صفحه نخست » اخبار و مقالات » ثبت شرکت قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی

ثبت شرکت قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی

شرکت قفسه بندی انبار

شرکت قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی باید با اصول و قوانین اداره ثبت شرکتهای منطقه خود به ثبت رسند . از این رو اگر شما کسب و کار تجاری در زمینه ساخت و عرضه قفسه بندی انبار دارید بهتر است قبل از هر اقدامی با کارشناسان متخصص آن تماس بگیرید . برای کسب اطلاع تکمیلی در خصوص ثبت شرکتهای قفسه بنید ما در ادامه راهنمای شما خواهیم بود.

ثبت شرکت قفسه بندی انبار

ثبت شرکت برای تداوم بخشیدن به هر کسب و کاری لازم می باشد به این دلیل که ممکن است شما برای حرفه خود سال ها زحمت کشیده باشید ولی بخاطر ثبت نکرده نام خود در غالب یک شرکت ممکن است هر فردی بتواند با ثبت اسمی که شما تا به حال با آن فعالیت داشته اید سابقه شما را به نام خود نماید. همچین اگر حرفه خود را در غالب شرکتی ثبت نمایید این امکان به وجود می آید که از تقلب و یا کپی محصولاتتان توسط افراد سود جو جلوگیری به عمل آید . ثبت شرکت قفسه بندی انبار به شما کمک می کند اعتبار خاصی در بازار کسب و کار خود پیدا کید و کارخانه ها و تولیدی ها با اطمینان کامل کار خود را به شما بسپارند و مشتری های بیشتری داشته باشید.

برای بهره برداری بهتر از محیط یک انبار و صرفه جویی در هزینه برای خرید یک زمین که مناسب محیط انبار کاخانه و یا کارگاه باشد باید تدابیری درست اندیشید تا علاوه بر استفاده بهینه از محیط انبار ایجاد نظم و یکپارچگی در محیط نماییم. بدیهی است هر تولید کننده و یا کارخانه داری مایل است محیطی برای اجناس و کالاهای خود داشته باشد تا از هرگونه اسیب به محصولات جلوگیری نماید از این رو استفاده از قفسه بندی انبار بهترین روش برای تمام این اهداف است.

قفسه بندی انبار علاوه بر مرتب نمودن محیط از هر گونه خسارت احتمالی به اجناس جلوگیری می کند. به طور مثال از افتادن کالاها بر روی یکدیگر ، یا نم کشیدن بسته بندی ، شکستن ظرف نگه داری محصولات و له شدگی و دیگر آسیب ها جلوگیری می نماید.

بیشتر بدانید ...
شرایط انتخاب هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص

مزایای ثبت شرکت قفسه بندی انبار

از ویژگی های ثبت شرکت قفسه بندی انبار می توان به اعتبار در بازار حرفه خود ، شرکت در برخی مزایده ها ، گرفتن وام هایی که برای تولید لازم دارید، شناخت بیشتر در بازار و جذب مشتری بیشتر و…. را نام برد

با استفاده از قفسه بندی انبار از خطرات و صدمات جانی و مالی می توان پیشگیری نمود به صورتی که از اسیب دیدن کارگران بر اثر پرتاب شدن کالاها بر روی سرشان و یا بودن اجناس زیر پای آن ها و خطرات احتمالی می توان پیشگیری نمود. همچنین از خسارات مالی که بر اثر آسیب رسیدن به مواد اولیه ، کالا های تولید شده ونیز بسته بندی محصولات می توان جلوگیری نمود.

نباید نقش قفسه بندی انبار را در صرفه جویی زمان از یاد برد به ترتیب درستی که قفسه بندی ها به اقلام و اجناس داخل انبار می دهند می توان مطمئن بود در زمان نیز صرفه جویی به عمل می آید. به طور مثال دسترسی وقتی راحت باشد یعنی اجناس با توجه به تاریخ ، وزن و یا فاکتور های دیگر که مد نظر تولید کننده است در قفسه بندی ها چیده شود دسترسی و یا راحت پیدا کردن کالای مورد نظر نیز بهتر انجام می پذیرد.

انواع قفسه بندی انبار

قفسه بندی پالت راک

این قفسه بندی انبار برای اجناس با وزن زیاد استفاده می گردد پس بدیهی می باشد که از مقاومت بالایی برخوردار بوده و برای جا به جای کالا در این نوع از قفسه بندی از لیفتراک استقاده می نمایند.

کاربرد این قفسه بندی برای سردخانه های مواد غذایی ، بشکه های بزرگ ، لوازم خانگی سنگین ، مواد اولیه ، لوازم یدکی و موارد دیگری همانند نمونه های ذکر شده می باشد.

قفسه بندی درایوین

این قفسه بندی مانند قفسه بندی پالت راک برای موارد سنگین و اجناس با وزن بالا استفاده می گردد ، جا به جایی در این قفسه بندی نیز با لیفتراک انجام می پذیرد باید به این نکته توجه داشت که در این قفسه بندی اجناس وقتی چیده می شوند ابتدا اجناسی که دیر تر چیده شده اند قابل جا به جایی بوده بعد می توان به اجناسی که ابتدا چیدمان آن انجام شده دسترسی پیدا کرد.

بیشتر بدانید ...
ثبت شرکت در قم

قفسه بندی راهرو باریک

در این نوع از قفسه بندی انبار راهرو های بین قفسه ها عرض کمتری داشته و به همین دلیل دیگر از لیچتراک برای چیدمان و یا جا به جایی کالاها استفاده می شود

مواردی که از این قفسه بندی استفاده می شود شامل انبار فروشگاه های بزرگ ، سردخانه میوه هاو سبزی جات ، لوازم یدکی ، تولیدات کارگاه ها و کارخانه های صنعتی و نیمه صنعتی و موارد مشابه دیگر

قفسه بندی نیم طبقه

این نوع از قفسه بندی را می توان در هر قسمت از فضای کارخانه و یا کارگاه که مزاحم خط تولید نشود می توان ایجاد کرد ، این قفسه بندی به راحتی می تواند انباری در قسمت اداری نیز باشد و به صورت یک نیم طبقه اجناس را در آن چیدمان نمود. با استفاده از این نوع قفسه بندی می توان در هزینه ها صرفه جویی نمود و فضا مجزایی برای انبار احتیاج نیست.

شرکت قفسه بندی انبار

ثبت شرکت قفسه های فروشگاهی

برای دسترسی به مشتریانی که صاحبین فروشگاه ها و هایپر ها هستند و ارتباط گرفتن برای اجرا و ساخت قفسه های فروشگاهی مد نظرشان، ابتدا باید از اعتبار بالایی برخوردار باشید که این موضوع با ثبت حرفه شما در غالب یک شرکت معتبر امکان پذیر است . ثبت شرکت قفسه های فروشگاهی بیهوده می گردد شما در جذب مشتری، درآمد زایی بیشتر و رقابت بیشتر در حیطه کاریتان یک قدم جلو تر باشید.

بدون شک نمی توان منکر این موضوع شد که در هر فروشگاه و یا هایپری دسته بندی و چیدمان رکن اصلی را دارا بوده و برای شکلی درست ، در دسترس بودن محصولات و خرید بهتر مشتری باید به بهترین نحو از قفسه های فروشگاهی استفاده نمود.

قفسه های فروشگاهی علاوه بر چیدمان منظم و اصولی به طراحی فضای داخلی فروشگاه نیز کمک می نماید، به طور مثال ما برای هر فضایی از دکوراسیون مربوط به آن استفاده می نماییم و هزینه ای بسیار بالا دارد حال برای فروشگاه و یا هایپر خود این قفسه ها باعث زیبایی و نظم خواند شد. این مطلب به شرطی به صورت درست انجام می پذیر که از تیمی حرفه ای برای مشاوره و تولید قفسه های فروشگاهی کمک بگیرید .

بیشتر بدانید ...
تغییر نام شرکت

 کارشناسان ما در شرکت آریا پویان آرنگ مفتخر می باشند تا شما عزیزان را در راه اندازی بیزینس خود و مدیریت هزینه شما برای تهیه بهترین نوع قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی با استفاده از  با کیفیت ترین متریال ها یاری رسانند.

انواع قفسه های فروشگاهی

قفسه ها به بنابر کالایی که درآن ها چیدمان می شود و همچنین مساحت و فضای فروشگاه و هایپر ساخته و قسمت های مختلف اجرا می گردند.

قفسه بندی دیواری

این نوع از قفسه ها یک طرفه بوده و بر روی دیوار نصب می گردند که باید در زمان جا به جایی از دیواری که به آن با پیچ و مهره شده اند باز شده و بر روی دیوار دیگری نصب گردند.

قفسه های خود ایستا یک طرفه

این قفسه ها از یک طرف قابلیت چیدمان اجناس دا دارند و می توان آن ها را در کنار دیوار نیز قرار داد فرق آن ها با قفسه های دیواری این است که نیاز به نصب نداشته و به راحتی در هر قسمت قابل جا به جایی می باشد .

قفسه های دو طرفه

این نوع قفسه ها را معمولا در وسط فروشگاه به صورتی قرارمی دهند که ایجاد راهرو نمایند در کنار هم تا مشتری بتواند دور آن ها دور زده و به راحتی اجناس مورد نیاز خود را از هر طرف این قفسه ها تهیه نماید.

قفسه های گرد

این قفسه ها را به صورت استندی میتوان در هر فضایی خالی از فروشگاه قرار داد تا اجناسی می خوایم به چشم آمده و یا شامل تخفیف می شوندتوجه مشتریان را جلب نمایند.

5/5 - (1 امتیاز)
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها