لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

روند ثبت برند در مشهد


حتماً به زبان عامیانه شنیده اید که «فلان محصول نان برندش را می خورد» یعنی برندش چندان معروف است که نیاز نیست خود را برای معرفی محصولش خسته کند. شما نیز با ثبت برند در مشهد می توانید صاحب برندی شوید که بعد ها با کمی تبلیغات و برندینگ و دریافت کامنت های مثبت مصرف کنندگان به جایگاهی برسید که برندتان محصولات تان را بفروشد. برند شناسنامه محصول است که با ثبت آن می توانید از هر گونه سوء استفاده جلوگیری به عمل آورید ما در مجتمع ارزان ثبت امور ثبتی حقوقی شما را از ابتدا تا دریافت اسناد صادره انجام خواهیم داد با ما همراه باشید و این مقاله را  که برای ثبت برند در مشهد تدوین شده است را بخوانید و اصول مربوط به ثبت برند  و ثبت علامت تجاری در مشهد که با آن سرو کار دارید را از دست ندهید، پس با ما همراه باشید. 

آیا ثبت برند اجباری است؟ 

ثبت برند در مشهد برای تمامی مشاغل اجباری نیست بلکه تنها برخی از مشاغل می باشند که باید حتماً ثبت برند مشهد را داشته باشند مثل مشاغلی که تولید و توزیع انواع مواد غذایی و خوراکی را ارائه می دهند و محصولات دارویی و شیمیایی و سایر محصولاتی که به نوعی با پوست مو و خوراک انسان در ارتباط هستند.این کالاها چون بر سلامت عموم جامعه موثرند نیاز به ثبت برند دارند تا حتماً برای تولید مجوز گرفته و تحت نظارت این کالاهای حساس را تولید کنند.

نکته: محصولات بهداشتی، دارویِی، آرایشی، خوراکی و نوشیدنی باید حتماً نشان سیب سلامت هم به جز ثبت برند داشته باشند.

مدارک ثبت برند چیست؟ 

برای ثبت برند یک سری مدارک کلی وجود دارد که هم اشخاص حقیقی و هم اشخاص حقوقی باید آن را تهیه نمایند و یک سری مدارک که  هر کدام از متقاضیان اعم از حقیقی یا حقوقی باید ارائه دهند که در ادامه به تفکیک به آن می پردازیم. 

مدارک کلی برای ثبت برند در مشهد: 

 1. مجوز فعالیت در زمینه ای که قرار است برند در آن ثبت شود به نام متقاضی ثبت برند 
 2. نمونه ای از علامت تجاری که باید به اداره ثبت شرکت ها ارائه شود. 
 3. کارت بازرگانی  اگر برند لاتین یا از واژه بیگانه بود.
 4. وکالت نامه برای پرونده هایی که وکیل دارند. 

سایر مدارک: توجه نمایید که متقاضی حقیقی است یا حقوقی 

مدارک ثبتی : برای اشخاص حقوقی می باشد که شامل آگهی آخرین تغییرات شرکت  و آگهی ثبت شرکت است.

مدارک شناسایی: شامل رونوشت  شناسنامه و کارت ملی که اشخاص حقیقی مدارک شناسایی خود را باید ارائه دهند و اشخاص حقوقی مدارک شناسایی مدیر عامل  شرکت را باید ارائه دهند.

هزینه ثبت برند در مشهد چقدر است؟ 

هزینه های ثبت برند در مشهد بسته به این دارد که برندتان قرار است در چند طبقه و برای چند محصول یا خدمات و از چه نوع برندی ثبت گردد، زیرا هزینه های برند بر اساس حق درج آگهی آن محاسبه می شود و ممکن است برندی برای یک نفر در چند محصول ثبت گردد و برند دیگری برای شخص دیگر در چندین محصول در طبقات مختلف ثبت شود در هر حال مبلغ اینکه هزینه ثبت برند  در اصفهان چقدر است را می توانید از کارشناسان ارزان ثبت بپرسید، هم اکنون با کارشناسان ارزان ثبت تماس بگیرید.

ثبت برند در مشهد با ارزان ثبت

برند اشتراکی چگونه برندی است؟ 

برند اشتراکی در واقع برندی است که بین دو یا چند نفر ثبت می گردد، این نوع برند از این جهت است که مالکیت آن مختص به یک نفر نبوده و بین چند نفر به نسبت در صد مالکیت تعیین می شود برای ثبت برند اشتراکی مجوز و یا کارت بازرگانی به نام هر کدام از شریکان می تواند باشد و هر کدام از شریکان باید مدارک شناسایی خود را برای ثبت برند در مشهد ارائه دهند.

مراحل ثبت برند در مشهد به چه شکل است؟ 

مراحلی که قبل از ثبت برند باید انجام دهید:

تعیین اسم برند : باید اسم برندتان مطابق قواعد ثبت انتخاب شود. 

استعلام برند: استعلام یکی از اصلی ترین موارد برای ثبت برند است زیرا پاسخ اظهارنامه ثبت برند  35 الی 45 روز زمان می برد و اگر استعلام برندتان انجام نشود ممکن است به دلیل تشابه  بعد از این همه صرف وقت برندتان رد شود .

در خصوص استعلام برند می توانید در اینجا بخوانید: استعلام ثبت برند

تکمیل مدارک: همان طور که مطالعه نمودید تکمیل مدارک اشخاص حقیقی با اشخاص حقوقی متفاوت است.

مراحل اداری ثبت برند در مشهد 

ابتدا باید اظهار نامه الکترونیکی برای ثبت برندتان تنظیم شود، این اظهارنامه در سامانه ثبت شرکت ها تنظیم می گردد. 

پاسخ اظهارنامه شما ممکن است بر اساس نظر کارشناسی متفاوت باشد که یا رد برند است یا ایراد برند و یا تأییدیه اولیه برای ثبت برند است. که شما برای ثبت برند باید ابلاغیه تأیید اولیه برند را دریافت کنید.

روزنامه ای تحت عنوان روزنامه نوبت اول برای برند وجود دارد در این روزنامه اعلام درخواست ثبت برند به نام متقاضی چاپ می شود تا مالکان برند های مشابه اگر  ادعایی دارند، اعتراض خود را در اداره ثبت مالکیت معنوی طی سی روز از تاریخ آگهی نوبت اول ثبت برند مشهد اعلام نمایند.

با گذشت زمان اعتراض به برندو پس از سی روز، با پرداخت هزینه ثبت شما مجاز به ثبت برند بوده اید و برای برندتان شماره ثبت صادر می شود.

روزنامه نوبت دوم برند برای اعلام ثبت برند بوده تا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر از این نام استفاده نکنند.

در نهایت شما با اصل مدارک ثبتی می توانید به اداره ثبت علائم تجاری در تهران مراجعه نمایید و تصدیق برندتان را دریافت کنید.

ثبت برند مادرید چیست؟

برند مادرید در واقع همان ثبت بین المللی برند است. در گذشته برای اینکه اشخاص برندشان را در سایر کشور ها بتوانند به ثبت برسانند باید به همان کشور مراجعه می کردند، این امر هزینه و زمان زیادی را از متقاضی می گرفت تا یک به یک در هر کشور حضوراً یا با وکیل ثبت برند خود را پیگیری کند ، بدین منظور کنوانسیون پاریس پروتکل مادرید را برای ثبت بین المللی برند ارائه نمود با تصویب این پروتکل اشخاصی که کشور تبوع آن ها عضو این پروتکل است، ابتدا باید برندشان را در کشور خود به  ثبت می رساندند و سپس اقدام به ثبت بین المللی برند تحت معاهده مادرید می کردند. ارزان ثبت ثبت بین المللی برند شما را انجام خواهد داد فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

کلام پایانی: داشتن برند برای هر محصولی یک نیاز مبرم می باشدچرا که در آینده خواهید فهمید کاش زودتر اقدام به ثبت برندتان کرده بودید یکی از راه های تولید بالای محصول و یا ارائه خدمات این است که مردم شما را بشناسند و این مستلزم داشتن برندی است که ساختار برند شدن را داشته باشد، هم اکنون با کارشناسان ارزان ثبت تماس بگیرید و استعلام برندتان را از ما بگیرید تا برندتان شرایط لازمه برندینگ را داشته باشد. هم اکنون با کارشناسان ارزان ثبت جهت ثبت برند مشهد تماس بگیرید.

ثبت برند در استان خراسان رضوی

 • ثبت برند در نیشابور
 • ثبت برند در قوچان
 • ثبت برند در سبزوار
 • ثبت برند در تربت جام
 • ثبت برند در کاشمر
 • ثبت برند در سرخس
 • ثبت برند در گناباد
 • ثبت برند در چناران
 • ثبت برند در طرقبه
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت در بجنورد

ارزان ثبت در مقاله پیش رو به ساده ترین شکل ممکن مراحل و نحوه ثبت شرکت در بجنورد را برایتان شرح داده است، پس این مقاله را تا انتها بخوانید.

امتیازات ثبت برند در تبریز

این مقاله را بخوانید تا به اهمیت و امتیازات ثبت برند تبریز پی ببرید، به علاوه نحوه ثبت برند در تبریز و هزینه ها و مدارک لازم را هم دریابید.

چگونه ثبت شرکت در ساری انجام دهیم؟

ثبت شرکت در ساریمقوله ایست که در این مقال به همه زوایای آن پرداخته ایم تا شما را کاملاً روشن کنیم تا با اطمینان خاطر و با اعتماد به ارزان ثبت در این راه گام بردارید.

ثبت شرکت در شیراز از ابتدا تا انتها

در مطلب پیش رو کلیه اطلاعات لازم در خصوص ثبت شرکت در شیراز از ابتدا تا انتهای مراحل ثبتی حقوقی را بازگو کرده ایم تا راه گشا باشیم پس تا انتهای مقاله با ما بمانید.

چرا باید ثبت شرکت در قزوین انجام دهیم؟

در این مقاله دلیل ثبت شرکت قزوین و همه موارد لازم مثل چگونگی ثبت ، مراحل ، مدارک لازم ثبت شرکت در قزوین و هزینه ها را بر شمرده ایم ، پس با ما باشید.

شیوه ثبت شرکت در سنندج

شیوه و روش ثبت شرکت در سنندج و مراحل ثبتی و هزینه ثبت و مدارک لازم برای ثبت شرکت سنندج را تیم تحریری ایلیا با هم در اینجا ارائه می کند تا شما را از هر مطلب دیگی بی نیاز کند.

ثبت شرکت آسان در قم

ارزان ثبت در این مقاله کوشیده است تا کلیه اطلاعات مورد نیاز درباره ثبت شرکت قم را در اختیار شما بگذارد پس تا انتهای مقاله با ما بمانید تا هر آنچه از امور ثبتی می خواهید به آسانی در دسترستان قرار گیرد.

ثبت برند در شیراز و همه نکات آن

اگر به دنبال ثبت برند شیراز و ثبت علائم تجاری در شیراز هستید و نمی دانید چکار باید بکنید، این مقاله مخصوص شماست. با ارزان ثبت همراه باشید.

ثبت شرکت در اراک ارزان و مقرون به صرفه

ارزانترین ثبت شرکت در اراک را با موسسه ارزان ثبت تجربه نمایید. با خواندن این مقاله از کلیه وجوه و ابعاد ثبت شرکت مثل مراحل ثبت شرکت در اراک ، هزینه و مدت زمان ثبت آگاه می شوید.

چگونگی ثبت شرکت در یزد

چگونگی ثبت شرکت در یزد شامل مراحل، هزینه و مدارک لازم ثبت شرکت یزد را در این مقاله از ارزان ثبت که مختص شما عزیزان تهیه شده بخوانید. هدف ما جلب رضایت شماست.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟