لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

ثبت برند در کرمان


برای اینکه بدانید برای ثبت برند کرمان باید از جا شروع کنید لازم است در زمینه قواعد ثبت اطلاعات لازم را کسب نمایید، مجموعه بین المللی ارزان ثبت با بیش از ده سال سابقه فعالیت در حوزه های مختلف ثبتی و ارائه دهنده خدمات مختلف ثبت، در این مقاله به قوانین و مقررات بین المللی و داخلی ثبت برند می پردازد پس با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا با شرایط و نحوه ثبت برند در کرمان آشنا شوید.

ثبت برند در کرمان

همه افراد قبل از اینکه به موضوعی ورود پیدا کنند اول از لحاظ شرایط آن را می سنجد تا ببینند چه منافعی برای آنها به دنبال دارد، ثبت برند در کرمان نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد، شما با ثبت برند در کرمان صاحب و مالک یک برند می شوید، شاید بگویید مالکیت یک اسم چه سودی دارد، اولاً این مالکیت هم معنوی می باشد و هم ارزش مادی دارد، ثانیاً کسی جز شما نمی تواند از آن استفاده کند و یا آن را مجدد ثبت نماید. ثالثاً قابل نقل و انتقال می باشد و می توانی حق امتیازی که برای شما ایجاد شده را به سایر اشخاص واگذار نمایید. از دیگر فواید ثبت برند این است که هیچ شخصی نمی تواند از برند شما سوء استفاده نماید و هر گونه سوء استفاده در این زمینه برای اشخاص مسئولیت قانونی به دنبال دارد.

مراحل ثبت برند در کرمان

 1. انتخاب اسم برند: یکی از مهمترین مراحل این است که اسم برندی انتخاب کنید که با قواعد ثبت برند در کرمان در تضاد نباشد، مطابق قانون ثبت علائم تجاری ثبت اسم محصول برای همان محصول قابل پذیرش نمی باشد و یا صفت ها به تنهایی قابل ثبت نمی باشند، اسامی مشهور و اسامی مذهبی نیز به تنهایی قابل ثبت نیستند، ثبت برند با تک سیلاب عام نیز ممکن نمی باشد، از دیگر قواعد ممنوع ثبت، ثبت اسم مکان یا اسم سازمان ها می باشد.   
 2. استعلام اسم برند: یکی دیگر از قواعد ثبت این است که اگر برندی قبل از تاریخ ثبت متقاضی به ثبت رسیده باشد و درخواست متقاضی مغایر با حقوق مالکیت معنوی دیگران باشد کارشناس اداره اجازه آن را به متقاضی دیگر نمی دهد. بنابراین افراد برای اینکه مدت زمان زیادی را برای تأیید برند از دست ندهند لازم است با توجه به قابلیت هایی که در سامانه علائم تجاری در نظر گرفته شده استعلام برند را دریافت نمایند. شما می توانید از  طریق تماس با کارشناسان ارزان ثبت نیز استعلام نام برند تان را دریافت کنید.
 3. ثبت اظهار نامه برند: این اظهار نامه در سامانه مالکیت صنعتی تکمیل می شود، در این اظهار نامه اطلاعات مربوط به متقاضی ثبت برند و مدارک و مستندات ثبت برند و همچنین مدارک و علامت تجاری مورد تقاضای ثبت بار گذاری می گردد.   
 4. جواب ثبت برند: بعد از این که اظهار نامه ثبت برند با دریافت کد پذیرش به کارتابل اداره ثبت علائم تجاری ارسال می شود، سه کارشناس وظیفه بررسی ثبت یا عدم امکان ثبت برند را دارند که در نهایت نظر آنها با امضاء رئیس اداره تأیید می شود و نظر مربوطه به متقاضی ابلاغ می گردد. که در صوت تأیید ثبت، پروسه روند ثبت به صورت زیر می باشد.
 5. روزنامه رسمی نوبت اول برند: روزنامه نوبت اول برند باید حداکثر ظرف سی روز از تاریخ ابلاغ برند چاپ گردد، این روز نامه اطلاعیه ثبت برند در کرمان را برای عموم منتشر می کند تا اگر کسی برای ثبت این برند ادعا یا اعتراضی دارد حداقل طی سی روز از تاریخ انتشار به اداره ثبت علائم تجاری مراجعه نماید.
 6. حق درج و ثبت برند: بعد از سی روز از تاریخ انتشار تأیید نهایی ثبت صادر می شود و باید هزینه حق ثبت برند پرداخت گردد، تا نسبت به ثبت برند شماره ثبت صادر شود.   
 7. روزنامه رسمی نوبت دوم برند: روزنامه نوبت دوم بعد از صدور شماره ثبت باید پرداخت و منتشر گردد تا اطلاعیه ثبت برند اعلام گردد.
 8. تشکیل پرونده ثبت برند: فرقی نمیکند شما از کجای ایران درخواست ثبت برند را تکمیل نموده باشید در هر صورت باید تشکیل پرونده ثبت برند در اداره ثبت علائم تجاری استان تهران انجام شود که تنها اداره ثبت علائم تجاری ایران می باشد و گواهی نامه ثبت برند در کرمان نیز از این اداره بعد از تشکیل پرونده ثبت برند صادر می شود.

نکته: برای تشکیل پرونده در اداره ثبت علائم تجاری باید اصل مدارکی که در سامانه اظهار نامه برند قرار گرفته بود ارائه گردد.    

ثبت برند بین المللی در کرمان

برای اینکه بتوانید ثبت برند بین الملل داشته باشید باید پیش از آن برند تان را در ایران به ثبت برسانید، یعنی ابتدا برند تان ثبت داخلی می شود و در نهایت میتوانید اقدام به ثبت بین المللی آن کنید، ثبت بین المللی برند از طریق پروتکل مادرید انجام می شود این پروتکل که 85 عضو دارد اشخاص می توانند ثبت برند بین المللی در هر یک از کشور های عضو این پروتکل را داشته باشند، ثبت بین المللی برند در سایت تجارت جهانی با هزینه معادل فرانک سوئیس انجام می پذیرد. چنانچه قصد ثبت برند بین المللی را دارید ابتدا بادی برند تان در ایران ثبت شود.

مدارک ثبت برند در کرمان

 • متقاضیان ثبت برند گاهی اشخاص حقیقی و در برخی موارد اشخاص حقوقی یا شرکت ها می باشند، بنابراین بد نیست بدانید مدارکی که هر یک برای ثبت برند باید ارائه دهند با هم متفاوت می باشد، تفاوت این دو ثبت تنها به دلیل مدارک ثبت برند می باشد و از مراحل و قواعد یکسانی پیروی می کنند. اما مدارکی که باید برای ثبت برند در کرمان ارائه دهند به شرح زیر می باشد.   
 • مدارک اشخاص حقوقی یا شرکت ها برای ثبت برند در کرمان: اشخاص حقوقی برای ثبت برند باید مدارک شناسایی مدیر عامل ، مدارک ثبتی شرکت، گواهی امضاء مدیر عامل، جواز تأسیس یا پروانه بهره برداری به نام شرکت، کارت بازرگانی در صورت لزوم، وکالت نامه در صورت داشتن وکیل، نمونه علامت تجاری قابل ثبت.
 • مدارک اشخاص حقیقی برای ثبت برند در کرمان: مدارک شناسایی خود متقاضی یا متقاضیان، کپی جواز فعالیت به نام متقاضی یا یکی از متقاضیان ثبت برند، کارت بازرگانی در صورت نیاز، وکالت نامه در صورت داشتن وکیل، گواهی امضاء متقاضی، شماره موبایل به نام متقاضی، نمونه ای از برند.

ثبت برند اشتراکی در کرمان چگونه صورت می گیرد؟

برای ثبت برند اشتراکی باید دو یا چند نفر با  توافق قبلی تقاضای ثبت برند اشتراکی را داشته باشند، برند اشتراکی برندی است که از 100 مالکیت برند بر اساس توافقی که شرکاء با هم انجام می دهند برند به نسبت به نام هر یک از آنها به ثبت می رسد، برای ثبت برند اشتراکی متقاضیان می توانند از مشاوره های رایگان مجموعه ارزان ثبت در این زمینه استفاده کنند.

هزینه ثبت برند در کرمان

همیشه برای به دست آوردن امتیاز یا حقی باید هزینه ای پرداخت گردد، شما میتوانید هزینه ثبت برند در کرمان را از کارشناسان ارزان ثبت بپرسید، زیرا ثبت برند هزینه های متعددی دارد که تحت تأثیر درخواست هایی متقاضیان می باشد به طور کلی 45 طبقه ثبت برند وجود دارد که درخواست متقاضیان همیشه به یک صورت نمی باشد، برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ارزان ثبت تماس بگیرید.

از همراهی شما عزیزان تا انتهای این مقاله سپاسگزاریم.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند در ایلام

شرایط، مدارک و مراحل ثبت برند در ایلام

ثبت برند در یاسوج

مدارک، مراحل، شرایط و مزایای ثبت برند در یاسوج

ثبت برند در زنجان

مدارک، مراحل، شرایط و هزینه های مربوط به ثبت برند در زنجان

روند ثبت برند در مشهد

ثبت برند در مشهد همراه با همه ابعاد و جوانب آن را در این مقاله یکجا عنوان کرده ایم تا شما را از هر مقاله دیگری بی نیاز کنیم ، پس با ما باشید.

ثبت برند در ساری

مدارک، مراحل، شرایط و هزینه های مربوط به ثبت برند در ساری

ثبت برند در خرم آباد

مدارک، مراحل و هزینه ثبت برند در خرم آباد

ثبت برند در یزد

مدارک، مراحل و نکات مهم درباره ثبت برند در یزد

ثبت برند در بوشهر

مراحل،مدارک و شرایط ثبت برند در بوشهر

ثبت برند در شیراز و همه نکات آن

اگر به دنبال ثبت برند شیراز و ثبت علائم تجاری در شیراز هستید و نمی دانید چکار باید بکنید، این مقاله مخصوص شماست. با ارزان ثبت همراه باشید.

ثبت برند در سنندج

مدارک، مراحل و شرایط ثبت برند در سنندج

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟