لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

ثبت شرکت در شهرکرد و مزایای آن


آنچه که در این مقاله می خوانید اطلاعات و سوالاتی است که در خصوص ثبت شرکت در شهر کرد ممکن است برایتان پیش بیاید، یکی از اصلی ترین اصول در ثبت شرکت این است که شما با قواعد آن آشنا باشید تا در مراحل ثبت شرکت دچار اشکال یا ایراد یا حتی رد پرونده تان نشوید تیم ارزان ثبت از قدم اول تا آخر ثبت شرکت در کنارتان خواهد بود. اگر به دنبال کارشناسان زبده و با تجربه هستید، هم اکنون با کارشناسان ارزان ثبت تماس بگیرید و یا اینکه اگر فکر می کنید احتیاج به مطالب مهم در خصوص ثبت شرکت دارید پس این مقاله را از دست ندهید. 

شرکت ها از لحاظ نوع فعالیت به چند دسته تقسیم می شوند؟ 

شرکت ها به لحاظ نوع فعالیت 5 نوع می باشند که در این مقاله با آن ها آشنا خواهید شد، شما برای ثبت شرکت شهرکرد در یکی از حوزه های زیر ممکن است مشغول فعالیت شوید. 

1) شرکت هایی با موضوع دانش بنیان: شرکت هایی با موضوع دانش بنیان درست است که با هر قالب ثبتی می توانید اقدام به ثبت آن کنید اما باید شرایطی در شرکت وجود داشته باشد. فعالیت این شرکت تبدیل دانش و فناوری به محصول دانش بنیان  و حمایت از مخترعین می باشد. برای ثبت شرکت دانش بنیان یا باید ایده ای خلاقانه داشته باشید و یا اینکه اختراع ثبت شده داشته باشید و یا اعضاء شرکت عضوء هیئت علمی دانشگاه باشند.

2)شرکت هایی با موضوع فعالیت تولیدی: این شرکت ها می توانند هر محصولی را تولید کنند، برای ثبت این نوع شرکت موضوع اصلی تولید است و جزئیات نوع محصول در ادامه موضوع فعالیت شرکت باید ذکر گردد.

3) شرکت های با موضوع فعالیت خدمات:ارائه انواع خدمات مانند؛ خدمات کامپیوتر و آی تی، خدمات مالی و مالیاتی، خدمات حقوقی، خدمات مشاوره، پرستاری و... بعضی از این نوع موضوع فعالیت است که در خصوص شرکت های با مسئولیت محدود کاربرد بیشتری دارد.

4)شرکت های با موضوع فعالیت بازرگانی: موضوعاتی از جمله واردات و صادرات و خرید و فروش محصولات مختلف برای بازرگانی در زمینه فعالیت این موضوع قرار می گیرد، چنانچه برای ثبت شرکت در شهر کرد برای تنظیم موضوع بازرگانی نیاز به اطلاعات بیشتر دارید با کارشناسان ارزان ثبت تماس بگیرید.

5)شرکت هایی با فعالیت فنی مهندسی و پیمانکاری: این موضوعات در حوزه پیمانکاری صنعتی، معدنی، تجاری کاربرد دارد و اکثر فعالیت های این شرکت تحت عنوان پروژه قابل اجرا می باشد، این موضوعات تحت عنوان شرکت های سهامی خاص و عام بیشترین امتیاز ثبت را دارند.

در خصوص معرفی انواع شرکت ثبتی این مقاله را مطالعه نمایید : انواع شرکت

مهم ترین فواید ثبت شرکت در شهر کرد چیست؟ 

قطعاً ثبت شرکت برای شما دارای فوایدی است که شخصاً به دنبال دست یابی به آن هستید، اما این انگیزه شخصی هر شخص است، جدا از این ثبت شرکت برای متقاضی ثبت شرکت فواید دیگری نیز دارد مانند مواردی نظیر: ایجاد شخصیت حقوقی مستقل از شرکاء که موجب می شود شرکاء در واقع نمایندگان آن شرکت باشند و مسئولیتی که در شرکت دارند البته بسته به نوع شرکت مطابق آن مبلغی که تعهد کرد ه اند می باشد، دیگر فایده ثبت شرکت اخذ وام های متعدد بر اساس سرمایه شرکت می باشد. در حالت عادی شاید هیچ شخص حقیقی مجاز به ورود در مناقصات و یا مزایدات شرکت ها نباشد تا بتواند پروژه فعالیت دریافت کند اما این مهم از طریق ثبت شرکت شهرکرد ممکن است، شرکت دارای اسنادی بعد از ثبت است که شرکاء به هیچ عنوان نمی توانند آن را انکار کنند، داشتن شماره ثبت باعث می شود هرگاه کسی به ادعای حقوقی بودن مجموعه تان شک کرد از طریق آن و با استعلام نسبت به این قضیه اطمینان حاصل کند.

برای ثبت شرکت چه مراحلی باید طی شود؟ 

 • ابتدا باید 5 اسم مطابق اولویت برای شرکت انتخاب شود. 
 • نوع شرکت جهت مشخص شدن اسناد و مدارک شرکت
 • تعیین تعداد اعضاء در شرکت
 • تعیین سمت اعضاء در شرکت 
 • تعیین آدرس و کد پستی شرکت 
 • تعیین دارندگان حق امضاء در شرکت 
 • ورود به سامانه ثبت شرکت های شهرکرد و تکمیل اطلاعات از پیش تعیین شده
 • دریافت ابلاغیه تعیین اسم شرکت 
 • تنظیم اسناد و مدارک شرکت و امضاء اعضاء آن
 • پست مدارک به اداره ثبت شرکت های شهرکرد
 • دریافت آگهی تأسیس شرکت 
 • پرداخت روزنامه های تأسیس شرکت

ثبت شرکت در شهرکرد با ارزان ثبت

میزان سرمایه در شرکت چقدر است؟ 

میزان سرمایه در شرکت کاملاً مطابق توافق اعضاء آن می باشد و برای ثبت شرکت در شهرکرد برای هر نوع شرکت ممکن است میزان سرمایه حداقلی متفاوت باشد اما سرمایه شرکت به نوعی اعتبار آن می باشد و این اعتبار هر زمان که اعضاء تمایل داشته باشند می تواند کاهش یا افزایش یابد. شاید برایتان سوال باشد که آیا میزان سرمایه دارای مالیات می باشد؟ جواب این سوال مثبت است. مبلغ سرمایه به هر میزان که باشد باید بابت آن در اداره ثبت شرکت ها هزینه ابطال تمبر پرداخت شود که میزان سرمایه شرکت کاملاً در این خصوص تأثیر گذار می باشد و زمانی که شرکت بخواهد پرونده مالیاتی تشکیل دهد، لازم است نسبت مالیاتی سرمایه را پرداخت کند.

چه مدارکی برای ثبت شرکت باید ارائه شود؟ 

مدارک شناسایی: 

 • تابعین ایرانی در شرکت باید کپی شناسنامه و کارت ملی را ارائه نمایند.
 • تابعین خارجی باید کد فراگیر و پاسپورت ترجمه شده ارائه نمایند.
 • اشخاص حقوقی اگر جز اعضاء باشند باید مدارک ثبتی را همراه با مدارک شناسایی نماینده شرکت ارائه دهند. 

اوراق و اسناد شرکت های غیر سهامی: 

 • اساسنامه 
 • شرکت نامه 
 • تقاضا نامه
 • صورت جلسه هیئت مدیره 
 • صورت جلسه مجمع عمومی موسس

اوراق و اسناد شرکت های سهامی: 

 • اساسنامه
 • اظهارنامه 
 • صورت جلسه مجمع عمومی موسس
 • صورت جلسه هیئت مدیره 
 • اصل گوهی بانک واریز مبلغ تعهد شده سرمایه

هزینه ثبت شرکت در شهر کرد چقدر است؟ 

برای دریافت لیست هزینه های ثبت شرکت در شهر کرد حتماً با کارشناسان ارزان ثبت تماس بگیرید، این تیم با رویکرد جدید برای کاهش سوء استفاده دلالان ثبتی لیست ثبت ارزان ترین واحد ثبت شرکت در کشور را دارند، هم اکنون با کارشناسان ارزان ثبت تماس بگیرید.

سخن پایانی: ثبت شرکت همان طور که دیدید نکات زیادی را به دنبال دارد و حتماً باید از دانش و تجربه افرادی که سالهاست در این زمینه فعالیت دارند کمک بگیرید، زیرا هر مرحله از ثبت را اگر اشتباه پیش بروید، ممکن است تبعات جبران ناپذیری برای مجموعه شما داشته باشد. ثبت شرکت قرار است کسب و کارتان را توسعه ببخشد و این امر تا زمانی که ابزار اصلی تان یعنی ثبت شرکت در شهرکرد را درست پیش نبرده باشید نه تنها توسعه کسب و کارتان میسر نمی شود، حتی ممکن است تا مرز ورشکستگی پیش بروید. شاید با خود بگویید یعنی تمام شرکت هایی که ورشکسته شدند به این دلیل بوده که ثبت شرکت درستی نداشتند؟ خیر عزیزان، ثبت شرکت یک بخش مهم از کسب و کار شما می باشد ولی تمام ماجرا نیست بخش مهم دیگر نحوه مدیریت و شرایط و بستر اقتصادی جامعه می باشد. ما در ارزان ثبت تعهد داریم تا شرکت شما را بر مبنای موازین قانونی و توافق نامه شراکتی تان به ثبت برسانیم تنها کافی است با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید و بیشتر با باید ها و نباید های ثبت شرکت در شهر کرد آشنا شوید. 

 ثبت شرکت  در استان چهارمحال و بختیاری

 • ثبت شرکت در شهرکرد
 • ثبت شرکت در بروجن
 •  ثبت شرکت در فرخ شهر
 • ثبت شرکت در فارسان
 • ثبت شرکت در لردگان
 •  ثبت شرکت در اردل
 •  ثبت شرکت در کوهرنگ
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

نحوه ثبت شرکت در بوشهر

در مطلب حاضر مراحل ثبت شرکت در بوشهر، مدارک لازم جهت ثبت و هزینه ثبت شرکت بوشهر با نکات مرتبط دیگر برای شماعزیزان تدوین شده است، پس این مقاله را تا پایان بخوانید، تا اطلاعات کامل را به دست آورید.

صفر تا صد ثبت شرکت در تبریز

در این مقاله انواع شرکت ، مدارک لازم برای ثبت شرکت ، هزینه ثبت ، مراحل و نحوه ثبت شرکت تبریز را گنجانده ایم تا پاسخ گوی همه نیازهای شما باشیم . پس با ما باشید.

ثبت شرکت در بجنورد

ارزان ثبت در مقاله پیش رو به ساده ترین شکل ممکن مراحل و نحوه ثبت شرکت در بجنورد را برایتان شرح داده است، پس این مقاله را تا انتها بخوانید.

چرا باید ثبت شرکت در قزوین انجام دهیم؟

در این مقاله دلیل ثبت شرکت قزوین و همه موارد لازم مثل چگونگی ثبت ، مراحل ، مدارک لازم ثبت شرکت در قزوین و هزینه ها را بر شمرده ایم ، پس با ما باشید.

ثبت شرکت در اهواز با هزینه کم

ثبت شرکت در اهواز را با ارزان ثبت بخوانید و تجربه کنید تا همه ابهاماتان رفع شود و با اطمینان قدم در راه ثبت شرکت اهواز بردارید زیرا می دانید که موسسه ای متخصص در کنارتان است.

ثبت شرکت آسان در قم

ارزان ثبت در این مقاله کوشیده است تا کلیه اطلاعات مورد نیاز درباره ثبت شرکت قم را در اختیار شما بگذارد پس تا انتهای مقاله با ما بمانید تا هر آنچه از امور ثبتی می خواهید به آسانی در دسترستان قرار گیرد.

منافع ثبت شرکت در ارومیه

ما در این مقاله کوشیده ایم تا همه نکات مربوط به ثبت شرکت در ارومیه را بیاوریم تا نیاز شما به اطلاعات در این زمینه کمل برآورده شود.

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید

ثبت شرکت در بندرعباس و کلیه موارد مربوط به آن را به شکل ساده و روشن در این مقاله برای شما نوشته ایم تا از هر مطلب و تحقی دیگری بی نیاز شوید. با ما باشید.

ثبت شرکت در اراک ارزان و مقرون به صرفه

ارزانترین ثبت شرکت در اراک را با موسسه ارزان ثبت تجربه نمایید. با خواندن این مقاله از کلیه وجوه و ابعاد ثبت شرکت مثل مراحل ثبت شرکت در اراک ، هزینه و مدت زمان ثبت آگاه می شوید.

چگونه ثبت شرکت در ساری انجام دهیم؟

ثبت شرکت در ساریمقوله ایست که در این مقال به همه زوایای آن پرداخته ایم تا شما را کاملاً روشن کنیم تا با اطمینان خاطر و با اعتماد به ارزان ثبت در این راه گام بردارید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟