لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

بهترین ثبت شرکت در بیرجند


شاید بتوانیم انقلاب توسعه اقتصادی در دنیا را به واسطه شرکت ها بدانیم، با ثبت شرکت در بیرجند برای شما نیز این فرصت استثنائی ایجاد شده تا بتوانید کسب و کار کوچکتان را به یک کسب و کار بزرگ و اعجاب انگیز تبدیل کنید و اولین مرحله ای که در این خصوص باید طی کنید، داشتن اطلاعات کامل و درست در خصوص انواع شرکت ها، روش های کاری و مدیریتی آن ها و مواردی چون مراحلی که باید طی کنید تا یک شرکت به ثبت برسد می باشد، که همه اطلاعات مربوطه در این زمینه را می توانید در ادامه این مقاله مطالعه نمایید.
اما قبل از اینکه به مطالعه کامل شرکت ها بپردازیم شما را با روش کار مجموعه ارزان ثبت آشنا می کنیم این مجموعه با سابقه بالای ده سال فعالیت در زمینه های مختلف حوزه ثبت به ویژه ثبت شرکت که ابتدا کارشناسان این مجموعه اطلاعات و مشاوره های لازم را در اختیار موکلین قرار می دهند ، سپس قراردادی فی ما بین این مجموعه با شما بزرگواران منعقد می شود تا کوتاهی در اعطاء خدمات به شما بزرگواران به وجود نیاید، در نهایت طی مدت زمان تعیین شده پرونده به واحد کارشناسان اجرائی و وکلای پایه یک دادگستری این مجموعه ارائه می شود و سپس آگهی ثبت شرکت شما دریافت و به شما بزرگواران تحویل داده می شود.

مراحل ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت های بیرجند

 • ثبت در سامانه
 • تعیین اسم شرکت 
 • تنظیم مدارک و دریافت امضاء اعضاء 
 • پست مدارک به اداره ثبت شرکت های بیرجند
 • دریافت ابلاغیه ثبت شرکت 
 • دریافت آگهی ثبت شرکت با مراجعه به اداره 
 • پرداخت و نشر روزنامه کثیرالانتشار شرکت 
 • پرداخت و نشر روزنامه رسمی شرکت 

مهم ترین نوع شرکت ها در حوزه ثبتی بیرجند

شرکت ها یا شخصیت های حقوقی مهمی که در حوضه ثبتی بیرجند به ثبت می رسند عبارت اند از: 
ثبت شرکت سهامی خاص در بیرجند: این نوع شرکت برای ثبت احتیاج  به سه سهامدارو هیئت مدیره و دو بازرس دارد تعداد این اعضاء حتماً باید در شرکت لحاظ شود. اعضاء بازرسین نباید از اقوام هیئت مدیره شرکت باشند. علاوه بر این شرکت سهامی خاص برای ثبت نیاز به مبلغی سرمایه دارد که توسط موسسین تأمین می شود، موسسین شرکت باید 35% از کل سرمایه ای را که متعهد شده اند بعد از افتتاح حساب شرکت و پس  از تأیید اسم شرکت بلوکه نمایند و این مبلغ تا پایان عملیات ثبت شرکت قابل برداشت نمی باشد، سرمایه این نوع شرکت تحت عنوان سهام بین اعضاء تقسیم می شود.
توضیح ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بیرجند: شرکت های محدود کمی ساده ترند از جهت ثبت، این نوع شرکت برای ثبت صرفاً به دو شخص احتیاج دارد، این شرکت تک مدیریتی نیز قابل ثبت است، بر عکس شرکت سهامی شما لازم نیست یک ریال از سرمایه ای را که متعهد شده اید به حساب شرکت واریز کنید، ولی نسبت به این مبلغ متعهد هستید، سرمایه این نوع شرکت تحت عنوان سهم الشرکه بین اعضاء تقسیم می شود. 
ثبت موسسات غیر تجاری در بیرجند:موسسات غیر تجاری تا حدودی به مانند شرکت های با مسئولیت محدود می باشند، این نوع موسسات یا باید تحت عنوان موسسه غیر تجاری انتفاعی ثبت شوند ، که در این صورت سود حاصل از درآمد موسسه به نسبت بین موسسین تقسیم می شود و یا تحت عنوان موسسه غیر انتفاعی که در این صورت این موسسات به دلیل عام المنفعه بودن فعالیت شان معاف از مالیات می باشند. سرمایه موسسات هم به مانند شرکت های با مسئولیت محدود معادل سهم الشرکه بین اعضاء تقسیم می شود. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت موسسه در بیرجند این مطلب را مطالعه کنید: ثبت موسسه

ثبت شرکت در بیرجند با موسسه ارزان ثبت

مدارک مربوطه برای ثبت شرکت بیرجند 

 1. مدارک ثبت شرکت سهامی خاص: 
 2. مدارک شناسایی همه کسانی که در شرکت هستند. 
 3.  صورت جلسه هیئت مدیره
 4. دو نسخه از اساسنامه شرکت سهامی 
 5.  دو نسخه اظهارنامه 
 6.  صورت جلسه مجمع عمومی موسس
 7.  اصل گواهی بانکی مبنی بر سرمایه تعهدی
مدارک ثبت شرکت با مسئولیت محدود: 
 1.  مدارک شناسایی شرکا
 2. دو نسخه اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود
 3. دو نسخه شرکتنامه
 4.  دو نسخه تقاضانامه 
 5.  دو نسخه صورت جلسه مجمع عمومی موسس
 6. دو نسخه صورت جلسه هیئت مدیره 
مدارک موسسات غیر تجاری 
 1.  دو نسخه تقاضانامه
 2.  کپی مدارک هویتی شرکا
 3.  تنظیم اساسنامه موسسه در دو نسخه
 4.  صورت جلسه مجمع عمومی موسس
 5.  در بیشتر موارد ثبت موسسات نیاز به اخذ مجوز دارد که در این صورت باید شماره و تاریخ مجوز در سامانه ثبت شرکت ها و خود مجوز به اداره ثبت شرکت ها ارائه شود.

نکات مهم در ثبت شرکت بیرجند

اعضاء هیئت مدیره شرکت نباید استخدام رسمی جایی باشند
اعضاء شرکت نباید سوء سابقه کییفری داشته باشند
افراد زیر18 سال در شرکت فقط می توانند سهامدار باشند. 
تنها قالب ثبتی شرکت است که بعد از ثبت قابل تغییر نیست. 
برخی موضوعات برای ثبت شرکت حتماً باید مجوز دریافت کنند. 
اتباع خارجه با کد فراگیر و پاسپورت می توانند در ایران ثبت شرکت نمایند. 

هزینه ثبت شرکت در بیرجند 

هزینه های مربوط به ثبت شرکت بسته به موارد متعددی دارد، که کارشناسان ثبت شرکت با توجه به آن هزینه تمام شده را اعلام می کنند، شما نیز برای ثبت شرکت حتماً از مشاوره رایگان تیم ارزان ثبت استفاده نمایید، دیگر نکران هزینه های ثبت شرکت نباشید ثبت شرکت ارزان را تنها با ارزان ثبت تجربه کنید.
سخن پایانی: بزرگی می گفت انجام ندادن یک کاری خیلی بهتر از غلط انجام دادن آن کار می باشد، ثبت شرکت هم به همین معنا می باشد، زیرا تبعات عدم درست انجام دادن موارد و نکات ثبت در آخر دامن گیر شما می شود، پس بدین مورد توجه کنید، اگر تا کنون امر ثبتی را پیش نبرده اید قطعاً گرفتار این موضوع خواهید شد، جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ارزان ثبت هم اکنون با شماره های تماس درج شده بر روی سایت تماس بگیرید ، شما می توانید از مقاله های دیگر مرتبط با ثبت شرکت در سامانه ارزان ثبت نیز برای اطلاعات بیشتر استفاده نمایید.

ثبت شرکت در استان خراسان جنوبی

 • ثبت شرکت در طبس
 • ثبت شرکت در فردوس
 • ثبت شرکت در قائنات
 • ثبت شرکت در سربیشه
 • ثبت شرکت در نهبندان
 • ثبت شرکت در بشرویه
جهت ثبت انواع شرکت و سایر امور ثبتی ارزان ثبت در بیرجند و بقیه شهرهای استان خراسان جنوبی آماده ارائه خدمات می باشد.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند در اردبیل گام به گام

گام به گام ثبت برند در اردبیل را با موسسه ارزان ثبت در مقاله پیش رو بخوانید. قول می دهیم همه سوالات و ایهامات شما رفع شودو با دیدی باز ثبت برند اردبیل را شروع کنید.

شیوه ثبت شرکت در سنندج

شیوه و روش ثبت شرکت در سنندج و مراحل ثبتی و هزینه ثبت و مدارک لازم برای ثبت شرکت سنندج را تیم تحریری ایلیا با هم در اینجا ارائه می کند تا شما را از هر مطلب دیگی بی نیاز کند.

اصول ثبت شرکت در کرمان

جهت برخورداری از یک فرایند ثبتی روان، آسان و ارزان حتماً جهت ثبت شرکت در کرمان پس از مطالعه این مقاله با مجتمع ارزان ثبت تماس بگیرید. لبخند رضایت شما ضامن کار ماست.

لزوم ثبت شرکت در خرم آباد

در این مقاله از ارزان ثبت در مورد مزیت ثبت شرکت، انواع شرکت، ثبت شرکت مسئولیت محدود و سهامی خاص، مدارک، مراحل و هزینه ثبت شرکت در خرم آباد اطلاعات کامل و جامعی را می خوانید.

اهمیت ثبت شرکت در سمنان

یک تجربه خوب ثبتی با ارزان ثبت . ارزان ثبت در این مقاله همه ابعاد ثبت شرکت در سمنان را به شما نشان می دهد . خودتو با ارزان ثبت ثبت کن.

روند ثبت شرکت در زاهدان

تیم تحریریه ارزان ثبت کوشیده است تا در این مقاله همه نکات مربوط به ثبت شرکت در زاهدان را برای شما بنویسد . پس تا انتهای مقاله با ما بمانید.

ثبت شرکت آسان در قم

ارزان ثبت در این مقاله کوشیده است تا کلیه اطلاعات مورد نیاز درباره ثبت شرکت قم را در اختیار شما بگذارد پس تا انتهای مقاله با ما بمانید تا هر آنچه از امور ثبتی می خواهید به آسانی در دسترستان قرار گیرد.

نحوه ثبت شرکت در بوشهر

در مطلب حاضر مراحل ثبت شرکت در بوشهر، مدارک لازم جهت ثبت و هزینه ثبت شرکت بوشهر با نکات مرتبط دیگر برای شماعزیزان تدوین شده است، پس این مقاله را تا پایان بخوانید، تا اطلاعات کامل را به دست آورید.

ثبت شرکت در اراک ارزان و مقرون به صرفه

ارزانترین ثبت شرکت در اراک را با موسسه ارزان ثبت تجربه نمایید. با خواندن این مقاله از کلیه وجوه و ابعاد ثبت شرکت مثل مراحل ثبت شرکت در اراک ، هزینه و مدت زمان ثبت آگاه می شوید.

ثبت شرکت در اهواز با هزینه کم

ثبت شرکت در اهواز را با ارزان ثبت بخوانید و تجربه کنید تا همه ابهاماتان رفع شود و با اطمینان قدم در راه ثبت شرکت اهواز بردارید زیرا می دانید که موسسه ای متخصص در کنارتان است.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟