لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

اهمیت ثبت شرکت در سمنان


سمنان مرکز استان سمنان است و پرجمعیت ترین شهر این استان و دارای آب و هوای خشک و معتدل است.وجود آب و هوای خوب و جاذبه های طبیعی به ویژه در بخش شهمیرزاد آن و نیز تمرکز واحدهای تولیدی استان در این شهر سبب شده است تا اشخاص زیادی تمایل به ثبت شرکت در سمنان را داشته باشند. به علاوه به دلیل برخورداری از فرودگاه و اتصال به راه آهن سراسری تهران- مشهد این شهر دارای رونق اقتصادی خوبی است. چنانچه در صدد ثبت شرکت در سمنان می باشید ولی اطلاعات لازم و کافی در این زمینه را ندارید خواندن این مقاله کمک بسیارزیادی به شما خواهد کرد زیرا تیم تحریریه موسسه ارزان ثبت در این مقاله کوشیده اند تا مطالب سودمندی را به شما متقاضیان محترم ارائه نمایند،از نحوه ثبت شرکت در سمنان گرفته ، تا مراحل، مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت تهران، پس همراه ما باشید.

لزوم ثبت شرکت در سمنان

برای مدیران شرکت و سهامداران ثبت شرکت اهمیت بسیار زیادی دارد،زیرا اشخاص با ثبت شرکت از شخصیت حقیقی به شخصیت حقوقی تبدیل می شوند و در دنیای امروز شرکت هایی که دارای اعتبار قانونی و حقوقی می باشند جایگاه بالاتری دارند . به موجب همین امر شرکت هایی که ثبت می شوند و شماره ثبت اخذ می نمایند دارای اعتبار و ارزش بیشتری می باشند.

موسسه حقوقی ارزان ثبت آماده ارائه خدمات در جهت ثبت شرکت در سمنان می باشد،لذا می توانید کلیه امور ثبتی خود را به ما بسپارید.

انواع شرکت های ثبتی در ایران

طبق قانون تجارت ایران هفت نوع شرکت تجاری وجود دارد که در اینجا مختصر توضیحی در مورد انواع شرکت تجاری و قالب ثبتی آن ارائه می دهیم.

شرکت با مسئولیت محدود : برای انجام امور بازرگانی در ابعاد کوچک بسیار مناسب است. ساده ترین روند ثبتی را داراست و با حداقل دو نفر عضو قابل ثبت است.

شرکت سهامی خاص: برای انجام امور بازرگانی بزرگتر و امور فنی مهندسی و پیمانکاری این قالب ثبتی بهترین است. این شرکت با حداقل 5عضو به ثبت می رسد و کل سرمایه آن را باید خود سهامداران یا موسسان شرکت تهیه می نمایند.

شرکت سهامی عام: امور تجاری بسیار کلان و پروژه های ملی که نیاز به مشارکت و تهیه سرمایه فراوان دارد در قالب ثبت شرکت سهامی عام به انجام می رسد. این شرکت برخلاف شرکت سهامی خاص ، همه سرمایه اش راموسسان تهیه نمی کنند بلکه 20 درصد از 35 درصد سرمایه تعهدی را واریز می کنند و ما بقی با فروش سهام شرکت در بازار بورس اوراق بهادار تامین می شود.

شرکت تعاونی: این شرکت زیرنظر وزارت تعاون و با مجوز این نهاد به ثبت می رسد . هدف از ثبت تعاونی برطرف کردن بخشی از نیاز قشری خاص است. 25 درصد سرمایه تعاونی را سهامداران و مابقی از طریق تسهیلات و کمک های نهادهای دولتی تامین می شود.

شرکت تضامنی: کل زیان شرکت در این قالب توسط همه شرکا یا شرکای ضامن که اسمشان در نام شرکت قید می شود ،تضمین می گردد. این نوع شرکت برای تشکیل بانک و صرافی و موسسات مالی و اعتباری بیشتر مناسب است.

شرکت نسبی : این شرکت با دو نفر عضو به ثبت می رسد و مسئولیت اعضای آن به نسبت سرمایه آن ها در شرکت است.

شرکت مختلط سهامی: دارای سرمایه به شکل سهام است و دارای سهامدار ضامن و سهامدار با مسئولیت محدود است.

شرکت مختلط غیر سهامی: دارای سرمایه نقدی است و هم یک یا چند شریک ضامن و یک یاچند شریک عادی دارد.

ثبت شرکت در سمنان با ارزان ثبت

تعرفه، هزینه و مدت زمان ثبت شرکت در سمنان

هزینه ثبت شرکت سمنان به عواملی مثل متن آگهی تاسیس ، سرمایه شرکت ، نوع شرکت و تعداد اعضا وابسته است و بر همین اساس در نوسان است.جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعرفه و هزینه ثبت شرکت در سمنان می توانید با موسسه ارزان ثبت تماس حاصل نمایید.برای ثبت شرکت در سمنان باید اقلاً مدت زمان 10 الی 15روز کاری سپری شود.

مدارک ثبت شرکت در سمنان

 1. مدرک ابراز هویت اعضا ( رونوشت برابر اصل)
 2. اوراق ثبتی شرکت ( اساسنامه، شرکتنامه، صورتجلسه هیات موسس و غیره) در دو سری
 3. مجوز فعالیت شرکت در صورت نیاز
 4. وکالت نامه وکیل موسسه ثبتی در صورت نیاز
 5. اوراق تایید نام و ثبت نام شرکت در سامانه اداره ثبت شرکت ها سمنان

انتخاب نام شرکت

انتخاب نام برای ثبت شرکت در سمنان به این طریق صورت می پذیرد که نام باید ریشه فارسی داشته باشد ،دارنده معنا مفهوم باشد.با فرهنگ اسلامی مغایرتی نداشته باشد . در آن از اسامی خاص استفاده شده باشد نه اسامی مشهور و در نهایت نام شرکت شبیه نام شرکت هایی که تاکنون به ثبت رسیده است نباشد. .با توجه به نکات بالا نامی را انتخاب و به واحد تعیین نام در اداره ثبت شرکت ها تسلیم می نماییم.نامی که در نهایت منتخب شناخته می شود در برگه ابلاغیه تایید درج میگردد.و در دفتر واحد تعیین نام ثبت می شود.جهت اجتناب از تکرار نام شرکت و کاهش احتمال رد آن استعلام اسم شرکت باید انجام شود .از کارشناسان ثبت شرکت ارزان ثبت در این زمینه کمک بخواهید.

برای کمک به تعیین اسم شرکت ارزان ثبت در این مقاله نمونه ای از اسامی زیبا برای شرکت را برای شما عزیزان لیست نموده است: نمونه اسم شرکت

مراحل ثبت شرکت در سمنان

 • ثبت نام در سامانه اداره ثبت شرکت سمنان
 • ورود اطلاعات متقاضی و شرکت
 • ورود اسامی منتخب شرکت
 • تعیین موضوع فعالیت و سپس سرمایه شرکت
 • مشخصات سایر اعضا و سهام یا سهم الشرکه و سمت آن ها و تعیین صاحبان حق امضا
 • ورود مشخصات شعبه و ارتباط افراد در صورت لزوم
 • انتخاب روزنامه کثیر الانتشار جهت آگهی های شرکت
 • تکمیل اوراق ثبتی شرکت
 • و اخذپذیرش نهایی و کد رهگیری سامانه
 • در صورت تایید یک اسم برای شرکت و دریافت ابلاغیه
 • ارسال نسخ اصلی اوراق ثبت شرکت در دو سری با امضا همه شرکا یا سهامداران
 • چنانچه تاییدیه فیزیک مدارک را هم از سایت دریافت نمودید باید مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکت سمنان کنید.آگهی مراحل ثبت شرکت در سمنان با امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها صورتی رسمی و قانونی پیدا می کند و یک نسخه از مدارک در اداره ثبت شرکت ها بایگانی می شود ونسخه دیگری تحویل متقاضی داده می شود که در قالب اسناد شرکت نزد خود نگه می دارید.
 • در تکمیل مراحل ثبت شرکت در سمنان آگهی روزنامه رسمی ثبت شرکت باید به چاپ برسد.

در انتها

اگر می خواهید یک تجربه ثبتی بی دغدغه، ارزان و راحت داشته باشیدباید از متخصصین ثبت شرکت کمک بگیرید. بسیار پیش آمده ه افراد برای هزینه کمتر خود ثبت شرکت کرده اند و اسم شرکت بارها و بارها رد شده است ویا بعدها به دلیل عدم تنظیم درست موضوع فعالیت شرکت بلا استفاده مانده است . برای احتراز از این قبیل مشکلات کار ثبت شرکت را به کاردانش سپرده هم اکنون برای ثبت شرکت در سمنان با ما تماس بگیرید.

ثبت شرکت در استان سمنان

 • ثبت شرکت در سمنان
 • ثبت شرکت در دامغان
 • ثبت شرکت در شاهرود
 • ثبت شرکت در گرمسار
 • ثبت شرکت در سرخه
 • ثبت شرکت در آرادان
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

گام به گام ثبت شرکت در اردبیل

ثبت شرکت در اردبیل با ارزان ثبت ، ارزانترین و آسان ترین ثبت شرکتی است که می توانید تجربه کنید ، این مقاله را تا پایان بخوانید تا خود به این امر پی ببرید.

ارزانترین ثبت شرکت در اصفهان

هر چه در مورد ثبت شرکت ارزان در اصفهان لازم است بدانید را در این مقاله آورده ایم . ارزانترین ثبت شرکت را با ارزان ثبت تجربه کنید.

ثبت شرکت در بجنورد

ارزان ثبت در مقاله پیش رو به ساده ترین شکل ممکن مراحل و نحوه ثبت شرکت در بجنورد را برایتان شرح داده است، پس این مقاله را تا انتها بخوانید.

ثبت برند در اردبیل گام به گام

گام به گام ثبت برند در اردبیل را با موسسه ارزان ثبت در مقاله پیش رو بخوانید. قول می دهیم همه سوالات و ایهامات شما رفع شودو با دیدی باز ثبت برند اردبیل را شروع کنید.

ثبت شرکت آسان در قم

ارزان ثبت در این مقاله کوشیده است تا کلیه اطلاعات مورد نیاز درباره ثبت شرکت قم را در اختیار شما بگذارد پس تا انتهای مقاله با ما بمانید تا هر آنچه از امور ثبتی می خواهید به آسانی در دسترستان قرار گیرد.

ثبت شرکت در شیراز از ابتدا تا انتها

در مطلب پیش رو کلیه اطلاعات لازم در خصوص ثبت شرکت در شیراز از ابتدا تا انتهای مراحل ثبتی حقوقی را بازگو کرده ایم تا راه گشا باشیم پس تا انتهای مقاله با ما بمانید.

روند ثبت شرکت در زاهدان

تیم تحریریه ارزان ثبت کوشیده است تا در این مقاله همه نکات مربوط به ثبت شرکت در زاهدان را برای شما بنویسد . پس تا انتهای مقاله با ما بمانید.

لزوم ثبت شرکت در خرم آباد

در این مقاله از ارزان ثبت در مورد مزیت ثبت شرکت، انواع شرکت، ثبت شرکت مسئولیت محدود و سهامی خاص، مدارک، مراحل و هزینه ثبت شرکت در خرم آباد اطلاعات کامل و جامعی را می خوانید.

ثبت شرکت در شهرکرد و مزایای آن

همه آنچه در مورد ثبت شرکت در شهرکرد باید بدانید را در این مقاله پیدا می کنید ، پس آن را از دست ندهید.

فرایند ثبت شرکت در رشت

ثبت شرکت در رشت همانند باقی شهرهای استان گلستان توسط تیم حرفه ای ارزان ثبت، ارزان و راحت صورت می گیرد. این مقاله را در این خصوص بخوانید و باز اگر جای سوالی بود ، با ما تماس بگیرید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟