لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

ثبت برند در سنندج


در این مقاله مجموعه ارزان ثبت با تیم وکلا و مشاوران رسمی برای شما اطلاعات مربوط به نحوه ثبت برند در سنندج و مهم ترین نکات ثبتی برند را در این مقاله تدوین نموده، شما به صورت رایگان نیز می توانید از مشاوره های کارشناسان ما استفاده نمایید. با ما در ادامه همراه باشید.

ثبت برند در سنندج

اگر رویای فروش محصولاتتان در سراسر دنیا و شناخت محصولتان توسط مصرف کنندگان را دارید پس لازم است ثبت برند در سنندج داشته باشید، سنندج به عنوان یکی از تولید کنندگان صنایع دستی و تولید محصولات مختلف در استان کردستان است که تولید کنندگان آن برای ورود به بازارهای داخلی و خارجی لازم است نام یا نشان مخصوص به خود را داشته باشند.

 

ثبت برند در سنندج

 

چگونه می توان یک برند موفق در سنندج داشت؟

 • برند موفق برندی است که مالکیت آن محرز باشد بدین معنا که برند در اداره ثبت مالکیت صنعتی ثبت شده باشد.
 • برند موفق برندی است که از لحاظ نوشتار و لفظ ساده کوتاه و دارای چندین حالت معنا و تلفظ  نباشد.
 • دیگر ویژگی یک برند موفق عدم تشابه آن با برند های مشهور در بازار است، برخی گمان می کنند اگر برند شان نزدیک به برند معروفی باشد در مدت زمان کوتاهی جایگاهی که آن برند دارد در بازار پیدا می کند در صورتی که این امر سبب بی اعتمادی مشتریان به محصول شما می شود.
 • از ویژگی دیگر یک برند موفق می توان به قابل پیگیری قانونی بودن آن اشاره نمود، که تنها به وسیله ثبت برند در سنندج ممکن می باشد.

مراحل ثبت برند در سنندج

 1. تکمیل فرم اظهار نامه ثبت برند در سنندج: این فرم در سامانه ثبت علائم تجاری زیر نظر مالکیت صنعتی به صورت پیش فرض تعریف شده است تا متقاضیان ثبت برند در سنندج به این سامانه جهت تکمیل فرم اظهار نامه و دریافت کد پذیرش به آن مراجعه نمایند. 
 2. ابلاغیه ثبت: ابلاغیه ثبت برند از سوی کارشناسان اداره ثبت علائم تجاری در صورتی که نتیجه رسیدگی مثبت بوده باشد و اجازه طی مراحل ثبت به شما داده می شود.
 3. روزنامه نوبت اول: این روزنامه برای اطلاعیه درخواست ثبت برند می باشد که ظرف سی روز اشخاصی که اعتراضی نسبت به ثبت برند دارند می توانند با مراجعه به اداره ثبت علائم تجاری از ثبت آن ممانعت به عمل آورند.    
 4. دریافت شماره ثبت: بعد از سی روز از تاریخ انتشار روزنامه اول با پرداخت هزینه حق ثبت برند شماره ثبت آن صادر می شود.  
 5. روزنامه نوبت دوم: پرداخت و نشر روزنامه نوبت دوم به منزله ثبت برند می باشد، که اطلاعات مربوط به مالک، خود برند و تاریخ ثبت آن در این روز نامه منتشر می گردد.
 6. تشکیل پرونده برند: پرونده ثبت برند باید در استان تهران در اداره ثبت علائم تجاری انجام شود، برای تشکیل پرونده ثبت برند شما باید اصل مدارک را ارائه نمایید و بعد از آن گواهی نامه ثبت برند تان در سنندج صادر می شود.

شرایط ثبت برند در سنندج

مهم ترین شرایط ثبت برند این است که اولا متقاضی ثبت برند باید حداقل سن قانونی را داشته باشد که مطابق قانون ایران 18 سال تمام می باشد. ثانیاً متقاضی برای ثبت باید برند فارسی با ریشه فارسی و نوشتار فارسی جهت ثبت ارائه نماید و در صورت تقاضای ثبت برند لاتین یا غیر ایرانی باید کارت بازرگانی داشته باشند. یکی دیگر از شرایط ثبت برند در واقع داشتن مجوز با موضوع مرتبط با طبقه ثبت به نام متقاضی ثبت برند می باشد. در ادامه نکات بیشتری را در خصوص ثبت برند مطالعه می کنید.

مدارک ثبت برند در سنندج

 • مدارک ثبتی متقاضیان حقوقی: شرکت ها برای ثبت برند باید آگهی ثبت و در صورت داشتن تغییراتی باید آگهی آخرین تغییرات خود را ارائه دهند.
 • مدارک شناسایی متقاضی: کپی شناسنامه و کارت ملی برای متقاضی حقیقی و مدیر عامل متقاضی حقوقی و متقاضیان خارجی باید کد فراگیر و پاسپورت ترجمه شده ارائه دهند.
 • مجوز: جواز کسب یا جواز تأسیس و یا پروانه تأسیس و یا هر نوع پروانه فعالیت با موضوع مربوط به محصولی که قرار است برند در آن ثبت گردد.
 • شماره تلفن به نام: یک شماره موبایل به نام متقاضی حقیقی یا مدیر عامل متقاضی حقوقی برای ثبت برند باید ارائه شود.
 • گواهی امضاء: متقاضی حقیقی و یا مدیر عامل متقاضی حقوقی برای ثبت برند در سنندج باید قبل از ثبت گواهی امضاء دریافت نمایند.
 • کارت بازرگانی: کارت بازرگانی برای ثبت برند هایی می باشد که فارسی نیستند.
 • وکالت نامه: در صورت داشتن وکیل برای پیگیری پرونده ثبت برند در سنندج لازم است وکالت نامه ارائه شود.

 

موسه ارزان ثبت

 

مهم ترین نکاتی که در ثبت برند در سنندج باید رعایت شود؟

 • یکی از نکاتی که باید قبل از ثبت برند انجام دهید، استعلام برند می باشد، این امر سبب می شود تا حد زیادی از ثبت برند تان مطمئن شوید. استعلام برند تان را هم اکنون به صورت رایگان از کارشناسان ارزان ثبت دریافت نمایید.
 • مدارک مربوط به ثبت برند همانند مجوز فعالیت و کارت بازرگانی باید به نام شخص متقاضی یا یکی از متقاضیان ثبت برند در سنندج باشد.
 • در صورتی که درخواست ثبت برند تان با نقص پرونده رو به رو شد حداقل ظرف سی روز باید تکمیل پرونده تان را انجام دهید، در غیر این صورت پرونده ثبت برند تان به طور کل قابل پیگیری نیست همین طور اگر درخواست شما با موافقت ثبت رو به رو شود اقدام بعدی باید حداکثر ظرف سی روز انجام شود.   
 • اگر برند به صورت اشتراکی دارد ثبت می گردد باید توجه نمایید در صد هر کس چقدر است این امر یکی از الزامی ترین موارد برند اشتراکی است.

هزینه ثبت برند در سنندج

 ثبت برند همان طور که می دانید در استان تهران انجام می شود و این امر سبب شده تا خیلی از افراد به علت رفت و آمد سخت در سایر شهرستان ها برای ثبت برند وکیل بگیرند که این امر موجب شده سایر موسسات ثبتی هزینه گزافی بابت ثبت برند در یافت کنند.

از اینکه تا انتهای مقاله ما را همراهی نمودید سپاسگزاریم.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند در رشت

مدارک، مراحل، شرایط و هزینه ثبت برند در رشت

ثبت برند در قم

مدارک، مراحل، شرایط و هزینه ثبت برند در قم

ثبت برند در زاهدان

شرایط،مدارک،مراحل و مزایای ثبت برند در زاهدان به همراه توضیحات دیگری درباره آن.

امتیازات ثبت برند در تبریز

این مقاله را بخوانید تا به اهمیت و امتیازات ثبت برند تبریز پی ببرید، به علاوه نحوه ثبت برند در تبریز و هزینه ها و مدارک لازم را هم دریابید.

ثبت برند در زنجان

مدارک، مراحل، شرایط و هزینه های مربوط به ثبت برند در زنجان

ثبت برند در یاسوج

مدارک، مراحل، شرایط و مزایای ثبت برند در یاسوج

ثبت برند در سنندج

مدارک، مراحل و شرایط ثبت برند در سنندج

ثبت برند در خرم آباد

مدارک، مراحل و هزینه ثبت برند در خرم آباد

ثبت برند در یزد

مدارک، مراحل و نکات مهم درباره ثبت برند در یزد

ثبت برند در بیرجند

مدارک، مراحل و شرایط ثبت برند در بیرجند به همراه توضیحاتی درباره آن

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟