لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

ثبت برند در اردبیل گام به گام


با توجه به رشد چشم گیر تبلیغات داشتن یک برند خوب که به روند جذب مخاطب شما در تبلیغات کمک کند بسیار دارای اهمیت است.به علاوه برای اینکه سایر اشخاص از موقعیت برند شما سوء استفاده نکنند باید ثبت برند در اردبیل داشته باشید تا از این امر جلوگیری به عمل آورید، ثبت برند قطعاً نیازمند داشتن اطلاعاتی در این زمینه است که در این مقاله با آن آشنایی کامل پیدا خواهید کرد، پس چند دقیقه ای وقتتان را به ما بدهید تا با مهم ترین نکات ثبت برند در اردبیل آشنا شوید..

برای ثبت برند در اردبیل چه مدارکی لازم است؟ 

برای ثبت برند بسته به نوع متقاضی مدارک را باید تهیه نمایید که متقاضی ممکن است شخصص حقیقی یا حقوقی باشد.

 • مدارک شناسایی: ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی می باشد. 
 • متقاضیان حقیقی:  مدارک شناسایی خود متقاضی یا متقاضیان را باید ارائه دهند. 
 •  متقاضیان حقوقی: باید مدارک شناسایی مدیر عامل را ارائه دهند. 
 • متقاضیان خارجی: باید پاسپورت ترجمه شده و کد فراگیر ارائه دهند.
 • جواز: جواز تأسیس یا جواز کسب یا پروانه بهره برداری یا هر گونه پروانه فعالیت باید ارائه شود. 
 • کارت بازرگانی: در صورتی که پرونده ثبت برند تقاضای برند غیر فارسی باشد ارائه کارت بازرگانی الزامی است.
 • مدارک ثبتی: این مدارک را تنها باید اشخاص حقوقی یا شرکت ها برای ثبت برند تهیه نمایند. 
 • ارائه آگهی تأسیس شرکت. 
 • ارائه آخرین آگهی تغییرات شرکت.  
 • ارائه علامت تجاری: یک نسخه علامت تجاری جهت بررسی باید همراه با سایر مدارک ارسال شود. 
 • ارائه وکالتنامه: در صورتی که برای ثبت برند در اردبیل وکیل گرفته باشید باید یک نسخه از وکالتنامه هم به اداره ثبت علائم تجاری ارسال شود. 

 

ثبت برند در اردبیل

 

چگونه برندی انتخاب کنیم که قابل ثبت باشد؟ 

برندی که انتخاب می کنید باید از یک سری شرایط برخوردار باشد تا بتوانید برای ثبت آن اقدام نمایید.

 • در ابتدا باید اسمی انتخاب کنید که از یک اسم خاص تشکیل شده باشد یا یک اسم خاص در آن باشد زیرا برند عام به تنهایی قابل ثبت نمی باشد.
 • برندتان نباید اسم یک محصول یا همان محصول باشد زیرا نمی توانید انحصار برند اسم محصولی را بگیرید که تولید کنندگان دیگر نیز حق تولید آن را دارند. 
 • برندتان نباید صفت باشد زیرا صفت به طور کلی سیلاب محسوب نمی شود و به تنهایی قابل ثبت نیست. 
 •  اسامی مذهبی یا مشهور که همه افراد می شناسند به عنوان برند قابل ثبت نیست و به نوعی برند باید نو و جدید باشد. 
 •  اسم شهر ها و کشور ها و هم چنین سازمان ها حتی به صورت مخفف نیز قابل ثبت نیستند و در نهایت باید استعلام نمایید که برندتان پیش از این به ثبت نرسیده باشد زیرا برند ثبت شده مجدداً قابل ثبت نمی باشد.  

درباره اسم برند، انتخاب نام برند، انتخاب نام تجاری و ویزگی های اسم برند در این مقاله توضیحاتی به همراه نمونه اسامی برای شما قرارداده ایم :اسامی خاص برای برند

مراحل ثبت برند در اردبیل به شرح زیر است 

 1. ورود به سامانه ثبت علامت تجاری و تکمیل اظهارنامه الکترونیکی. 
 2. دریافت تأییدیه پذیرش ثبت برند در اردبیل. 
 3. ثبت نام و پرداخت روزنامه رسمی نوبت اول. 
 4. پرداخت هزینه ثبت و صدور شماره ثبت برند .
 5. ثبت نام و پرداخت روزنامه نوبت دوم.
 6.  تشکیل پرونده ثبت برند در اداره ثبت علائم تجاری استان تهران.
 7. دریافت گواهی نامه ثبت علامت تجاری .

برند اشتراکی چگونه برندی است؟ 

برندی است که چند متقاضی به نسبت در صد مشخصی، برند به نام آنها صادر می شود و مدارکی مانند جواز و یا کارت بازرگانی می تواند به نام هر یک از شرکا باشد و 100% سهام بین آنها تقسیم می شود. در برند اشتراکی حداقل 2 و حداکثر چند نفر می توانند سهم داشته باشند که حق هر عضو به میزان سهم او می باشد و این حق و سهم در گواهی ثبت برند قید می شود.

هزینه ثبت برند در اردبیل 

هزینه ثبت برند در اردبیل بسته به تعداد محصولات یا خدمات یا طبقاتی است که متقاضی برند خود را در آنها به ثبت می رساند، کلیه هزینه های ثبت برند بر اساس حق الدرج محاسبه می شود. شما برای اطلاع از هزینه ثبت برند در اردبیل هم اکنون با کارشناسان ارزان ثبت تماس بگیرید و از هزینه های ثبت برند مطلع گردید.

مدت زمان ثبت برند چقدر است؟ 

ثبت برند مراحل متعددی دارد که تا حدودی تعیین کننده زمان ثبت برند است، اگر خودتان بخواهید برای ثبت برند در اردبیل اقدام کنید قطعاً تا مدت های طولانی باید زمان صرف دریافت تأییدیه برند کنید، اما اگر از دانش و تجربه افراد خبره در این زمینه استفاده کنید بین 35 الی 45 روز می توانید تأییدیه اولیه ثبت برندتان را دریافت کنید و سپس سایر مراحل اداری را طی کنید.

 

موسسه ارزان ثبت

 

کلام پایانی اینکه با توجه به مواردی که بیان شد تلاش نمودیم باید ها و نباید ها رابرایتان در این مقاله بیاوریم، اگر هنوز هم فکر می کنید بدون ثبت برند اتفاقی برای برندتان نمی افتد باید ماجرای یکی از موکلین عزیزمان را برایتان شرح دهدم ایشان یک برند معمولی برای کسب و کارشان داشتند و حدود 15 سال با آن برند مشغول فعالیت بودند و بعد از رشد کسب و کار و رسانه ای شدن آن وقتی مشتریان زیادی را جذب کردند حالا تازه می خواستند برندشان را به ثبت برسانند که متاسفانه برندشان اصلاً قابل ثبت نبود زیرا شخصی در تبلیغات از اسم برند این فرد خوشش آمده و پیش دستی کرده و آن را به نام خود ثبت کرده بود و در نهایت و با صرف زمان بیشتر با مشاوره های به جای مجموعه ارزان ثبت توانستیم برندی نزدیک به برندی که دارند برایشان ثبت کنیم، بله این ماجرای برند شما نیز ممکن است باشد، پس قبل از اینکه دیر شود از صحت ثبت برندتان اطمینان پیدا کنید. از اینکه تا این لحظه با ما بودید سپاسگذاریم. هم اکنون می توانید با مشاوران ارزن ثبت تماس بگیرید.

نکته : حتی اگر برندی به ثبت نرسیده باشد، و تنها مرحله اول یعنی ثبت اظهارنامه را در سامانه طی کرده باشد وی برای ثبت برند به نسبت کسی که دیرتر اقدام کرده در اولویت قرار می گیردو اصطلاحاً حق تقدم دارد، فلذا بیشتر از این تعلل نکرده جهت ثبت برند در اردبیل همین الان اقدام نمایید.

 

حوزه های ثبت برند در اردبیل و شهرستان های آن

 • ثبت برند در اردبیل
 • ثبت برند در مشکین شهر
 • ثبت برند در سرعین
 • ثبت برند در خلخال
 • ثبت برند در پارس آباد
 • ثبت برند در بیله سوار
 • ثبت برند در نیر
 • ثبت برند در نمین
 • ثبت برند در انباران
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت در زنجان قدم به قدم

گام به گام مراحل ثبت سامانه شرکت و سایر مراحل ثبت شرکت در زنجان به همراه مدارک و هزینه و سایر نکات لازم را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید

ثبت شرکت در بندرعباس و کلیه موارد مربوط به آن را به شکل ساده و روشن در این مقاله برای شما نوشته ایم تا از هر مطلب و تحقی دیگری بی نیاز شوید. با ما باشید.

ثبت شرکت سریع در مشهد

ارزان ثبت در اسرع وقت شرکت شما را در مشهد به ثبت می رساند. این مقاله را بخوانید تا با خدمات ارزان ثبت مشهد و مراحل ، مدارک و هزینه ثبت شرکت آشنا شوید.

ثبت شرکت آسان در قم

ارزان ثبت در این مقاله کوشیده است تا کلیه اطلاعات مورد نیاز درباره ثبت شرکت قم را در اختیار شما بگذارد پس تا انتهای مقاله با ما بمانید تا هر آنچه از امور ثبتی می خواهید به آسانی در دسترستان قرار گیرد.

روال ثبت شرکت در ایلام

ثبت شرکت ایلام را با تیم ارزان ثبت تجربه کنید تا بهترین خاطره برای شما رقم بخورد همچنین این مقاله را در خصوص ثبت شرکت در ایلام بخوانید.

ثبت برند در اردبیل گام به گام

گام به گام ثبت برند در اردبیل را با موسسه ارزان ثبت در مقاله پیش رو بخوانید. قول می دهیم همه سوالات و ایهامات شما رفع شودو با دیدی باز ثبت برند اردبیل را شروع کنید.

وجوه ثبت شرکت در کرمانشاه

وجوه ثبت شرکت کرمانشاه را با تیم ارزان ثبت از صفر تا صد از مدارک و مراحل و هزینه ها تا قوانین و مقررات ثبت شرکت در کرمانشاه را در این مقاله بخوانید.

نحوه ثبت شرکت در بوشهر

در مطلب حاضر مراحل ثبت شرکت در بوشهر، مدارک لازم جهت ثبت و هزینه ثبت شرکت بوشهر با نکات مرتبط دیگر برای شماعزیزان تدوین شده است، پس این مقاله را تا پایان بخوانید، تا اطلاعات کامل را به دست آورید.

گام به گام ثبت شرکت در اردبیل

ثبت شرکت در اردبیل با ارزان ثبت ، ارزانترین و آسان ترین ثبت شرکتی است که می توانید تجربه کنید ، این مقاله را تا پایان بخوانید تا خود به این امر پی ببرید.

روند ثبت شرکت در زاهدان

تیم تحریریه ارزان ثبت کوشیده است تا در این مقاله همه نکات مربوط به ثبت شرکت در زاهدان را برای شما بنویسد . پس تا انتهای مقاله با ما بمانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟