لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

ثبت شرکت در یاسوج و فواید آن


امروزه خیلی از کسب و کار ها از حالت سنتی خارج می شوند و تبدیل به استارتاپ و شرکت می شوند، اگر شما هم جزء افرادی هستید که بزرگ فکر می کنید و می خواهید کسب و کارتان از طریق ثبت شرکت  در یاسوج پیشرفت نماید ، خبر خوبی برایتان دارم ما در مجموعه ارزان ثبت این مقاله را بر طبق قواعد و مقررات ثبت شرکت تدوین نموده ایم تا خودتان وکیل خودتان برای ثبت شرکت یاسوج باشید، فقط باید چند دقیقه از وقت تان را برای مطالعه این مقاله اختصاص دهید. 

مهم ترین فواید ثبت شرکت در یاسوج 

اگر بخواهیم برخی از مهم ترین فواید ثبت شرکت در یاسوج را عنوان کنیم می توان به موارد زیر اشاره داشت. 
1) دریافت تسهیلات بانکی 
2) ایجاد شخصیت حقوقی مستقل از موسسین 
3) دریافت اوراق و مدارک ثبتی که در حکم اسناد رسمی می باشند و شرکاء نمی توانند آن را انکار کنند.
4) شرکت در مناقصات و مزایداتی که اشخاص حقیقی حق ورود به آن را ندارند. 
5) تقسیم وظایف و مسئولیت در برابر شرکت و سایرین که در خیلی از موارد فرد تنها به میزان چیزی که تعهد کرده است مسئول است نه چیزی بیش از این نه کمتر از این. 
6) انعقاد قرارداد با شرکت های بزرگ و معتبر در قالب شخصیت حقوقی
7) شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی
8) جلب اعتماد بیشتر مشتریان و توسعه کسب و کار

مراحل ثبت شرکت در یاسوج 

مراحل قبل از ثبت:
 1. تعیین سمت اعضاء شرکت
 2. تعیین میزان سرمایه کل 
 3. تعیین سهام هر عضو 
 4. تعیین 5 اسم به ترتیب اولویت 
 5. تهیه مدارک اعضاء 

مراحل ثبت شرکت

 1. ورود به سایت اداره ثبت اسناد و املاک کشور تکمیل اطلاعات ثبتی مربوطه به شرکت
 2. دریافت ابلاغیه مربوط به تأیید اسم شرکت
 3. تکمیل اوراق و اسناد ثبتی شرکت و دریافت امضاء اعضاء 
 4. پست اسناد و اوراق به اداره ثبت شرکت های یاسوج 
 5. دریافت ابلاغیه صدور آگهی تأسیس شرکت 
 6. مراجعه به اداره ثبت شرکت های یاسوج و دریافت آگهی تأسیس شرکت
 7. مراحل بعد از ثبت شرکت در یاسوج
 8. پرداخت و نشر روزنامه کثیرالانتشار شرکت
 9. دریافت پلمپ دفاتر سالانه 
 10. تشکیل پرونده مالیاتی شرکت 
 11. دریافت کد اقتصادی  مربوط به شرکت
 12. پرداخت و نشر روزنامه رسمی شرکت 
نکته: در صورتی که به تکمیل اطلاعات در سایت اداره ثبت شرکت ها آشنایی ندارید، می توانید از اطلاعات مربوط به کارشناسان ارزان ثبت استفاده کنید و یا اینکه  لینک مقالهثبت اینترنتی شرکت را کلیک کنید و مطالعه نمایید. 

ثبت شرکت یاسوج با ارزان ثبت

چه شرکتی به ثبت برسانیم ؟

فرقی نمی کند شما بخواهید یک شرکت تولید پوشاک و یا اینکه یک شرکت پیمانکاری و فنی مهندسی راه بیندازید، در هر صورت باید یکی از شرکت های مربوط به قانون تجارت را انتخاب کنید، این شرکت ها بر اساس نوع فعالیت، اهداف شرکت، تعداد اعضاء و شرکاء، میزان سرمایه و... بستگی دارد، که من در ادامه به تعدادی از آنها که بیشترین سابقه ثبتی در خصوص ثبت شرکت در یاسوج را دارند را به شما معرفی می کنم. 
ثبت شرکت سهامی خاص: برای این نوع شرکت شما باید حداقل سه عضو در هیئت مدیره داشته باشید و دو عضو در بازرسین داشته باشید، فراموش نکنید که اعضاء هیئت مدیره نباید نسبت فامیلی با اعضاء بازرس داشته باشند.35% از سرمایه کل این شرکت باید در حساب شرکت در شرف تأسیس مسدود گردد. این شرکت بیشتر در امور بازرگانی و پیمانکاری به ثبت می رسد. اعتبار اعضاء هیئت مدیره شرکت دو سال می باشد و اعتبار بازرسین یک سال می باشد.
ثبت شرکت با مسئولیت محدود: اگر تعداد اعضاء شما دو نفر است یا اینکه به دنبال ساده ترین نوع شرکت برای مدیریت و ثبت شرکت می گردید، مسئولیت محدود دقیقاً همان شرکتی است که به دنبالش می گشتید.سرمایه این شرکت اعتباری می باشد و لازم نیست در زمان ثبت تأدیه گردد، بیشترین سابقه ثبت شرکت های تولیدی ، تجاری و خرید و فروش و خدمات در گروه شرکت با مسئولیت محدود می باشد.

هزینه ثبت شرکت در یاسوج 

برای اینکه ثبت شرکت در یاسوج داشته باشید باید یک سری پرداختی های دولتی و غیر دولتی داشته باشید که این پرداختی ها به موارد متعددی بستگی دارد، بنابراین بهتر است برای اطلاع دقیق از هزینه های ثبت شرکت یاسوج با کارشناسان ارزان ثبت تماس بگیرید تا شما را از هزینه های ثبت شرکت مطلع نماییم. اما بد نیست بدانید هزینه کلی که شما پرداخت می کنید صرف چه اموری می شود، هزینه ثبت، هزینه حق الدرج روزنامه های شرکت، حق الوکاله وکیل، هزینه پست و هزینه حق تمبر سرمایه شرکت.

ثبت شرکت دانش بنیان در یاسوج 

دانش بنیان یک نوع شرکت نیست بلکه یک نوع فعالیت در شرکت است فرقی نمی کند. شما یک شرکت بازرگانی به ثبت برسانید و یا یک شرکت تولیدی اگر شرایط دانش بنیان شدن را داشته باشید می توانید برای ثبت آن اقدام نمایید، در غیر این صورت این امکان برای شما وجود نخواهد داشت چند شرط برای تبدیل شرکت دانش بنیان وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم. 
 • شرکت شما قبلاً تحت یکی از 8 نوع شرکت قانون تجارت به ثبت رسیده باشد.
 •  اعضاء هیئت مدیره شرکت باید عضو هیئت علمی دانشگاه باشند. 
 •  یکی از اعضاء هیئت مدیره اختراع ثبت شده داشته باشد. 
 •  شرکت دارای ایده های نوین باشد. ( یکی از گزینه های  2 و 3 و4 فراهم باشد کافی است.)
 • فعالیت شرکت باید در زمینه تبدیل فناوری اطلاعات به محصول دانش بنیان باشد.

مدارک ثبت شرکت در یاسوج

برای ثبت شرکت باید اسنادی تنظیم شود که علاوه به اینکه باید به امضاء اعضاء شرکت برسد باید در دو نسخه تهیه گردد و به اداره ثبت شرکت ها جهت مهر و تأیید تسلیم گردد، بد نیست بدانید این مدارک کلی می باشند و در برخی شرکت ها ممکن است نحوه تنظیم آنها متغیر باشد، پس جهت تکمیل اسناد و مدارک ثبت شرکت خود حتماً از مشاوره رایگان کارشناسان ارزان ثبت استفاده نمایید. 
 • اظهارنامه
 • تقاضانامه 
 • شرکت نامه 
 • اساسنامه
 • مدارک شناسایی اعضاء 
 • صوررت جلسه مجمع عمومی موسسین 
 • صورت جلسه هیئت مدیره
نتیجه: 
«میکل د سروانتس» جمله ای دارد که به نظر من بسیار تاثیر گذار بر کسب و کار است . وی می گوید آماده بودن نیمی از پیروزی است. بعد از اتمام این مقاله شما دو راه دارید یک راه اینکه آرزوهایتان را فقط در ذهنتان داشته باشید و راه دوم این است که آرزو هایتان در زندگی شخصیتان تجلی کند و مطمئن باشید یکی از راه های رسیدن به اهداف و آرزو می تواند برای خیلی از افراد در کسب و کارشان تأسیس شرکت خودشان باشد. این را به خاطر داشته باشید. ثبت شرکت قطعاً قواعد خاص خودش را دارد و شما شاید با خواندن صد ها مقاله نیز نمی توانید شرکتی ثبت کنید که چیدمان آن بر اساس پیش برد اهدافتان باشد، چون تخصص چیزی است که در طی سال ها تجربه کسب می کنید و ما در مجموعه ارزان ثبت با هزینه پایین و بازخوردی بالا شرکت مورد نظرتان را به ثبت می رسانیم ، شاید رقبای ما بگویند هیچ ارزانی بی حکمت نیست ولی ما در مجموعه ارزان ثبت دقیقاً ارزانی مان بی حکمت است و شما یکی از صد ها پرونده ما خواهید بود که این را بعد از کارکردن با ما متوجه خواهید شد. با ارزان ثبت تجربه ثبتی ارزان ، آسان و سریع می توانید داشته باشید. 

ثبت شرکت در شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد

 • ثبت شرکت در دهدشت
 • ثبت شرکت در سی سخت
 • ثبت شرکت در چرام
 • ثبت شرکت در باشت
 • ثبت شرکت در دوگنبدان
 • ثبت شرکت در گچساران
 • ثبت شرکت در دنا

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی نمودید از شما سپاسگزاریم.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اصول ثبت شرکت در کرمان

جهت برخورداری از یک فرایند ثبتی روان، آسان و ارزان حتماً جهت ثبت شرکت در کرمان پس از مطالعه این مقاله با مجتمع ارزان ثبت تماس بگیرید. لبخند رضایت شما ضامن کار ماست.

لزوم ثبت شرکت در خرم آباد

در این مقاله از ارزان ثبت در مورد مزیت ثبت شرکت، انواع شرکت، ثبت شرکت مسئولیت محدود و سهامی خاص، مدارک، مراحل و هزینه ثبت شرکت در خرم آباد اطلاعات کامل و جامعی را می خوانید.

وجوه ثبت شرکت در کرمانشاه

وجوه ثبت شرکت کرمانشاه را با تیم ارزان ثبت از صفر تا صد از مدارک و مراحل و هزینه ها تا قوانین و مقررات ثبت شرکت در کرمانشاه را در این مقاله بخوانید.

ثبت شرکت آسان در قم

ارزان ثبت در این مقاله کوشیده است تا کلیه اطلاعات مورد نیاز درباره ثبت شرکت قم را در اختیار شما بگذارد پس تا انتهای مقاله با ما بمانید تا هر آنچه از امور ثبتی می خواهید به آسانی در دسترستان قرار گیرد.

شیوه ثبت شرکت در سنندج

شیوه و روش ثبت شرکت در سنندج و مراحل ثبتی و هزینه ثبت و مدارک لازم برای ثبت شرکت سنندج را تیم تحریری ایلیا با هم در اینجا ارائه می کند تا شما را از هر مطلب دیگی بی نیاز کند.

گام به گام ثبت شرکت در اردبیل

ثبت شرکت در اردبیل با ارزان ثبت ، ارزانترین و آسان ترین ثبت شرکتی است که می توانید تجربه کنید ، این مقاله را تا پایان بخوانید تا خود به این امر پی ببرید.

روند ثبت شرکت در زاهدان

تیم تحریریه ارزان ثبت کوشیده است تا در این مقاله همه نکات مربوط به ثبت شرکت در زاهدان را برای شما بنویسد . پس تا انتهای مقاله با ما بمانید.

نحوه ثبت شرکت در بوشهر

در مطلب حاضر مراحل ثبت شرکت در بوشهر، مدارک لازم جهت ثبت و هزینه ثبت شرکت بوشهر با نکات مرتبط دیگر برای شماعزیزان تدوین شده است، پس این مقاله را تا پایان بخوانید، تا اطلاعات کامل را به دست آورید.

چگونه ثبت شرکت در ساری انجام دهیم؟

ثبت شرکت در ساریمقوله ایست که در این مقال به همه زوایای آن پرداخته ایم تا شما را کاملاً روشن کنیم تا با اطمینان خاطر و با اعتماد به ارزان ثبت در این راه گام بردارید.

اهمیت ثبت شرکت در سمنان

یک تجربه خوب ثبتی با ارزان ثبت . ارزان ثبت در این مقاله همه ابعاد ثبت شرکت در سمنان را به شما نشان می دهد . خودتو با ارزان ثبت ثبت کن.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟