کنید.

 • ثبت برند
 • ثبت علامت تجاری
 • ثبت اختراع
 • ثبت طرح صنعتی
 • ثبت برند مادرید
 • ثبت اختراع بین المللی
 • ثبت طرح صنعتی بین المللی
 • استعلام برند، اختراع، طرح صنعتی به صورت آنلاین و رایگان

مدارک ثبت برند و علامت تجاری در مشهد چیست ؟

برای ثبت برند یک سری مدارک کلی وجود دارد که هم اشخاص حقیقی و هم اشخاص حقوقی باید آن را تهیه نمایند و یک سری مدارک که  هر کدام از متقاضیان اعم از حقیقی یا حقوقی باید ارائه دهند که در ادامه به تفکیک به آن می پردازیم.

مدارک کلی برای ثبت برند در مشهد

 • مجوز فعالیت در زمینه ای که قرار است برند در آن ثبت شود به نام متقاضی ثبت برند
 • نمونه ای از علامت تجاری که باید به اداره ثبت شرکت ها ارائه شود.
 • کارت بازرگانی اگر برند لاتین یا از واژه بیگانه بود.
 • وکالت نامه برای پرونده هایی که وکیل دارند.

سایر مدارک: توجه نمایید که متقاضی حقیقی است یا حقوقی

مدارک ثبتی : برای اشخاص حقوقی می باشد که شامل آگهی آخرین تغییرات شرکت  و آگهی ثبت شرکت است.

مدارک شناسایی: شامل رونوشت  شناسنامه و کارت ملی که اشخاص حقیقی مدارک شناسایی خود را باید ارائه دهند و اشخاص حقوقی مدارک شناسایی مدیر عامل  شرکت را باید ارائه دهند.

هزینه و زمان در واحد مالکیت صنعتی ثبت برند در مشهد چقدر است ؟

هزینه های ثبت برند در مشهد بسته به این دارد که برندتان قرار است در چند طبقه و برای چند محصول یا خدمات و از چه نوع برندی ثبت گردد، زیرا هزینه های برند بر اساس حق درج آگهی آن محاسبه می شود و ممکن است برندی برای یک نفر در چند محصول ثبت گردد و برند دیگری برای شخص دیگر در چندین محصول در طبقات مختلف ثبت شود در هر حال مبلغ اینکه هزینه ثبت برند در اصفهان چقدر است را می توانید از کارشناسان ثبت نوول بپرسید، هم اکنون با کارشناسان ثبت نوول تماس بگیرید.

اما مدت زمان ثبت برند و علامت تجاری در مشهد را نمی توان دقیق مشخص کرد. زیرا تمام پرونده ها یک نتیجه ندارند که بتوان زمان دقیق را محاسبه کرد. اما بر حسب آنچه که در پرونده های مختلف مشاهده کردیم زمان تقریبی برای ثبت برند 35 الی 45 روز کاری است.

برند اشتراکی در مشهد چگونه برندی است ؟

برند اشتراکی در واقع برندی است که بین دو یا چند نفر ثبت می گردد، این نوع برند از این جهت است که مالکیت آن مختص به یک نفر نبوده و بین چند نفر به نسبت در صد مالکیت تعیین می شود برای ثبت برند اشتراکی مجوز و یا کارت بازرگانی به نام هر کدام از شریکان می تواند باشد و هر کدام از شریکان باید مدارک شناسایی خود را برای ثبت برند در مشهد ارائه دهند.

مراحل ثبت برند در مشهد به چه شکل است ؟

ثبت برند در مشهد

مراحل ثبت برند در مشهد به چه شکل است؟

مراحلی که قبل از ثبت برند باید انجام دهید

تعیین اسم برند : باید اسم برندتان مطابق قواعد ثبت انتخاب شود.

استعلام برند: استعلام یکی از اصلی ترین موارد برای ثبت برند است زیرا پاسخ اظهارنامه ثبت برند 35 الی 45 روز زمان می برد و اگر استعلام برندتان انجام نشود ممکن است به دلیل تشابه  بعد از این همه صرف وقت برندتان رد شود .

در خصوص استعلام برند می توانید در اینجا بخوانید: استعلام ثبت برند

تکمیل مدارک: همان طور که مطالعه نمودید تکمیل مدارک اشخاص حقیقی با اشخاص حقوقی متفاوت است.

مراحل اداری ثبت برند در مشهد 

ابتدا باید اظهار نامه الکترونیکی برای ثبت برندتان تنظیم شود، این اظهارنامه در سامانه ثبت شرکت ها تنظیم می گردد.

پاسخ اظهارنامه شما ممکن است بر اساس نظر کارشناسی متفاوت باشد که یا رد برند است یا ایراد برند و یا تأییدیه اولیه برای ثبت برند است. که شما برای ثبت برند باید ابلاغیه تأیید اولیه برند را دریافت کنید.

روزنامه ای تحت عنوان روزنامه نوبت اول برای برند وجود دارد در این روزنامه اعلام درخواست ثبت برند به نام متقاضی چاپ می شود تا مالکان برند های مشابه اگر  ادعایی دارند، اعتراض خود را در اداره ثبت مالکیت معنوی طی سی روز از تاریخ آگهی نوبت اول ثبت برند مشهد اعلام نمایند.

با گذشت زمان اعتراض به برند و پس از سی روز، با پرداخت هزینه ثبت شما مجاز به ثبت برند بوده اید و برای برندتان شماره ثبت صادر می شود.

روزنامه نوبت دوم برند برای اعلام ثبت برند بوده تا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر از این نام استفاده نکنند.

در نهایت شما با اصل مدارک ثبتی می توانید به اداره ثبت علائم تجاری در تهران مراجعه نمایید و تصدیق برندتان را دریافت کنید.

 اصول ثبت برند مادرید در مشهد

برند مادرید در واقع همان ثبت بین المللی برند است. در گذشته برای اینکه اشخاص برندشان را در سایر کشور ها بتوانند به ثبت برسانند باید به همان کشور مراجعه می کردند،

این امر هزینه و زمان زیادی را از متقاضی می گرفت تا یک به یک در هر کشور حضوراً یا با وکیل ثبت برند خود را پیگیری کند، بدین منظور کنوانسیون پاریس پروتکل مادرید را برای ثبت بین المللی برند ارائه نمود با تصویب این پروتکل اشخاصی که کشور تبوع آن ها عضو این پروتکل است، ابتدا باید برندشان را در کشور خود به ثبت می رساندند.

سپس اقدام به ثبت بین المللی برند تحت معاهده مادرید می کردند. ثبت نوول ثبت بین المللی برند شما را انجام خواهد داد فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

داشتن برند برای هر محصولی یک نیاز مبرم می باشدچرا که در آینده خواهید فهمید کاش زودتر اقدام به ثبت برندتان کرده بودید یکی از راه های تولید بالای محصول و یا ارائه خدمات این است که مردم شما را بشناسند و این مستلزم داشتن برندی است که ساختار برند شدن را داشته باشد،

هم اکنون با کارشناسان ثبت نوول تماس بگیرید و استعلام برندتان را از ما بگیرید تا برندتان شرایط لازمه برندینگ را داشته باشد. هم اکنون با کارشناسان ثبت نوول جهت ثبت برند مشهد تماس بگیرید.

قواعد ثبت اختراع در مشهد

اختراع به هر چیزی که برای اولین بار ایجاد شده باشد و ساختار فنی و ظاهر آن موجب توسعه زندگی بشر شود می تواند مورد ثبت قرار گیرد. ثبت اختراع را می توانید طی اظهارنامه مخصوص ثبت اختراع در سامانۀ مالکیت صنعتی درخواست دهید.

قواعد ثبت طرح صنعتی در مشهد

مهمترین ویژگی طرح صنعتی این است که از نظر ظاهری با طرح دیگری مشابه نباشد. تفاوت ثبت طرح صنعتی با ثبت اختراع در این است که اختراع ابداع فنی است اما طرح صنعتی ابداع ظاهری است. طرح صنعتی را می توان از سایت مالکیت صنعتی با تکمیل اظهارنامه آن درخواست ثبت داد.

ثبت برند در استان خراسان رضوی

 • ثبت برند در نیشابور
 • ثبت برند در قوچان
 • ثبت برند در سبزوار
 • ثبت برند در تربت جام
 • ثبت برند در کاشمر
 • ثبت برند در سرخس
 • ثبت برند در گناباد
 • ثبت برند در چناران
 • ثبت برند در طرقبه

در صورت تمایل به ثبت برند و علامت تجاری خود در کمترین زمان تنها کافی است با مشاوران موسسه ثبت نوول تماس بگیرید و از تجارب آن ها بهره مند شوید.

2 دیدگاه دربارهٔ «ثبت برند در مشهد با نازلترین قیمت»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *