لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

روند ثبت برند در مشهد


حتماً به زبان عامیانه شنیده اید که «فلان محصول نان برندش را می خورد» یعنی برندش چندان معروف است که نیاز نیست خود را برای معرفی محصولش خسته کند. شما نیز با ثبت برند در مشهد می توانید صاحب برندی شوید که بعد ها با کمی تبلیغات و برندینگ و دریافت کامنت های مثبت مصرف کنندگان به جایگاهی برسید که برندتان محصولات تان را بفروشد. برند شناسنامه محصول است که با ثبت آن می توانید از هر گونه سوء استفاده جلوگیری به عمل آورید ما در مجتمع ارزان ثبت امور ثبتی حقوقی شما را از ابتدا تا دریافت اسناد صادره انجام خواهیم داد با ما همراه باشید و این مقاله را  که برای ثبت برند در مشهد تدوین شده است را بخوانید و اصول مربوط به ثبت برند  و ثبت علامت تجاری در مشهد که با آن سرو کار دارید را از دست ندهید، پس با ما همراه باشید. 

آیا ثبت برند در مشهد اجباری است؟ 

ثبت برند در مشهد برای تمامی مشاغل اجباری نیست بلکه تنها برخی از مشاغل می باشند که باید حتماً ثبت برند مشهد را داشته باشند مثل مشاغلی که تولید و توزیع انواع مواد غذایی و خوراکی را ارائه می دهند و محصولات دارویی و شیمیایی و سایر محصولاتی که به نوعی با پوست مو و خوراک انسان در ارتباط هستند. این کالاها چون بر سلامت عموم جامعه موثرند نیاز به ثبت برند دارند تا حتماً برای تولید مجوز گرفته و تحت نظارت این کالاهای حساس را تولید کنند.

نکته: محصولات بهداشتی، دارویِی، آرایشی، خوراکی و نوشیدنی باید حتماً نشان سیب سلامت هم به جز ثبت برند داشته باشند.

 

ثبت برند در مشهد

 

مدارک ثبت برند در مشهد چیست؟ 

برای ثبت برند یک سری مدارک کلی وجود دارد که هم اشخاص حقیقی و هم اشخاص حقوقی باید آن را تهیه نمایند و یک سری مدارک که  هر کدام از متقاضیان اعم از حقیقی یا حقوقی باید ارائه دهند که در ادامه به تفکیک به آن می پردازیم. 

مدارک کلی برای ثبت برند در مشهد

 • مجوز فعالیت در زمینه ای که قرار است برند در آن ثبت شود به نام متقاضی ثبت برند 
 • نمونه ای از علامت تجاری که باید به اداره ثبت شرکت ها ارائه شود. 
 • کارت بازرگانی  اگر برند لاتین یا از واژه بیگانه بود.
 • وکالت نامه برای پرونده هایی که وکیل دارند.

سایر مدارک: توجه نمایید که متقاضی حقیقی است یا حقوقی 

مدارک ثبتی : برای اشخاص حقوقی می باشد که شامل آگهی آخرین تغییرات شرکت  و آگهی ثبت شرکت است.

مدارک شناسایی: شامل رونوشت  شناسنامه و کارت ملی که اشخاص حقیقی مدارک شناسایی خود را باید ارائه دهند و اشخاص حقوقی مدارک شناسایی مدیر عامل  شرکت را باید ارائه دهند.

هزینه ثبت برند در مشهد چقدر است؟ 

هزینه های ثبت برند در مشهد بسته به این دارد که برندتان قرار است در چند طبقه و برای چند محصول یا خدمات و از چه نوع برندی ثبت گردد، زیرا هزینه های برند بر اساس حق درج آگهی آن محاسبه می شود و ممکن است برندی برای یک نفر در چند محصول ثبت گردد و برند دیگری برای شخص دیگر در چندین محصول در طبقات مختلف ثبت شود در هر حال مبلغ اینکه هزینه ثبت برند  در اصفهان چقدر است را می توانید از کارشناسان ارزان ثبت بپرسید، هم اکنون با کارشناسان ارزان ثبت تماس بگیرید.

برند اشتراکی در مشهد چگونه برندی است؟ 

برند اشتراکی در واقع برندی است که بین دو یا چند نفر ثبت می گردد، این نوع برند از این جهت است که مالکیت آن مختص به یک نفر نبوده و بین چند نفر به نسبت در صد مالکیت تعیین می شود برای ثبت برند اشتراکی مجوز و یا کارت بازرگانی به نام هر کدام از شریکان می تواند باشد و هر کدام از شریکان باید مدارک شناسایی خود را برای ثبت برند در مشهد ارائه دهند.

مراحل ثبت برند در مشهد به چه شکل است؟ 

مراحلی که قبل از ثبت برند باید انجام دهید:

تعیین اسم برند : باید اسم برندتان مطابق قواعد ثبت انتخاب شود. 

استعلام برند: استعلام یکی از اصلی ترین موارد برای ثبت برند است زیرا پاسخ اظهارنامه ثبت برند  35 الی 45 روز زمان می برد و اگر استعلام برندتان انجام نشود ممکن است به دلیل تشابه  بعد از این همه صرف وقت برندتان رد شود .

در خصوص استعلام برند می توانید در اینجا بخوانید: استعلام ثبت برند

تکمیل مدارک: همان طور که مطالعه نمودید تکمیل مدارک اشخاص حقیقی با اشخاص حقوقی متفاوت است.

مراحل اداری ثبت برند در مشهد 

ابتدا باید اظهار نامه الکترونیکی برای ثبت برندتان تنظیم شود، این اظهارنامه در سامانه ثبت شرکت ها تنظیم می گردد. 

پاسخ اظهارنامه شما ممکن است بر اساس نظر کارشناسی متفاوت باشد که یا رد برند است یا ایراد برند و یا تأییدیه اولیه برای ثبت برند است. که شما برای ثبت برند باید ابلاغیه تأیید اولیه برند را دریافت کنید.

روزنامه ای تحت عنوان روزنامه نوبت اول برای برند وجود دارد در این روزنامه اعلام درخواست ثبت برند به نام متقاضی چاپ می شود تا مالکان برند های مشابه اگر  ادعایی دارند، اعتراض خود را در اداره ثبت مالکیت معنوی طی سی روز از تاریخ آگهی نوبت اول ثبت برند مشهد اعلام نمایند.

با گذشت زمان اعتراض به برندو پس از سی روز، با پرداخت هزینه ثبت شما مجاز به ثبت برند بوده اید و برای برندتان شماره ثبت صادر می شود.

روزنامه نوبت دوم برند برای اعلام ثبت برند بوده تا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر از این نام استفاده نکنند.

در نهایت شما با اصل مدارک ثبتی می توانید به اداره ثبت علائم تجاری در تهران مراجعه نمایید و تصدیق برندتان را دریافت کنید.

 

موسسه ارزان ثبت

 

ثبت برند مادرید در مشهد 

برند مادرید در واقع همان ثبت بین المللی برند است. در گذشته برای اینکه اشخاص برندشان را در سایر کشور ها بتوانند به ثبت برسانند باید به همان کشور مراجعه می کردند، این امر هزینه و زمان زیادی را از متقاضی می گرفت تا یک به یک در هر کشور حضوراً یا با وکیل ثبت برند خود را پیگیری کند ، بدین منظور کنوانسیون پاریس پروتکل مادرید را برای ثبت بین المللی برند ارائه نمود با تصویب این پروتکل اشخاصی که کشور تبوع آن ها عضو این پروتکل است، ابتدا باید برندشان را در کشور خود به  ثبت می رساندند و سپس اقدام به ثبت بین المللی برند تحت معاهده مادرید می کردند. ارزان ثبت ثبت بین المللی برند شما را انجام خواهد داد فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

کلام پایانی: داشتن برند برای هر محصولی یک نیاز مبرم می باشدچرا که در آینده خواهید فهمید کاش زودتر اقدام به ثبت برندتان کرده بودید یکی از راه های تولید بالای محصول و یا ارائه خدمات این است که مردم شما را بشناسند و این مستلزم داشتن برندی است که ساختار برند شدن را داشته باشد، هم اکنون با کارشناسان ارزان ثبت تماس بگیرید و استعلام برندتان را از ما بگیرید تا برندتان شرایط لازمه برندینگ را داشته باشد. هم اکنون با کارشناسان ارزان ثبت جهت ثبت برند مشهد تماس بگیرید.

ثبت برند در استان خراسان رضوی

 • ثبت برند در نیشابور
 • ثبت برند در قوچان
 • ثبت برند در سبزوار
 • ثبت برند در تربت جام
 • ثبت برند در کاشمر
 • ثبت برند در سرخس
 • ثبت برند در گناباد
 • ثبت برند در چناران
 • ثبت برند در طرقبه
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند در زاهدان

شرایط،مدارک،مراحل و مزایای ثبت برند در زاهدان به همراه توضیحات دیگری درباره آن.

ثبت برند در اراک

هزینه، مدارک، مراحل و شرایط مربوط به ثبت برند در اراک

ثبت برند در اهواز را از کجا شروع کنیم ؟

ثبت برند در اهواز اولین گام در راه پیشرفت شغلی شماست. ما در این پیشرفت با شما همگام می شویم. قدم اول را با نوشتن این مقاله برداشته ایم پس با ما هم قدم شوید و آن را بخوانید.

ثبت برند در بوشهر

مراحل،مدارک و شرایط ثبت برند در بوشهر

ثبت برند در گرگان

مراحل، شرایط، مدارک و هزینه های مربوط به ثبت برند در گرگان

ثبت برند در رشت

مدارک، مراحل، شرایط و هزینه ثبت برند در رشت

ثبت برند در یزد

مدارک، مراحل و نکات مهم درباره ثبت برند در یزد

ثبت برند در زنجان

مدارک، مراحل، شرایط و هزینه های مربوط به ثبت برند در زنجان

ثبت برند در بندرعباس

ارائه توضیحاتی به صورت کامل درباره ثبت برند در بندرعباس

روش ثبت برند در ارومیه

اگر می خواهید بفهمید که چگونه می توانید در ارومیه ثبت برند داشته باشید حتماً این مقاله را بخوانید ، صفر تا صد این کار را برای شما عزیزان شرح داده ایم.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟