صفحه نخست » اخبار و مقالات » هزینه و زمان ثبت شرکت در کرج

هزینه و زمان ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج و هزینه های آن

هزینه و زمان ثبت شرکت در کرج بسته به عوامل متعددی می باشد، اگر به دنبال ثبت شرکت در کرج هستید اما از هزینه ها و مدت زمان ثبت شرکت در کرج بی اطلاع هستید با ما همراه باشید تا از جزئیات روند ثبت شرکت در کرج اطلاعاتی را در اختیار تان قرار دهیم.

ثبت شرکت سلسله مراحلی دارد که برای شما هزینه بردار می باشد و مدت زمان ثبت بر اساس تکمیل بودن پرونده یا تکمیل نبودن آن کوتاه یا بلند می کند، برای اینکه در کوتاه ترین زمان ثبت شرکت داشته باشید لازم است از شرایط ثبتی مطلع باشید پس با ما همراه باشید.

مدت زمان ثبت شرکت در کرج

مدت زمان ثبت شرکت بر حسب حوضه های ثبتی مختلف متعدد می باشد و این زمان بر اساس شرایط زمانی متغییر است از این رو اداره ثبت شرکت های استان البرز که در اداره ثبت مرکزی شهرستان مستقر است بین محدوده زمانی 10 الی 14 روز روند ثبت شرکت را طی می کند.

زمان 10 الی 14 روزه ثبت شرکت در کرج شامل زمان تایید نام که در بین محدوده زمانی 2 الی 4 روز می باشد و 10 روز باقی مانده از زمان پست اوراق به اداره ثبت شرکت های کرج محاسبه می شود.

توجه داشته باشید این محدوده زمانی برای کسانی است که به سیستم ثبت شرکت ها آشنایی دارند و درخواست ثبت شرکت آنها دچار ایراد نقص نمی شود ولی اشخاصی که خود راساً اقدام به ثبت شرکت می کنند به علت عدم آشنایی به سیستم ثبت شرکت ها ممکن است روند طولانی تری را طی کنند.

بیشتر بدانید ...
ماهیت حقوقی شرکت های تجاری

شرایط ثبت شرکت در کرج

همه اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی می توانند درخواست ثبت شرکت در کرج را داشته باشند، اشخاص ایرانی برای ثبت شرکت نباید سوء سابقه موثر کیفری داشته باشند، یا از محرومیت های قانونی برخوردار نباشند، افرادی که در مشاغل دولتی به عنوان مستخدمین رسمی تصدی دارند نمی توانند در شرکت های تجاری وارد شوند.

از شرایط دیگر ثبت شرکت در کرج ثبت نام سامانه ای و درخواست ثبت در سامانه ثبت شرکت ها می باشد، اداره ثبت شرکت های کرج ابتدا وظیفه بررسی نام شرکت را بر عهده دارد و پس از ثبت سامانه ای درخواست ثبت مورد بررسی قرار می گیرد در صورت تکمیل مدارک آگهی تأسیس شرکت صادر می شود.

ثبت شرکت در کرج و هزینه های ان

هزینه ثبت شرکت در کرج

هزینه ثبت شرکت در کرج

تعرفه های ثبتی به موارد متعددی بستگی دارد به طور کلی برای ثبت برند هزینه ثبت، تعرفه روزنامه و حق الوکاله وکیل و پست به همراه هزینه حق تمبر از جمله هزینه هایی است که باید پرداخت شود اما متفاوت بودن هزینه ها به دلیل موارد زیر می باشد.

هزینه حق ثبت: حق ثبت هزینه ای است که در مقابل ثبت شرکت و خدمات ارائه شده اداره ثبت شرکت ها به شرکت ها تعلق می گیرد برخی شرکت ها به دلیل شرایط آسان در ثبت هزینه حق الثبت پایین تر نسبت به شرکت هایی که روند ثبت سخت تری دارند دریافت می شود، مثلاً شرکت سهامی خاص هزینه ثبت بالاتری را نسبت به شرکت با مسئولیت محدود پرداخت می نماید.

تعرفه روزنامه: شرکت بعد از ثبت و صدور آگهی ثبت باید این آگهی را در روزنامه رسمی و کثیرالانتشار منتشر نماید، فاکتور های متعددی در خصوص روزنامه های تاسیس وجود دارد مثلاً روزنامه های کثیر الانتشار بر اساس پرفروش یا کم فروش بودن هزینه پایین یا بالا دریافت می کنند، و روزنامه رسمی نیز دارای تعرفه دولتی است که بر اساس حجم مطالب هزینه روزنامه تعیین می شود، هر چقدر موضوع شرکت و اطلاعات شرکت تان بیشتر باشد هزینه روزنامه ها نیز افزایش خواهند داشت.

بیشتر بدانید ...
چگونگی ثبت شرکت خدماتی

هزینه حق تمبر: هزینه حق تمبر هزینه ای است که شرکت ها بر اساس میزان سرمایه باید به دولت پرداخت نمایند که علی الاصول نیم در هزار می باشد.

حق الوکاله: حق الوکاله نیز در مجموعه ثبت نوول با حداقل میزان و تعرفه های دولتی دریافت می شود.

هزینه پست: هزینه پست نیز بر اساس تعرفه پست به روز محاسبه می شود که هزینه پاکت و پست اوراق را باید به اداره پست پرداخت کنید.

اکنون دیگر از مدت زمان و تعرفه های ثبتی مطلع هستید، مجموعه نوول تلاش خود را مبنی بر ارائه خدمات ثبتی با کمترین هزینه و کمترین مدت زمان برای همشهریان البرزی عرضه می نماید، هم اکنون مشاوره رایگان ما را دریافت کنید.

4/5 - (2 امتیاز)
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها