لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

روش ثبت برند در ارومیه


برند ها در تمام دنیا فقط با ثبت مالکیت معنوی است که معتبر هستند، پس اگر دنبال اعتبار حرفه خود هستید به ثبت برند در ارومیه و ثبت علامت تجاری خود فکر کنید. این مقاله نیز در خصوص ثبت برند در ارومیه می باشد، فرقی نمی کند مالک یک مغازه کوچک هستید و یا اینکه یک مجموعه بزرگی را مدیریت می کند برای اینکه در حرفه خودتان نام آشنایی باشید حتماً به ثبت برند در ارومیه احتیاج دارید. با ارزان ثبت همراه باشید تا ببینید یک برند چگونه به ثبت می رسد و چه مراحلی را طی می کند، چه مدارکی برای ثبت برند ارومیه لازم است و چه هزینه ای دارد. توجه داشته باشیدکه امروزه برند ها دنیای کسب و کارها را را به طور کل تغییر داده اند و انقلابی را در سبک فروش ایجاد کرده اند، امروزه دیگر ثبت برند یک انتخاب نیست یک الزام است تا بتوانید به واسطه تبلیغات از امتیازهای ایجاد شده آن استفاده نمایید.

اسم برند و ویژگی های آن 

1) اسم برند باید حتماً از واژه یا اسم خاص ایجاد شود، اسم محصول برای همان محصول، صفت و اسم عام قابل ثبت نیستند.

2) اسم شهر ها و کشور ها به عنوان اسم برند قابل ثبت نیستند و اسم سازمان های بین المللی و داخلی را حتی به صورت مخفف نیز نمی توان ثبت نمود.

3) پرچم کشور ها ، نماد های نظامیان نیز قابل ثبت نیستند 

4) برند باید به گونه ای باشد که قابلیت ثبت را نیز داشته باشد منظور از قابلیت ثبت جدا از ویژگی های فوق نباید قبل از این توسط شخص دیگری ثبت شده باشد.

5) برند نباید مغایر با هنجارهای اجتماعی کشورمان باشد 

6) اسامی مقدس و مشهور تحت عنوان برند به ثبت نمی رسند.

7) برند باید ساده شفاف و رو شن باشد و چند معنای مختلف نداشته باشد.

نکته: جهت آگاهی از نحوه انتخاب نام برند و اسم تجاری برای ثبت برند در ارومیه حتماً این مقاله را مطالعه کنید: انتخاب نام برند

 

ثبت برند در ارومیه

 

مدارک ثبت برند در ارومیه 

 1. مدارک شناسایی: شامل شناسنامه و کارت ملی
 2. اشخاص حقیقی مدارک شناسایی متقاضی را ارائه می دهند .
 3. اشخاص حقوقی مدارک شناسایی مدیر عامل شرکت را ارائه می کنند. 
 4. اتباع خارجی کد فراگیر و پاسپورت ترجمه شده باید ارائه دهند.
 5. مدارک ثبتی: فقط مربوط به متقاضیان ثبت برند حقوقی می باشد. 
 6. آخرین آگهی تغییرات شرکت 
 7. آگهی ثبت شرکت 
 8. جواز: جواز می تواند هر نوع مجوز فعالیتی باشد که متقاضی جهت ثبت هر نوع برندی باید ارائه دهد، مثل جواز تأسیس ، جواز کسب ، پروانه بهره برداری ،موافقت اصولی و برای مشاغل اینترنتی هم اینماد مجوز فعالیت است.
 9. کارت بازرگانی: کارت بازرگانی در واقع برای برند هایی که فارسی نیستند باید تهیه شود. 
 10. وکالت نامه: در صورتی که وکیلی برای پرونده ثبت برندتان در نظر گرفته باشید.
 11. نمونه علامت تجاری: برای ثبت برند باید یک نمونه از علامتی را که قصد ثبت آن را دارید جهت بررسی ارائه کنید.

ثبت برند مادرید 

اگر جزء کسانی هستید که محصولات و خدمات شما در سایر کشور ها نیز عرضه می شود در واقع شما نیز نیاز به ثبت برند مادرید دارید، برند مادرید یک برند بین المللی می باشد که باید مطابق پروتکل مادرید اقدام به ثبت آن در کشور هایی که عضو این پروتکل بین المللی هستند نمایید، برای ثبت بین المللی برند ابتدا باید برندتان ثبت ملی در کشور ایران شود و بدین منظور باید اقدام به ثبت برند در ارومیه نمایید، کارشناسان و وکلای ارزان ثبت به صورت کاملاً رایگان به شما مشاوره ثبت برند ملی و بین المللی را خواهند داد، هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مراحل ثبت برند در ارومیه 

مرحله اول: در مرحله اولیه باید برند انتخاب شود و استعلامات مربوطه آن گرفته شود، پس از اطمینان از ثبت برند باید مدارک مربوطه را تهیه نمایید. 

مرحله دوم: در مرحله ثانوی نوبت به تکمیل اظهارنامه الکترونیکی ثبت برند است، در این اظهارنامه اطلاعات مربوط به متقاضی، نماینده قانونی وی، اطلاعات و مستندات برند و... تکمیل می گردد. 

مرحله سوم: در این مرحله نیز نتیجه اظهارنامه ثبت برندتان می آید که بر حسب نظر کارشناس یامبنی بر رد است یا بر نقص پرونده و یا بر تأییدیه اولیه ثبت برند است 

مرحله چهارم: در صورت دریافت تأییدیه اولیه باید هزینه آگهی روزنامه نوبت اول پرداخت شود که طی سی روز از تاریخ چاپ روزنامه اشخاص حقیقی یا حقوقی اگر ادعایی در این زمینه دارند می توانند به اداره ثبت علائم تجاری در تهران مراجعه نمایند. 

مرحله پنجم: در این مرحله با پرداخت روزنامه نوبت اول باید هزینه ثبت برند پرداخت شود تا برای برند شما شماره ثبت صادر می شود.

مرحله ششم: در این قسمت نوبت به پرداخت هزینه آگهی روزنامه رسمی نوبت دوم است تا ثبت برندتان اعلام شود.

مرحله هفتم: در نهایت با اصل مدارک ثبت برندتان به اداره ثبت علامت تجاری در استان تهران که تنها ارگان صادر کننده تصدیق نامه برند در ایران است مراجعه می نمایید و تصدیق ثبت برند در ارومیه را دریافت می کنید.

آیا ثبت برند مالیات دارد؟ 

برای ثبت برند هیچ گونه مالیاتی پرداخت نمی گردد و تنها هزینه ثبت و روزنامه و اظهارنامه از اصلی ترین هزینه های ثبت است که مالیات محسوب نمی شود، بدین سبب می توان گفت در واقع ثبت برند در ارومیه مالیات ندارد زیرا ثبت یک اسم یا علامت است برای یک کسب و کار و چون از خود کسب و کارها مالیات اخذ می شود دیگر برای نام و نشان یک محصول یا تابلو یک شرکت خدماتی نیاز به پرداخت مالیات نیست.

 

موسسه ارزان ثبت

 

هزینه ثبت برند در ارومیه 

هزینه ثبت برند در ارومیه بر حسب تعداد محصولات و طبقات آن محاسبه می شود، از جمله هزینه های برند هزینه ثبت، هزینه اظهارنامه، هزینه روزنامه های آن می باشد که باید پرداخت شود، برای اینکه از هزینه دقیق ثبت برند در ارومیه اطلاع کسب نمایید هم اکنون با کارشناسان مجتمع ارزان ثبت تماس بگیرید.

نتیجه گیری اینکه آینده چه برنامه ای برای شما دارد به این بستگی دارد که امروز چه فعالیتی را انجام می دهید. ثبت یا عدم ثبت برند را می توان به بذری تشبیه کرد، اگر ثبت برند انجام دهید مانند این است که دانه ای گندم کاشته اید و قطعاً باید در انتظار هزاران خوشه اش باشید اما عدم ثبت برند  و ادامه کار بدون آن هم همانند کاشتن و رشد یک علف هرز است و هیچ منفعتی برای کار شما نخواهد داشت. با ثبت برند در ارومیه بذر گندم تان را در خاک بکارید و با مجتمع ارزان ثبت همراه باشید تا از مشاوره رایگان ثبت برند این مجموعه استفاده کنید هم اکنون به خانواده میلیونی ارزان ثبت اضافه شوید.

ثبت برند در استان آذربایجان غربی

 • ثبت برند در مهاباد
 • ثبت برند در بوکان
 • ثبت برند در خوی
 • ثبت برند در میاندوآب
 • ثبت برند در سردشت
 • ثبت برند در سلماس
 • ثبت برند در پیرانشهر
 • ثبت برند در نقده
 • ثبت برند در تکاب
 • ثبت برند در شاهین دژ
 • ثبت برند در چالدران
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند در شیراز و همه نکات آن

اگر به دنبال ثبت برند شیراز و ثبت علائم تجاری در شیراز هستید و نمی دانید چکار باید بکنید، این مقاله مخصوص شماست. با ارزان ثبت همراه باشید.

ثبت برند در یزد

مدارک، مراحل و نکات مهم درباره ثبت برند در یزد

ثبت برند در اهواز را از کجا شروع کنیم ؟

ثبت برند در اهواز اولین گام در راه پیشرفت شغلی شماست. ما در این پیشرفت با شما همگام می شویم. قدم اول را با نوشتن این مقاله برداشته ایم پس با ما هم قدم شوید و آن را بخوانید.

ثبت برند در یاسوج

مدارک، مراحل، شرایط و مزایای ثبت برند در یاسوج

ثبت برند در اراک

هزینه، مدارک، مراحل و شرایط مربوط به ثبت برند در اراک

ثبت برند در همدان

مدارک، مراحل،شرایط و هزینه ثبت برند در همدان

ثبت برند در بجنورد

مدارک،مراحل و مزایای ثبت برند در بجنورد

امتیازات ثبت برند در تبریز

این مقاله را بخوانید تا به اهمیت و امتیازات ثبت برند تبریز پی ببرید، به علاوه نحوه ثبت برند در تبریز و هزینه ها و مدارک لازم را هم دریابید.

ثبت برند در خرم آباد

مدارک، مراحل و هزینه ثبت برند در خرم آباد

ثبت برند در ایلام

شرایط، مدارک و مراحل ثبت برند در ایلام

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟