صفحه نخست » اخبار و مقالات » راهنمای فوق العاده سریع ثبت شرکت در بجنورد

راهنمای فوق العاده سریع ثبت شرکت در بجنورد

ثبت سریع شرکت ها

آیا می دانید چرا باید ثبت شرکت در بجنورد را هم اکنون انجام دهید؟ چون ثبت شرکت بر خلاف تصور عموم که گمان می کنند کار پیچیده ای است و نحوه مدیریت آن بسیار دشوار است، بسیار ساده و قانونمند است.

اگر می خواهید در بین مشتریان جدید اعتبار خود را معرفی کنید باید ثبت شرکت در بجنورد داشته باشید. هم اکنون وقت این رسیده که ببینید یک شرکت چگونه ایجاد می شود؟

این مقاله ای که در خصوص ثبت شرکت بجنورد می خوانید حاصل تلاش و دانش و تجربه تیم ثبت نوول می باشد، پس آن را از دست ندهید.

شهر بجنورد به دلیل همسایگی با کشور ترکمنستان از مرز شمال شرقی بهترین نقطه برای کسب و کار و ثبت شرکت در بجنورد است زیرا می تواند به رونق کسب و کارتان بیانجامد.

از این رو ما در متن پیش رو به تمامی نکات مربوط به ثبت شرکت در این شهر را به شما متقاضی محترم ارائه می دهیم تا راهنمای مناسب شما باشد.

اصول ثبت شرکت در بجنورد چیست ؟

 

اصول ثبت شرکت در بجنورد چیست ؟

ثبت شرکت در بجنورد

کسب و کارهای این روزا وابسته به تبلیغات و ارائه محصول و خدماتی متفاوت با دیگر رقبا می باشد از این رو هرچه زودتر باید پروسه ثبت شرکت در بجنورد را به سرانجام رسانده و از طریق آن با دنیای تجارت تبادل داشته باشید.

تمامی نکات مربوط به ثبت شرکت را تنها با مشاوره رایگان و قانونی موسسات حقوقی می توانید دریافت کنید که در این بین موسسه نوول با ارائه آخرین روش ها و تاثیرگزارترین راه ها برای رسیدن به اهداف شما یاری رسان شما است.

مواردی مانند مراحل و شرایط به همراه مدارک لازم برای ارائه به اداره ثبت شرکت ها از پایه ترین و مهم ترین بحث های ما در این متن می باشد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

شرایط ثبت شرکت در بجنورد

برای ثبت شرکت در بجنورد باید شروط مربوط به آن را دانسته و قبل از هر اقدامی به آن بپردازید. مهم ترین شروط ثبت شرکت ها در شهر بجنورد را می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برای ثبت شرکت در بجنورد باید تمامی قوانین و مجوزهای لازم را جهت ثبت شرکت در این شهر ارائه کنند.
 • در هر شرکت تجاری که می تواند از 7 نوع قابل ثبت باشد باید تعدد شرکا رعایت شده و بر طبق قانون اعمال شود.
 • اعضای شرکت نباید از قبل دارای سوسابقه بوده و پرونده تخلف باز داشته باشند.
 • اعضای شرکت نباید شغلی دولتی و استخدامی دولت داشته باشند.

انواع شرکت و توضیحی در مورد انواع آن

توضیح شرکت سهامی عام: شرکتی است که 20 درصد سرمایه آن توسط موسسینش تأمین می شود و باقی آن از طریق پذیره نویسی سهام صورت می گیرد، این نوع شرکت بعد از ثبت سهامش در بورس قابل نقل و انتقال است.

بیشتر بدانید ...
انواع شرکتهای سهامی

شرکت سهامی خاص: شرکتی است که تمام سرمایه توسط موسسین تأمین می شود و موسسین قبل از ثبت 35 درصد از آن را باید به حساب شرکت پرداخت کنند، شما برای ثبت این شرکت باید حداقل 5 نفر باشید.

تاسیس شرکت تعاونی: این شرکت با هر موضوعی باید ابتدا از اداره تعاون مجوز دریافت کند و 25 درصد سرمایه شرکت را در حساب تعاون واریز نماید و برای ثبت این شرکت 7 نفر باید وجود داشته باشد.

توضیح شرکت های مختلط: دو نوع شرکت مختلط وجود دارد که در هر دو باید یک یا چند شریک ضامن و در شرکت های مختلط سهامی علاوه بر شرکاء ضامن باید یک یا دو شریک سهامدار و در شرکت های غیر سهامی باید یک یا دو عضو غیر از ضامنین وجود داشته باشد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود: این نوع با صد در صد سرمایه تعهدی قابل ثبت است و باید حداقل دو شریک در آن وجود داشته باشد.

شرکت تضامنی: همه شرکا این نوع شرکت ضامن شرکت هستند و جدا از سرمایه شرکت ضامن بدهی های شرکت می باشند و برای ثبت باید صد در صد سرمایه را تأدیه نمایند.

توضیح شرکت نسبی: در این نوع شرکت سرمایه تعهدی بوده و مسئولیت شرکا به نسبت سرمایه ایست که تعهد کرده اند.

مدت زمان ثبت شرکت در بجنورد

زمان مربوط به ثبت شرکت شامل دو بخش است. بخش اول مربوط به روند تکمیل مدارک و اجرای کار است و بخش دوم مربوط به روند ثبت در اداره ثبت شرکت ها است. روند اولی قابل پیش بینی نیست زیرا این مسئله به شما بستگی دارد که طی چه زمانی بتوانید مدارک را تکمیل کنید و روند ابتدایی ثبت شرکت را با چه سرعتی انجام دهید. اما مدت زمان ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت های قزوین طی 14 روز کاری انجام خواهد شد.

مدارک ثبت شرکت در بجنورد

اسناد و مدارک شرکت های غیر سهامی در بجنورد:

 • تنظیم دو رونوشت از صورت جلسه مجمع عمومی موسس
 • تنظیم دو رونوشت از صورت جلسه هیئت مدیره
 • شرکتنامه، اساسنامه ،تقاضانامه هر کدام در دو نسخه باید به امضاء تمام شرکاء شرکت برسد.
 • مدارک هویتی تمام متقاضیان ثبت شرکت
 • شرکاء حقوقی شرکت باید مدارک ثبتی و مدارک نماینده قانونی را ارائه دهند.
 • در صورت تأسیس شعبه باید مدارک شناسایی مدیر شعبه به همراه آدرس و کد پستی شعبه ارائه گردد.

مدارک شرکت های سهامی در بجنورد:

 • تنظیم دو رونوشت از صورت جلسه مجمع عمومی موسسین
 • تنظیم دو رونوشت از صورت جلسه هیئت مدیره
 • اساسنامه، اظهارنامه هر کدام در دو نسخه تنظیم و به امضاء سهامداران، هیئت مدیره،  بازرسین برسد.
 • مدارک شناسایی سهامداران بازرسین و هیئت مدیره
 • در صورت وجود شرکاء حقوقی مدارک ثبتی به همراه مدارک سجلی و معرفی نامه نماینده شرکت
ثبت سریع شرکت ها

ثبت شرکت در بجنورد

چگونه می توانیم انتخاب تکراری از اسم شرکت نداشته باشید؟

از طریق استعلام اسم شرکت می توانید موجبات این امر را فراهم آورید، دو راه برای استعلام نام شرکت وجود دارد، راه اول ورود به سامانه شناسه ملی است که شما می توانید در آیتم مورد نظر اسم مورد درخواست را قرار دهید و با ورود کد امنیتی و کلیک جستجو از ثبت یا عدم ثبت شرکتی با آن نام اطمینان حاصل کنید!

راه دوم ورود به سامانه روزنامه رسمی کشور است که در این سامانه با کلیک بر روی آگهی های قانونی می توانید اسم مورد نظر را جستجو کنید. و اما راه سوم درخواست استعلام اسم رکت قبل از ثبت از کارشناسان مجتمع ثبتی حقوقی ثبت نوول است که از انتخاب اسم تکراری جلوگیری می کند.

بیشتر بدانید ...
تعریف شرکت تجاری

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص این مقاله را مطالعه نمایید: استعلام اسم شرکت

هزینه ثبت شرکت در بجنورد

ثبت شرکت هزینه های متعددی را در بر دارد مثل؛ هزینه ثبت، روزنامه رسمی، روزنامه کثیرالانتشار، حق تمبر و… که بسته به نوع شرکت و سرمایه مورد نظر آن و تعداد افراد و موضوع  فعالیت محاسبه می گردد. برای اطلاعات بیشتر می توانید هم اکنون با کارشناسان مجموعه ثبت نوول تماس بگیرید و لیست هزینه های ثبت شرکت را دریافت کنید.

تعریف شرکت دانش بنیان

نوع دیگری از شرکت ها وجود دارد که امتیاز های ویژه ای برای موسسینی که اقدام به ثبت آن کنند دارد. هر چند این نوع جدید شرکت نیست و شرکت های تجاری که به ثبت رسیده اند اگر شرایط مورد نظر را داشته باشند می توانند تبدیل به شرکت دانش بنیان گردند، از جمله شرایط ثبت شرکت دانش بنیان، 1)داشتن اختراع ثبت شده برای یکی از اعضاء مهم شرکت، 2) وجود اعضاء هیئت علمی دانشگاه در هیئت مدیره آن، 3) وجود ایده ها و طرح های خلاقانه و نوآورانه است.

مراحل ثبت شرکت در بجنورد

1. ورود به سامانه ثبت شرکت ها https://sherkat.ssaa.ir زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کل کشور

2. ورود اطلاعات مربوط به حوضه ثبتی مربوطه

3. ورود 5 اسم منتخب به ترتیب اولویت و ثبت هر کدام از آنها در سامانه

4. ورود موضوع مربوط به شرکت در گام بعدی

5. در مرحله بعد باید مشخصات مربوط به اعضاء، تاریخ و ساعت صورت جلسات، آدرس و کد پستی شرکت و.. را کامل و صحیح وارد نمایید.

6. اطلاعات مربوط به شعبه در صورت تأسیس شعبه

7. مشخص کردن روزنامه کثیرالانتشار شرکت

8. تنظیم و تایپ اوراق و مدارک شرکت مثل اساسنامه،شرکت نامه، اظهارنامه و تقاضانامه باید در این مراحل تایپ گردد.

9. با کلیک بر روی پذیرش موقت اطلاعات مربوطه ثبت موقت می شود و با کلیک بر روی کلید پذیرش نهایی ثبت سامانه ای ثبت شرکت بجنورد برای شما به کارشناسان اداره ثبت شرکت های بجنورد ارسال می شود.

10. برای دریافت ابلاغیه های آتی در هر مرحله می توانید با کدی که برای شما اس ام اس می شود مجدد به کارتابلتان مراجعه کنید.

مراحل ثبت شرکت در بجنورد

مراحل ثبت شرکت در بجنورد

همه افراد همیشه به دنبال راه حلی هستند تا شرایط کار زندگی و مالی خود را تغییر دهند، ولی چیزی که همیشه جلو این افراد را می گیرد، فقط و فقط ترس از شکست است، دوستان عزیز که تا این لحظه وقتتان را برای مطالعه این مقاله گذاشتید، همین حالا بلند شوید و رو به روی یک آینه بایستید تنها شخصی که می تواند زندگی شما را تغییر دهد، تصویرش را در آینه می بینید، پس با اخذ مشاوره درست، بر ترس ها فائق آمده مسیر موفقیت را شروع کنید.

می توانید این مقاله را فقط برای اطلاعات عمومی در زمینه شرکت ها داشته باشید و یا با استفاده از این مقاله شرکت خودتان را راه اندازی کنید. در هر صورت اگر نیاز به مشاوره دارید ما در ثبت نوول مشاوره رایگان اولیه را در اختیار تمام عزیزان قرار خواهیم داد هم اکنون می توانید با ما در مجتمع ثبت نوول تماس بگیرید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بجنورد

در این زمان که متن بالا را مطالعه کرده اید چندین شرکت در حال به ثبت رسیدن در اداره ثبت شرکت ها بوده که پرطرفدارترین آن ها را می توان شرکت با مسئولیت محدود دانست . از این رو کارشناسان نوول در کم ترین زمان راهنمای شما بوده تا شرکت با مسئولیت محدود در بجنورد را بدون دردسر انجام دهید. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود باید حداقل 2شریک

بیشتر بدانید ...
اهمیت ثبت شرکت

همان طور که در متن فوق مطالعه نمودید شرکت با مسئولیت محدود یکی از پر طرفدار ترین ها در بین شرکت های تجاری است و اشخاصی که می خواهند شرکتی داشته باشند تا کمترین مسئولیت متوجه این اشخاص باشد لازم است اقدام به ثبت شرکت با مسئولیت محدود نمایید.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود لازم است دو یا چند نفر با اشتراک سرمایه حداقلی و یک میلیون ریال سرمایه اقدام به ثبت شرکت نمایند. این نوع شرکت تک مدیریتی نیز قابل ثبت است و مدیر عامل را می توان خارج از شرکاء تعیین کرد.

ثبت شرکت سهامی خاص در بجنورد

شرکت های تجاری از نوع سهامی خاص از پر تقاضاترین شرکتهای قابل ثبت در کشور به حساب می آیند که موسسه نوول در مسیر ثبت شرکت سهامی خاص راهنمای قابل اطمینان شما خواهد بود تا در کم ترین زمان ثبت شرکت سهامی خاص در بجنورد انجام شود. شرکت های سهامی خاص به دلیل دارا بودن ملاک های خاص به خود و دارا بودن حداقل 5 شخص سهامدار جهت ثبت باید با تخصص کارشناسان حقوقی انجام پذیرد.

ثبت موسسه در بجنورد

موسسات حقوقی در مسیر ثبت موسسه غیر تجاری راهنمای شما می باشند. موسسه در بجنورد با رعایت قوانین ثبت شرکت ها در اداره ثبت قابل اجرا بوده که می تواند با هزینه ای مقرون به صرفه و تضمینی به ثبت رسد. فرآیند ثبت موسسات را می توانید با تجارب اشخاص متخصص انجام دهید.

ثبت شرکت بازرگانی در بجنورد

شرکت های بازرگانی با موضوع فعالیت تجارت و داد و ستد تشکیل می شوند. از این رو باید هرچه سریع تر به ثبت برسند. بازرگانان و تجار برای انجام قانونی مبادلات خود باید به ثبت رسند و آنچه شایسته یک بازرگان است در آن رعایت شود. موسسه نوول راهنما و پشتیبان مناسب شما در این زمینه خواهد بود. تنها با یک تماس بصورت رایگان مشاوره حقوقی ثبت شرکت بازرگانی را دریافت خواهید کرد و به صورت ویژه راهنمایی کسب می کتید.

ثبت شرکت پیمانکاری در بجنورد

شرکت پیمانکاری با موضوع ساخت و تکمیل پروژه های عمرانی و مهندسی تشکیل می شوند و اگر می خواهند با دیگر ارگان ها و اشخاص همکاری داشته باشند باید به صورت قانونی این امر را انجام دهند تا پشتوانه ای محکم که همان قرارداد دو شرکت یا شخص حقوقی است تشکیل شود . از این رو برای ثبت شرکت پیمانکاری در بجنورد با موسسه تخصصی نوول تماس بگیرید.

ثبت شرکت خدماتی در بجنورد

یک شرکت از انواع شرکت ها را می توان ثبت شرکت خدماتی مطرح کرد. با ارائه مواردی مانند تعمیر و نگهداری یا نظافت می تواند به جامعه کمک کند. از این رو به دلیل ازدیاد این شغل و مشابهت در جامعه و نیز به منظور عقد قرارداد و بهره مندی از مزایای ثبت شرکت ها باید هرچه زودتر به ثبت رسند که موسسه نوول تنها در 5روز کاری این عمل را برطبق آنچه شایسته شما است انجام خواهد داد.

واحدهای ثبت شرکت در استان خراسان شمالی

 •  ثبت شرکت در شیروان
 •  ثبت شرکت در اسفراین
 •  ثبت شرکت در آشخانه
 •  ثبت شرکت در درق
 •  ثبت شرکت در جاجرم
5/5 - (1 امتیاز)
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها