صفحه نخست » اخبار و مقالات » مراحل اخذ ایران کد و ایزو

مراحل اخذ ایران کد و ایزو

ایران کد شناسه ملی کالاها و تولیدات داخلی است که با این شناسه که مانند یک بارکد می باشد در این طبقه بندی نظام مند شناخته می شوند . در حقیقت ایران کد ، شناسنامه ملی کالاهاست . اخذ ایران کد سبب شفافیت بازار و شفافیت مالی شده است و امکان رهگیری کالا و تولیدات را میسر می سازد .ثبت نوول راهنمای شما در خصوص اخذ ایران کد و ایزو می باشد.

مزایای اخذ ایران کد

اخذ ایران کد به نام مدیر و یا شرکت اصلی اخذ می شود . پیشنهاد کارشناسان موسسه ثبت نوول به نام مدیر نکردن ایران کد محصول می باشد . زیرا در صورت تغییرات در مدیریت شرکت و یا کم شدن فعالیت وی صلاح نیست که ایران کد به نام مدیر شرکت اخذ شود .

 مدیر عاملی که ایران کد به نام وی گرفته می شود می تواند کد را به دیگر شرکتها واگذار کرده و بدین صورت از کد سواستفاده کند . پس با این مواردی که گفته شد ریسک به نام مدیرکردن ایران کد بسیار بالاست و بهتر است ایران کد را به نام شرکت اخذ کرد.

بعد از دریافت ایران کد باید ایران کد را برای اخذ تمام محصولات پر فروش خود  اقدام کرد تا این محصولات باعث شود شرکت را با تنوع محصولات بشناسند  . حتی می توان ایران کد را برای محصولات پر متقاضی و پر فروش شرکت اخذ کرد .

شرکت هایی که در خارج مشغول هستند و اقدام به اخذ نمایندگی و شعبات در ایران کرده اند و محصولات خود را در بازار ایران تبلیغ می کنند و آن را به فروش می رسانند نیز می توانند در زمینه فعالیت های خود اقدام به اخذ ایران کد کنند . این امکان در صورتی امکان پذیر است که شرکت خارجی با عقد یک قرارداد رسمی نمایندگی خود را به نمایندگی قانونی خود در ایران به صورت قانونی واگذار کرده باشد.

اگر متقاضی اخذ ایران کد هستید تنها با شماره گیری شماره تماس های موسسه ثبت نوول به صورت تخصصی امور اخذ ایران کد در کشور را در کم ترین زمان  برای شما انجام خواهند داد.

کد کرج – اخذ ایران کد در کرج

متتقاضیان محترمی که در صدد کد کرج – اخذ ایران کد در کرج می باشند و اطلاعات لازم و کافی در این زمینه را ندارند می توانند به مقاله آن مراجعه کنند و اطلاعات لازم در این زمینه را به دست بیاورند.

مراحل اخذ ایران کد

مراحل اخذ ایران کد به این صورت است که شما می توانید با مراجعه به سایت ایران کد ثبت نام انجام دهید و در حقیقت تقاضانامه ایران کد را تکمیل کنید و شماره رهگیری دریافت کنید .سپس باید از طریق همان سایت مدارک خود را با حجم زیر 300 کیلو بایت بارگذاری و ارسال کنید تا ضمیمه پرونده شما شده و بایگانی گردد . بعد از این مرحله باید نام محصول ، برند آن ، وزن، بسته بندی و سایر مشخصات محصول خود را ثبت نمایید . توجه کنیدکه برند محصول باید نوشته شود پس برای ثبت ایران کد ابتدایی ترین مرحله ثبت برند یا نام تجاری یا علامت تجاری می باشد .و به طور کلی مراحل ایران کد را می توان به این شکل خلاصه کرد : ثبت نام،ارسال مدارک و ثبت محصول.

مراحل اخذ ایران کد و ایزو

ایزو چیست ؟

ایزو از کنار هم قرار گرفتن حروف نخست کلمات International standardization organization به وجود آمده است که به معنای سازمان استاندارد سازی بین المللی می باشد . از سازمانهای استاندارد کلیه کشورهای عضو در این سازمان حضور دارند . این سازمان هرساله دستورالعمل هایی را تحت عنوان استاندارد برای بخش های مختلف صادر می کند ، مثلا " استاندارد بهداشت و ایمنی در حین کار ، استاندارد مدیریت کیفی ، استاندارد محیط زیست ، مواد غذایی ،خورو سازی و …. که به منظور اخذ ایزو باید بعد از مطالعه و پیاده سازی این استانداردها در کار خود از ممیزین ایزو بخواهید که از محل کارتان بازرسی به عمل آیند و دز صورت تطابق ایزو مربوطه برای شما صادر می شود.

مراحل اخذ ایران کد و ایزو

تصمیم بر اجرای استانداردهای بین المللی و انتخاب مشاور جهت پیاده سازی این استانداردها در محیط کار و آموزش به کارمندان تدوین مستندات لازم و اجرای آنها ، ممیزی داخلی ، ممیزی خارجی ، تقاضای صدور ایزو و اخذ آن.

مزایای اخذ ایران کد

  • داشتن ایران کد بهترین راه برای جلوگیری از قاچاق کالاها می باشد
  • ایران کد زبانی مشترک برای صلاحیت و شناسایی محصول می باشد
  • ایران کد زمینه ساز معرفی محصول در عرصه جهانی است
  • با ایران کد منابع ساخت و تولید کالا ها را می توان شناسایی کرد
  • زمینه ساز ورود به عرصه دیجیتال مارکتینگ خواهد شد
  • حمایت از کالاهای تولید داخلی و شناسنامه دار کردن آن ها

 

ثبت شرکت زمینه ساز اخذ ایران کد در کشور 

در اقدامات قبل از اخذ ایران کد می توان به اجام مراحل و اقدامات مربوط به ثبت شرکت ها می باشد که باید توسط موسسین شرکت ها به صورت کاملاً تخصصی انجام پذیرد . بدین منظور متخصصان مجرب ثبت شرکت ها در کرج و تهران و تمامی شهرهای کشور ثبت نوول در کم ترین زمان امور ثبت شرکت شما را در کم ترین زمان و با حداقل هزینه به ثبت خواهد رساند . این موسسه با سال ها اعتبار خود در امر ثبت شرکتها و تغییرات صفر تا صد کارهای شرکت متقاضیان را انجام خواهد داد و با بهره مندی از مشاوران مجرب خود شما را تا رسیدن به اهدافتان یاری خواهد کرد . 

 

پل ارتباطی مجتمع ثبتی و حقوقی ثبت نوول

شماره تماس موسسه ثبت شرکت ثبت نوول

شعبه کرج: 137 32 – 026
شعبه تهران :119 55 266 – 021
سامانه ی پیامکی: 32 52 52 32
سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی https://nocr-ag.ir

کلیه مراحل و شرایط و مشاوره های تخصصی و رایگان مجتمع ثبت نوول در حوزه ثبت شرکت ( مراحل ثبت شرکت و تنظیم صورتجلسات شرکتها ) خدمات نام و علائم تجاری ( برند ) و انتخاب نام و اسم شرکت در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند ، ثبت علامت تجاری و ثبت برند بین المللی ( مادرید ) – ثبت طرح صنعتی و ثبت بین المللی طرح صنعتی) – ثبت اختراع و ثبت بین المللی اختراع ) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی در اتاق بازرگانی استانها ی کشور ) و کلیه خدمات اداری و اخذ انواع مجوزها در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *