صفحه نخست » اخبار و مقالات » ثبت شرکت در بجنورد

ثبت شرکت در بجنورد

ثبت سریع شرکت ها

آیا می دانید چرا باید ثبت شرکت در بجنورد را هم اکنون انجام دهید؟ چون ثبت شرکت بر خلاف تصور عموم که گمان می کنند کار پیچیده ای است و نحوه مدیریت آن بسیار دشوار است، بسیار ساده و قانونمند است.

اگر می خواهید در بین مشتریان جدید اعتبار خود را معرفی کنید باید ثبت شرکت در بجنورد داشته باشیدهم اکنون وقت این رسیده که ببینید یک شرکت چگونه ایجاد می شود؟

این مقاله ای که م در خصوص ثبت شرکت بجنورد می خوانید حاصل تلاش و دانش و تجربه تیم ثبت نوول می باشد، پس آن را از دست ندهید.

انواع شرکت و توضیحی در مورد انواع آن

توضیح شرکت سهامی عام: شرکتی است که 20 درصد سرمایه آن توسط موسسینش تأمین می شود و باقی آن از طریق پذیره نویسی سهام صورت می گیرد، این نوع شرکت بعد از ثبت سهامش در بورس قابل نقل و انتقال است.

توضیح شرکت سهامی خاص: شرکتی است که تمام سرمایه توسط موسسین تأمین می شود و موسسین قبل از ثبت 35 درصد از آن را باید به حساب شرکت پرداخت کنند، شما برای ثبت این شرکت باید حداقل 5 نفر باشید.

توضیح شرکت تعاونی: این شرکت با هر موضوعی باید ابتدا از اداره تعاون مجوز دریافت کند و 25 درصد سرمایه شرکت را در حساب تعاون واریز نماید و برای ثبت این شرکت 7 نفر باید وجود داشته باشد.

توضیح شرکت های مختلط: دو نوع شرکت مختلط وجود دارد که در هر دو باید یک یا چند شریک ضامن و در شرکت های مختلط سهامی علاوه بر شرکاء ضامن باید یک یا دو شریک سهامدار و در شرکت های غیر سهامی باید یک یا دو عضو غیر از ضامنین وجود داشته باشد.

بیشتر بدانید ...
ثبت شرکت تعاونی

توضیح شرکت با مسئولیت محدود: این نوع با صد در صد سرمایه تعهدی قابل ثبت است و باید حداقل دو شریک در آن وجود داشته باشد.

توضیح شرکت تضامنی: همه شرکا این نوع شرکت ضامن شرکت هستند و جدا از سرمایه شرکت ضامن بدهی های شرکت می باشند و برای ثبت باید صد در صد سرمایه را تأدیه نمایند.

توضیح شرکت نسبی: در این نوع شرکت سرمایه تعهدی بوده و مسئولیت شرکا به نسبت سرمایه ایست که تعهد کرده اند.

مدارک ثبت شرکت در بجنورد

مدارک شرکت های غیر سهامی در بجنورد:

 1. تنظیم دو رونوشت از صورت جلسه مجمع عمومی موسس
 2. تنظیم دو رونوشت از صورت جلسه هیئت مدیره
 3. شرکتنامه، اساسنامه ،تقاضانامه هر کدام در دو نسخه باید به امضاء تمام شرکاء شرکت برسد.
 4. مدارک هویتی تمام متقاضیان ثبت شرکت
 5. شرکاء حقوقی شرکت باید مدارک ثبتی و مدارک نماینده قانونی را ارائه دهند.
 6. در صورت تأسیس شعبه باید مدارک شناسایی مدیر شعبه به همراه آدرس و کد پستی شعبه ارائه گردد.

مدارک شرکت های سهامی در بجنورد:

 1. تنظیم دو رونوشت از صورت جلسه مجمع عمومی موسسین
 2. تنظیم دو رونوشت از صورت جلسه هیئت مدیره
 3. اساسنامه، اظهارنامه هر کدام در دو نسخه تنظیم و به امضاء سهامداران، هیئت مدیره،  بازرسین برسد.
 4. مدارک شناسایی سهامداران بازرسین و هیئت مدیره
 5. در صورت وجود شرکاء حقوقی مدارک ثبتی به همراه مدارک سجلی و معرفی نامه نماینده شرکت
ثبت سریع شرکت ها

ثبت شرکت در بجنورد

چگونه می توانیم انتخاب تکراری از اسم شرکت نداشته باشید؟

از طریق استعلام اسم شرکت می توانید موجبات این امر را فراهم آورید، دو راه برای استعلام نام شرکت وجود دارد، راه اول ورود به سامانه شناسه ملی است که شما می توانید در آیتم مورد نظر اسم مورد درخواست را قرار دهید و با ورود کد امنیتی و کلیک جستجو از ثبت یا عدم ثبت شرکتی با آن نام اطمینان حاصل کنید!

بیشتر بدانید ...
بازرس قانونی در شرکت

راه دوم ورود به سامانه روزنامه رسمی کشور است که در این سامانه با کلیک بر روی آگهی های قانونی می توانید اسم مورد نظر را جستجو کنید. و اما راه سوم درخواست استعلام اسم رکت قبل از ثبت از کارشناسان مجتمع ثبتی حقوقی ثبت نوول است که از انتخاب اسم تکراری جلوگیری می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص این مقاله را مطالعه نمایید: استعلام اسم شرکت

هزینه ثبت شرکت در بجنورد

ثبت شرکت هزینه های متعددی را در بر دارد مثل؛ هزینه ثبت، روزنامه رسمی، روزنامه کثیرالانتشار، حق تمبر و… که بسته به نوع شرکت و سرمایه مورد نظر آن و تعداد افراد و موضوع  فعالیت محاسبه می گردد. برای اطلاعات بیشتر می توانید هم اکنون با کارشناسان مجموعه ثبت نوول تماس بگیرید و لیست هزینه های ثبت شرکت را دریافت کنید.

تعریف شرکت دانش بنیان

نوع دیگری از شرکت ها وجود دارد که امتیاز های ویژه ای برای موسسینی که اقدام به ثبت آن کنند دارد. هر چند این نوع جدید شرکت نیست و شرکت های تجاری که به ثبت رسیده اند اگر شرایط مورد نظر را داشته باشند می توانند تبدیل به شرکت دانش بنیان گردند، از جمله شرایط ثبت شرکت دانش بنیان، 1)داشتن اختراع ثبت شده برای یکی از اعضاء مهم شرکت، 2) وجود اعضاء هیئت علمی دانشگاه در هیئت مدیره آن، 3) وجود ایده ها و طرح های خلاقانه و نوآورانه است.

مراحل ثبت شرکت در بجنورد

1. ورود به سامانه ثبت شرکت ها زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کل کشور

2. ورود اطلاعات مربوط به حوضه ثبتی مربوطه

3. ورود 5 اسم منتخب به ترتیب اولویت و ثبت هر کدام از آنها در سامانه

4. ورود موضوع مربوط به شرکت در گام بعدی

5. در مرحله بعد باید مشخصات مربوط به اعضاء، تاریخ و ساعت صورت جلسات، آدرس و کد پستی شرکت و.. را کامل و صحیح وارد نمایید.

بیشتر بدانید ...
ثبت ابطال شرکت

6. اطلاعات مربوط به شعبه در صورت تأسیس شعبه

7. مشخص کردن روزنامه کثیرالانتشار شرکت

8. تنظیم و تایپ اوراق و مدارک شرکت مثل اساسنامه،شرکت نامه، اظهارنامه و تقاضانامه باید در این مراحل تایپ گردد.

9. با کلیک بر روی پذیرش موقت اطلاعات مربوطه ثبت موقت می شود و با کلیک بر روی کلید پذیرش نهایی ثبت سامانه ای ثبت شرکت بجنورد برای شما به کارشناسان اداره ثبت شرکت های بجنورد ارسال می شود.

10. برای دریافت ابلاغیه های آتی در هر مرحله می توانید با کدی که برای شما اس ام اس می شود مجدد به کارتابلتان مراجعه کنید.

همه افراد همیشه به دنبال راه حلی هستند تا شرایط کار زندگی و مالی خود را تغییر دهند، ولی چیزی که همیشه جلو این افراد را می گیرد، فقط و فقط ترس از شکست است، دوستان عزیز که تا این لحظه وقتتان را برای مطالعه این مقاله گذاشتید، همین حالا بلند شوید و رو به روی یک آینه بایستید تنها شخصی که می تواند زندگی شما را تغییر دهد، تصویرش را در آینه می بینید، پس با اخذ مشاوره درست، بر ترس ها فائق آمده مسیر موفقیت را شروع کنید.

می توانید این مقاله را فقط برای اطلاعات عمومی در زمینه شرکت ها داشته باشید و یا با استفاده از این مقاله شرکت خودتان را راه اندازی کنید. در هر صورت اگر نیاز به مشاوره دارید ما در ثبت نوول مشاوره رایگان اولیه را در اختیار تمام عزیزان قرار خواهیم داد هم اکنون می توانید با ما در مجتمع ثبت نوول تماس بگیرید.

ثبت شرکت در استان خراسان شمالی

 •  ثبت شرکت در شیروان
 •  ثبت شرکت در اسفراین
 •  ثبت شرکت در آشخانه
 •  ثبت شرکت در درق
 •  ثبت شرکت در جاجرم
به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :