لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

مراحل اخذ ایران کد و ایزو


ایران کد شناسه ملی کالاها و تولیدات داخلی است که با این شناسه که مانند یک بارکد می باشد در این طبقه بندی نظام مند شناخته می شوند . در حقیقت ایران کد ، شناسنامه ملی کالاهاست . اخذ ایران کد سبب شفافیت بازار و شفافیت مالی شده است و امکان رهگیری کالا و تولیدات را میسر می سازد .ارزان ثبت راهنمای شما در خصوص اخذ ایران کد و ایزو می باشد.

کد کرج - اخذ ایران کد در کرج

متتقاضیان محترمی که در صدد کد کرج - اخذ ایران کد در کرج می باشند و اطلاعات لازم و کافی در این زمینه را ندارند می توانند به مقاله آن مراجعه کنند و اطلاعات لازم در این زمینه را به دست بیاورند.

مراحل اخذ ایران کد

مراحل اخذ ایران کد به این صورت است که شما می توانید با مراجعه به سایت ایران کد ثبت نام انجام دهید و در حقیقت تقاضانامه ایران کد را تکمیل کنید و شماره رهگیری دریافت کنید .سپس باید از طریق همان سایت مدارک خود را با حجم زیر 300 کیلو بایت بارگذاری و ارسال کنید تا ضمیمه پرونده شما شده و بایگانی گردد . بعد از این مرحله باید نام محصول ، برند آن ، وزن، بسته بندی و سایر مشخصات محصول خود را ثبت نمایید . توجه کنیدکه برند محصول باید نوشته شود پس برای ثبت ایران کد ابتدایی ترین مرحله ثبت برند یا نام تجاری یا علامت تجاری می باشد .و به طور کلی مراحل ایران کد را می توان به این شکل خلاصه کرد : ثبت نام،ارسال مدارک و ثبت محصول.

مراحل اخذ ایران کد و ایزو

ایزو چیست ؟

ایزو از کنار هم قرار گرفتن حروف نخست کلمات International standardization organization به وجود آمده است که به معنای سازمان استاندارد سازی بین المللی می باشد . از سازمانهای استاندارد کلیه کشورهای عضو در این سازمان حضور دارند . این سازمان هرساله دستورالعمل هایی را تحت عنوان استاندارد برای بخش های مختلف صادر می کند ، مثلا " استاندارد بهداشت و ایمنی در حین کار ، استاندارد مدیریت کیفی ، استاندارد محیط زیست ، مواد غذایی ،خورو سازی و .... که به منظور اخذ ایزو باید بعد از مطالعه و پیاده سازی این استانداردها در کار خود از ممیزین ایزو بخواهید که از محل کارتان بازرسی به عمل آیند و دز صورت تطابق ایزو مربوطه برای شما صادر می شود.

مراحل اخذ ایران کد و ایزو

تصمیم بر اجرای استانداردهای بین المللی و انتخاب مشاور جهت پیاده سازی این استانداردها در محیط کار و آموزش به کارمندان تدوین مستندات لازم و اجرای آنها ، ممیزی داخلی ، ممیزی خارجی ، تقاضای صدور ایزو و اخذ آن.

مشاوره آنی

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟