لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

اهمیت ثبت شرکت در سمنان


سمنان مرکز استان سمنان است و پرجمعیت ترین شهر این استان و دارای آب و هوای خشک و معتدل است.وجود آب و هوای خوب و جاذبه های طبیعی به ویژه در بخش شهمیرزاد آن و نیز تمرکز واحدهای تولیدی استان در این شهر سبب شده است تا اشخاص زیادی تمایل به ثبت شرکت در سمنان را داشته باشند. به علاوه به دلیل برخورداری از فرودگاه و اتصال به راه آهن سراسری تهران- مشهد این شهر دارای رونق اقتصادی خوبی است. چنانچه در صدد ثبت شرکت در سمنان می باشید ولی اطلاعات لازم و کافی در این زمینه را ندارید خواندن این مقاله کمک بسیارزیادی به شما خواهد کرد زیرا تیم تحریریه موسسه ارزان ثبت در این مقاله کوشیده اند تا مطالب سودمندی را به شما متقاضیان محترم ارائه نمایند،از نحوه ثبت شرکت در سمنان گرفته ، تا مراحل، مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت تهران، پس همراه ما باشید.

لزوم ثبت شرکت در سمنان

برای مدیران شرکت و سهامداران ثبت شرکت اهمیت بسیار زیادی دارد،زیرا اشخاص با ثبت شرکت از شخصیت حقیقی به شخصیت حقوقی تبدیل می شوند و در دنیای امروز شرکت هایی که دارای اعتبار قانونی و حقوقی می باشند جایگاه بالاتری دارند . به موجب همین امر شرکت هایی که ثبت می شوند و شماره ثبت اخذ می نمایند دارای اعتبار و ارزش بیشتری می باشند.

موسسه حقوقی ارزان ثبت آماده ارائه خدمات در جهت ثبت شرکت در سمنان می باشد،لذا می توانید کلیه امور ثبتی خود را به ما بسپارید.

انواع شرکت های ثبتی در ایران

طبق قانون تجارت ایران هفت نوع شرکت تجاری وجود دارد که در اینجا مختصر توضیحی در مورد انواع شرکت تجاری و قالب ثبتی آن ارائه می دهیم.

شرکت با مسئولیت محدود : برای انجام امور بازرگانی در ابعاد کوچک بسیار مناسب است. ساده ترین روند ثبتی را داراست و با حداقل دو نفر عضو قابل ثبت است.

شرکت سهامی خاص: برای انجام امور بازرگانی بزرگتر و امور فنی مهندسی و پیمانکاری این قالب ثبتی بهترین است. این شرکت با حداقل 5عضو به ثبت می رسد و کل سرمایه آن را باید خود سهامداران یا موسسان شرکت تهیه می نمایند.

شرکت سهامی عام: امور تجاری بسیار کلان و پروژه های ملی که نیاز به مشارکت و تهیه سرمایه فراوان دارد در قالب ثبت شرکت سهامی عام به انجام می رسد. این شرکت برخلاف شرکت سهامی خاص ، همه سرمایه اش راموسسان تهیه نمی کنند بلکه 20 درصد از 35 درصد سرمایه تعهدی را واریز می کنند و ما بقی با فروش سهام شرکت در بازار بورس اوراق بهادار تامین می شود.

شرکت تعاونی: این شرکت زیرنظر وزارت تعاون و با مجوز این نهاد به ثبت می رسد . هدف از ثبت تعاونی برطرف کردن بخشی از نیاز قشری خاص است. 25 درصد سرمایه تعاونی را سهامداران و مابقی از طریق تسهیلات و کمک های نهادهای دولتی تامین می شود.

شرکت تضامنی: کل زیان شرکت در این قالب توسط همه شرکا یا شرکای ضامن که اسمشان در نام شرکت قید می شود ،تضمین می گردد. این نوع شرکت برای تشکیل بانک و صرافی و موسسات مالی و اعتباری بیشتر مناسب است.

شرکت نسبی : این شرکت با دو نفر عضو به ثبت می رسد و مسئولیت اعضای آن به نسبت سرمایه آن ها در شرکت است.

شرکت مختلط سهامی: دارای سرمایه به شکل سهام است و دارای سهامدار ضامن و سهامدار با مسئولیت محدود است.

شرکت مختلط غیر سهامی: دارای سرمایه نقدی است و هم یک یا چند شریک ضامن و یک یاچند شریک عادی دارد.

ثبت شرکت در سمنان با ارزان ثبت

تعرفه، هزینه و مدت زمان ثبت شرکت در سمنان

هزینه ثبت شرکت سمنان به عواملی مثل متن آگهی تاسیس ، سرمایه شرکت ، نوع شرکت و تعداد اعضا وابسته است و بر همین اساس در نوسان است.جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعرفه و هزینه ثبت شرکت در سمنان می توانید با موسسه ارزان ثبت تماس حاصل نمایید.برای ثبت شرکت در سمنان باید اقلاً مدت زمان 10 الی 15روز کاری سپری شود.

مدارک ثبت شرکت در سمنان

 1. مدرک ابراز هویت اعضا ( رونوشت برابر اصل)
 2. اوراق ثبتی شرکت ( اساسنامه، شرکتنامه، صورتجلسه هیات موسس و غیره) در دو سری
 3. مجوز فعالیت شرکت در صورت نیاز
 4. وکالت نامه وکیل موسسه ثبتی در صورت نیاز
 5. اوراق تایید نام و ثبت نام شرکت در سامانه اداره ثبت شرکت ها سمنان

انتخاب نام شرکت

انتخاب نام برای ثبت شرکت در سمنان به این طریق صورت می پذیرد که نام باید ریشه فارسی داشته باشد ،دارنده معنا مفهوم باشد.با فرهنگ اسلامی مغایرتی نداشته باشد . در آن از اسامی خاص استفاده شده باشد نه اسامی مشهور و در نهایت نام شرکت شبیه نام شرکت هایی که تاکنون به ثبت رسیده است نباشد. .با توجه به نکات بالا نامی را انتخاب و به واحد تعیین نام در اداره ثبت شرکت ها تسلیم می نماییم.نامی که در نهایت منتخب شناخته می شود در برگه ابلاغیه تایید درج میگردد.و در دفتر واحد تعیین نام ثبت می شود.جهت اجتناب از تکرار نام شرکت و کاهش احتمال رد آن استعلام اسم شرکت باید انجام شود .از کارشناسان ثبت شرکت ارزان ثبت در این زمینه کمک بخواهید.

برای کمک به تعیین اسم شرکت ارزان ثبت در این مقاله نمونه ای از اسامی زیبا برای شرکت را برای شما عزیزان لیست نموده است: نمونه اسم شرکت

مراحل ثبت شرکت در سمنان

 • ثبت نام در سامانه اداره ثبت شرکت سمنان
 • ورود اطلاعات متقاضی و شرکت
 • ورود اسامی منتخب شرکت
 • تعیین موضوع فعالیت و سپس سرمایه شرکت
 • مشخصات سایر اعضا و سهام یا سهم الشرکه و سمت آن ها و تعیین صاحبان حق امضا
 • ورود مشخصات شعبه و ارتباط افراد در صورت لزوم
 • انتخاب روزنامه کثیر الانتشار جهت آگهی های شرکت
 • تکمیل اوراق ثبتی شرکت
 • و اخذپذیرش نهایی و کد رهگیری سامانه
 • در صورت تایید یک اسم برای شرکت و دریافت ابلاغیه
 • ارسال نسخ اصلی اوراق ثبت شرکت در دو سری با امضا همه شرکا یا سهامداران
 • چنانچه تاییدیه فیزیک مدارک را هم از سایت دریافت نمودید باید مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکت سمنان کنید.آگهی مراحل ثبت شرکت در سمنان با امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها صورتی رسمی و قانونی پیدا می کند و یک نسخه از مدارک در اداره ثبت شرکت ها بایگانی می شود ونسخه دیگری تحویل متقاضی داده می شود که در قالب اسناد شرکت نزد خود نگه می دارید.
 • در تکمیل مراحل ثبت شرکت در سمنان آگهی روزنامه رسمی ثبت شرکت باید به چاپ برسد.

در انتها

اگر می خواهید یک تجربه ثبتی بی دغدغه، ارزان و راحت داشته باشیدباید از متخصصین ثبت شرکت کمک بگیرید. بسیار پیش آمده ه افراد برای هزینه کمتر خود ثبت شرکت کرده اند و اسم شرکت بارها و بارها رد شده است ویا بعدها به دلیل عدم تنظیم درست موضوع فعالیت شرکت بلا استفاده مانده است . برای احتراز از این قبیل مشکلات کار ثبت شرکت را به کاردانش سپرده هم اکنون برای ثبت شرکت در سمنان با ما تماس بگیرید.

ثبت شرکت در استان سمنان

 • ثبت شرکت در سمنان
 • ثبت شرکت در دامغان
 • ثبت شرکت در شاهرود
 • ثبت شرکت در گرمسار
 • ثبت شرکت در سرخه
 • ثبت شرکت در آرادان
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید

ثبت شرکت در بندرعباس و کلیه موارد مربوط به آن را به شکل ساده و روشن در این مقاله برای شما نوشته ایم تا از هر مطلب و تحقی دیگری بی نیاز شوید. با ما باشید.

منافع ثبت شرکت در ارومیه

ما در این مقاله کوشیده ایم تا همه نکات مربوط به ثبت شرکت در ارومیه را بیاوریم تا نیاز شما به اطلاعات در این زمینه کمل برآورده شود.

مزایای ثبت شرکت در همدان

با ارزان ثبت ، ثبت شرکت همدان را ارزان تجربه کنید. اگر باور ندارید این مقاله را تا انتها بخوانید تا از هزینه و سایر موارد مطلع شوید.

ثبت برند در اردبیل گام به گام

گام به گام ثبت برند در اردبیل را با موسسه ارزان ثبت در مقاله پیش رو بخوانید. قول می دهیم همه سوالات و ایهامات شما رفع شودو با دیدی باز ثبت برند اردبیل را شروع کنید.

چرا باید ثبت شرکت در قزوین انجام دهیم؟

در این مقاله دلیل ثبت شرکت قزوین و همه موارد لازم مثل چگونگی ثبت ، مراحل ، مدارک لازم ثبت شرکت در قزوین و هزینه ها را بر شمرده ایم ، پس با ما باشید.

ارزانترین ثبت شرکت در اصفهان

هر چه در مورد ثبت شرکت ارزان در اصفهان لازم است بدانید را در این مقاله آورده ایم . ارزانترین ثبت شرکت را با ارزان ثبت تجربه کنید.

بهترین ثبت شرکت در بیرجند

ما در این مقاله تلاش کرده ایم همه ابهامات در مورد ثبتشرکت در بیرجند و مسائل مربوط به آن را شفاف توضیح دهیم، امید که برای شما مفید وقع شود.

ثبت شرکت در اهواز با هزینه کم

ثبت شرکت در اهواز را با ارزان ثبت بخوانید و تجربه کنید تا همه ابهاماتان رفع شود و با اطمینان قدم در راه ثبت شرکت اهواز بردارید زیرا می دانید که موسسه ای متخصص در کنارتان است.

چگونگی ثبت شرکت در یزد

چگونگی ثبت شرکت در یزد شامل مراحل، هزینه و مدارک لازم ثبت شرکت یزد را در این مقاله از ارزان ثبت که مختص شما عزیزان تهیه شده بخوانید. هدف ما جلب رضایت شماست.

چگونه ثبت شرکت در ساری انجام دهیم؟

ثبت شرکت در ساریمقوله ایست که در این مقال به همه زوایای آن پرداخته ایم تا شما را کاملاً روشن کنیم تا با اطمینان خاطر و با اعتماد به ارزان ثبت در این راه گام بردارید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟