لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

ثبت شرکت در اهواز با هزینه کم


یکی از شهرهای بزرگ کشور ایران اهواز می باشد. اهواز مرکز استان خوزستان است و در بخش مرکزی شهرستان اهواز واقع شده است.از آنجایی که این شهر به دلیل وجود منابع نفت و گاز از موقعیت اقتصادی خوبی برخوردار می باشد اشخاص زیادی تمایل به ثبت شرکت در اهواز دارند. به موجب همین امر ما در این مقاله برآنیم تا به اشخاصی که می خواهند شرکتی را در اهواز به ثبت برسانند و اطلاعات لازم و کافی در این زمینه ندارند مطالبی را ارائه نماییم تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

مطابق ماده20، قانون تجارت ایران شرکت های تجاری به هفت قسم و به تشریح ذیل می باشند:

1. شرکت های سهامی(شرکت سهامی عام،شرکت سهامی خاص)

2. شرکت تضامنی.

3. شرکت با مسئولیت محدود.

4. شرکت مختلط غیر سهامی.

5. شرکت مختلط سهامی.

6. شرکت نسبی.

7. شرکت تعاونی تولید و مصرف

ثبت شرکت سهامی خاص در اهواز

شرکت سهامی خاص، شرکتی است که همه سرمایه آن به وسیله موسسان فراهم می شود.حداقل سرمایه برای ثبت شرکت سهامی خاص یک میلیون ریال می باشد و موسسان هم باید ازپنج نفر کمتر نباشند. مطابق ماده 1 ل.ا.ق.ت مسئولیت مدنی سهامدار در برابر قروض و دیون شرکت به مبلغ اسمی سهامی است که سهامدار در شرکت سهامی سرمایه گذاری نموده است.در شرکت سهامی خاص،سهام شرکت این قابلیت را ندارد تا بتواند در بازار بورس معامله شود و نقل و انتقال سهام شرکت هم به موافقت مدیران و مجامع عمومی سهامداران وابستهمی باشد.هم چنین این شرکت نمی تواند جهت صدور اوراق قرضه اقدام نماید.در شرکت سهامی خاص،مسئولیت هر کدام یک از سهامداران به مبلغ اسمی سهام آن ها محدودمی باشد،هم چنین همه سرمایه و دارایی آن باید توسط موسسان فراهم شود هم چنین تعداد شرکای آن هم نباید از سه نفر باشد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اهواز

شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که میان دو یا چند نفر برای انجام کارهای تجاری تشکیل می شود. در مقابل قروض و دیون شرکت، مسئولیت شریک به میزان سهم الشرکه ای می باشد که شخص در شرکت سرمایه گذاری کرده است.وجه تفاوت این شرکت با شرکت های سهامی در این می باشد که در شرکت با مسئولیت محدود سهم الشرکه صادر نمی گردد و جز با رضایت عده ای از شرکاء که سه چهارم سرمایه متعلق به آن ها باشد قابل نقل و انتقال نیست.

در خصوص ثبت این نوع شرکت این مقاله را مطالعه نمایید: ثبت شرکت مسئولیت محدود

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در اهواز

 1. کارت ملی برابر اصل کلیه شرکا ارائه گردد.
 2. رونوشت برابر اصل شناسنامه شرکاءومدیران ارائه گردد.
 3. تقاضانامه یا اظهارنامه در 2 برگ و تکمیل آن و امضا ذیل تقاضانامه توسط کلیه سهامداران ارائه گردد.
 4. شرکت نامه در 2 برگ کامل شود و ذیل شرکتنامه به وسیله ی تمامی سهامداران به امضا برسد.
 5. اساسنامه در 2 جلد ارائه گردد هم چنین ذیل کلیه صفحات آن باید به وسیله سهامداران به امضا برسد.
 6. صورت جلسه مجمع عمومی موسسین و هیئت مدیره 2 نسخه که به امضا سهامداران و بازرسین رسیده باشد ارائه گردد.
 7. در صورت نیاز مجوز اخذ و ارائه گردد.
 8. معرفی نامه نمایندگان،در صورتی که سهامداران و اعضا هیئت مدیره از بین اشخاص حقوقی باشند و تصویر روزنامه رسمی آگهی تاسیس یا آخرین تغییرات آن ارائه گردد.
 9. ارائه مجوز در صورت نیاز بنا به تشخیص کارشناس اداره ثبت شرکت ها الزامی است.

ثبت شرکت در اهواز با ارزان ثبت

اساسنامه شرکت چیست؟

اساسنامه شرکت رکن اصلی در ثبت شرکت و مهم ترین سند ثبت شرکت و تغییرات شرکت و سایر امور بعد از ثبت شرکت می باشد.در این سند خط مشی و چشم انداز حال و آینده شرکت مشخص می شود. کلیه ویژگی های شرکت اعم از موضوع فعالیت، نام شرکا و مسئولیت و تعهد آن ها و غیره به طور کامل در آن نوشته می شود و همراه سایر مدارک شرکت در دونسخه از سامانه پس از تاییدش چاپ شده به امضا همه موسسان می رسد و سپس به اداره ثبت شرکت ها اهواز ارسال می گردد تا نسخه کاغذی هم مورد تایید قرار بگیرد و ممهور به مهر اداره ثبت گردد. اساسنامه دارای فرمت و ظاهر مشخصی می باشد اما می توان حسب درخواست متقاضی ثبت شرکت و خصوصیات ویژه هر شرکت مواردی را به آن اضافه کرد و تغییراتی در آن داد و سپس به ثبت رساند. مهم ترین بخش اساسنامه شرکت تدوین موضوع فعالیت شرکت می باشد که اگر در آن بی توجهی شود بعدها شرکت با مشکل مواجه می شود و باید همه جنبه های کاری و مالی حال و آینده شرکت و ویژگی های حقوقی آن را جهت تحریر موضوع فعالیت در نظر داشت، بنابراین بهتر است که برای این کار و تنظیم اساسنامه شرکت از متخصصین امر مانند کارشناسان مجموعه ثبتی حقوقی ارزان ثبت کمک بخواهید.

هزینه ثبت شرکت در اهواز

هزینه ثبت شرکت در اهواز وابسته به شرایطی از قبیل سرمایه شرکت و موارد دیگر مانند نوع شرکت ، موضوع فعالیت و تعداد اعضا می باشد، زیرا علاوه بر افزودن به پیچیدگی ثبتی و زمان بر بودن آن بر حق الثبت و ابطال تمبر سرمایه و هزینه آگهی رسمی می افزاید به علاوه حق الوکاله وکیل را هم باید در نظرداشت به منظور کسب اطلاع دقیق از هزینه ثبت شرکت در اهواز با موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت تماس بگیرید.

مدت زمان ثبت شرکت در اهواز

حداقل زمان برای ثبت شرکت در اهواز 15 الی 20 روزکاری می باشد. ممکن است که این زمان بنا به شرایطی بیشتر گردد. این شرایط می توانند شامل مدت زمان اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و یا اخذ مجوز برای موضوع فعالیت در صورت نیاز باشد.

مراحل ثبت شرکت در اهواز

 • برای ثبت شرکت در اهواز نخست باید نوع قالب ثبتی به وسیله کارشناسان موسسه حقوقی ارزان ثبت تعیین شود.
 • موضوع فعالیت شرکت تنظیم گردد.
 • مدارک لازم برای ثبت شرکت تهیه و تنظیم گردد.
 • شرکت در سامانه اداره ثبت شرکت های اهواز ثبت می گردد.
 • مدارک از طریق پست به اداره ثبت شرکت ها ی اهواز ارسال می شود.
 • شرکت توسط اداره ثبت شرکت ها در اهواز ثبت می شود.
امیدواریم توانسته باشیم مطالب مفیدی را برایتان فراهم کرده باشیم. از اینکه تا پایان مقاله با ما بودید از شما سپاسگزاریم.

خدمات ثبتی در شهرستان های استان خوزستان

 • ثبت شرکت در آبادان
 • ثبت شرکت در آغاجاری
 • ثبت شرکت در امیدیه
 • ثبت شرکت در اندیکا
 • ثبت شرکت در اندیمشک
 • ثبت شرکت در اهواز
 • ثبت شرکت در ایذه
 • ثبت شرکت در باغ‌ملک
 • ثبت شرکت در باوی
 • ثبت شرکت در بهبهان
 • ثبت شرکت در حمیدیه
 • ثبت شرکت در خرمشهر
 • ثبت شرکت در دزفول
 • ثبت شرکت در دشت آزادگان
 • ثبت شرکت در رامشیر
 • ثبت شرکت در رامهرمز
 • ثبت شرکت در شادگان
 • ثبت شرکت در شوش
 • ثبت شرکت در شوشتر
 • ثبت شرکت در کارون
 • ثبت شرکت در گتوند
 • ثبت شرکت در لالی
 • ثبت شرکت در ماهشهر
 • ثبت شرکت در مسجدسلیمان
 • ثبت شرکت در هفتکل
 • ثبت شرکت در هندیجان
 • ثبت شرکت در هویزه
ارزان ثبت پیشرو در ارائه خدمات ثبتی در خوزستان و اهواز ، شما بزرگواران را دعوت به تماس و یک بار مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان مجرب ارزان ثبت می نماید، مطمئن باشید که پس از یک بار صحبت با ما امور ثبت شرکت اهواز را به ارزان ثبت می سپارید زیرا گفتگویی حرفه ای، صادقانه و با گزینه های منعطف با شما موکلین محترم خواهیم داشت.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

روند ثبت شرکت در زاهدان

تیم تحریریه ارزان ثبت کوشیده است تا در این مقاله همه نکات مربوط به ثبت شرکت در زاهدان را برای شما بنویسد . پس تا انتهای مقاله با ما بمانید.

ارزانترین ثبت شرکت در اصفهان

هر چه در مورد ثبت شرکت ارزان در اصفهان لازم است بدانید را در این مقاله آورده ایم . ارزانترین ثبت شرکت را با ارزان ثبت تجربه کنید.

اهمیت ثبت شرکت در سمنان

یک تجربه خوب ثبتی با ارزان ثبت . ارزان ثبت در این مقاله همه ابعاد ثبت شرکت در سمنان را به شما نشان می دهد . خودتو با ارزان ثبت ثبت کن.

ثبت شرکت سریع در مشهد

ارزان ثبت در اسرع وقت شرکت شما را در مشهد به ثبت می رساند. این مقاله را بخوانید تا با خدمات ارزان ثبت مشهد و مراحل ، مدارک و هزینه ثبت شرکت آشنا شوید.

چگونه ثبت شرکت در ساری انجام دهیم؟

ثبت شرکت در ساریمقوله ایست که در این مقال به همه زوایای آن پرداخته ایم تا شما را کاملاً روشن کنیم تا با اطمینان خاطر و با اعتماد به ارزان ثبت در این راه گام بردارید.

ثبت شرکت در اهواز با هزینه کم

ثبت شرکت در اهواز را با ارزان ثبت بخوانید و تجربه کنید تا همه ابهاماتان رفع شود و با اطمینان قدم در راه ثبت شرکت اهواز بردارید زیرا می دانید که موسسه ای متخصص در کنارتان است.

فرایند ثبت شرکت در رشت

ثبت شرکت در رشت همانند باقی شهرهای استان گلستان توسط تیم حرفه ای ارزان ثبت، ارزان و راحت صورت می گیرد. این مقاله را در این خصوص بخوانید و باز اگر جای سوالی بود ، با ما تماس بگیرید.

بهترین ثبت شرکت در بیرجند

ما در این مقاله تلاش کرده ایم همه ابهامات در مورد ثبتشرکت در بیرجند و مسائل مربوط به آن را شفاف توضیح دهیم، امید که برای شما مفید وقع شود.

ثبت شرکت در یاسوج و فواید آن

ثبت شرکت در یاسوج و فواید آن را در این مقاله به همراه مدارک، مراحل و هزینه ثبت شرکت تشریح کرده ایم. تا پایان با ما باشید تا جواب سوالاتتان را بگیرید.

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید

ثبت شرکت در بندرعباس و کلیه موارد مربوط به آن را به شکل ساده و روشن در این مقاله برای شما نوشته ایم تا از هر مطلب و تحقی دیگری بی نیاز شوید. با ما باشید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟