لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

ثبت برند در رشت


مجموعه ارزان ثبت در نظر دارد طی یک مقاله چند صفحه ای اساسی ترین نکات را در زمینه ثبت برند در رشت را به شما عزیزان ارائه نماید، اگر می خواهید ثبت برند موفقی داشته باشید لازم است هم در زمینه انتخاب اسم برند مشاوره دریافت کنید و هم برای ثبت آن، مطابق استاندارد های بین المللی قوانین حمایت مالکیت معنوی اساساً برندی قابل پیگیری قانونی و ارزش مادی می باشد که به ثبت رسیده است، این مقاله را از دست ندهید که فرصت استثنائی برای کسانس است که می خواهند ثبت برند در رشت داشته باشند.

ثبت برند در رشت

رشت به عنوان یکی از قطب های صنعتی ایران سهم بالایی در تولید انواع محصولات مختلف با برند های مطرح دارد، هر ساله افراد زیادی برای مشارکت در تولید و یا  ارائه خدمات این کلانشهر ایران را انتخاب می کنند. اما قبل از ارائه محصولی در بازار های داخلی و خارجی باید اقداماتی انجام شود که یکی از آن ثبت برند رشت می باشد. همراه ما باشید.

 

ثبت برند در رشت

 

چه نوع برند هایی را می توان در رشت به ثبت رساند؟

  • برندی قابل ثبت است که توسط فرد دیگری پیش از این ثبت نشده باشد و یا مشابه برند ثبت شده دیگری نباید که وقتی به گوش مشتری می خورد به نحوی آشنا به نظر برسد که مشتری را در انتخاب به خطا اندازد، این برند ها جدا از استاندارد های انتخابی قابل ثبت نیست، زیرا هدف از ثبت برند، استفاده از حمایت قانونی برای عدم اجازه استفاده سایرین است و چنین امری با قواعد ثبت برند و حمایت های قانونی در تضاد می باشد.
  •  اسامی عام، صفت ها، اسم محصول جزء کلماتی هستند که نمی توان برای ثبت آنها اقدام کرد زیرا قانون ثبت علائم تجاری امکان ثبت این اسامی را نداده است.
  •  اسامی مقدس و اسامی مشهور به دلیل اینکه خودشان از ابتدا شناخته شده هستند و تبدیل آنها به برند خارج از حمایت قانونی است ثبت آنها ممکن نیست.
  •  اسامی ارگان ها و مکان ها چه به صورت کامل چه به صورت مخفف قابل ثبت نخواهند بود.
  • هم چنین نماد های نظامی و پرچم کشورها  به عنوان طرح لوگو برای ثبت قابلیت تأیید را ندارد.

مدارک ثبت برند در رشت

مدارک ثبت برند بر اساس نوع شخصیت متقاضی اندک تفاوتی با هم دارند که در جدول زیر آن را مشاهده می کنید.  

مدارک اشخاص حقیقی

مدارک اشخاص حقوقی

کپی شناسنامه و کارت ملی شخص

کپی شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل شرکت

جواز کسب یا جواز تأسیس  یا هر نوع پروانه فعالیت

جواز تأسیس یا پروانه فعالیت یا پروانه بهره برداری

گواهی امضاء شخصی

گواهی امضاء مدیر عامل

شماره تلفن به نام شخص

شماره تلفن به نام مدیر عامل

نمونه ای از برند

نمونه ای از برند

وکالت نامه

وکالت نامه

در صورت ثبت برند لاتین ارائه کارت بازرگانی

در صورت ثبت برند لاتین ارائه کارت بازرگانی

­_____

کپی آگهی تأسیس شرکت

_____

کپی آگهی تغییرات در صورت داشتن تغییر

 

چگونه می توان ثبت اضافه طبقه در رشت داشت؟

برای اینکه بتوانید بعد از ثبت برند محصولات یا خدماتی را به مجموعه برند تان اضافه کنید نیاز است که ثبت اضافه طبقه یا کالا را درخواست دهید که برای این درخواست همانند شرایط ثبت برند باید مراحل و مدارک ثبت برند به همراه تصدیق برند ثبت شده به اداره ثبت علائم تجاری با تنظیم اظهارنامه ویژه ای ارسال شود که بعد از بررسی مجوز ثبت ارسال می شود و بعد از طی مراحل روزنامه اول و دوم در همان تصدیق ظهرنویسی محصولات یا خدمات جدید صورت می گیرد.

هزینه ثبت برند در رشت

هزینه ثبت علامت تجاری در رشت را می توانید از کارشناسان ما در این مجموعه بپرسید، زیرا ثبت برند نسبت به درخواست متقاضی است و هر چقدر تقاضای ثبت برند محصولات و خدمات بیشتری را شامل شود.

 

موسسه ارزان ثبت

 

ثبت برند در رشت در چه مواردی اجباری است؟

همان طور که می دانید اجباری برای ثبت برند وجود ندارد و در برخی موارد که دریافت استاندارد ها برای فروش محصول در بازار لازم است دریافت برند نیز اجباری می باشد، محصولات غذایی، محصولات شیمیایی، محصولات بهداشتی و آرایشی و موارد این چنینی از جمله محصولاتی هستند که برای ارائه و فروش در بازار نیازمند ثبت برند در رشت هستند.

مراحل ثبت برند در رشت

  1. برای ثبت برند در رشت لازم است اظهار نامه الکترونیکی تنظیم شود که این اظهار نامه در سامانه ثبت علائم تجاری تنظیم می شود و با کد پذیرش درخواست ثبت شما مورد رسیدگی کارشناسان اداه ثبت علائم تجاری قرار می گیرد، کارشناسان اداره ثبت علائم تجاری وظیفه بررسی برندتان مطابق قواعد داخلی و بین المللی حاکمه را دارند، که بررسی های انجام شده ممکن است یکی از تبعات زیر را به دنبال داشته باشد.
  2. الف) رد برند: در صورت رد برندتان مور رسیدگی قرار می گیرد و امکان ثبت آن به شما داده نمی شود.
  3. ب) نقص در پرونده: این نقص ممکن است بر اساس کمبود مدارک و یا عوامل متعدد باشد که به هر حال کارشناس ثبت برند شما را مورد بررسی قرار داده و ثبت آن را بلامانع دانسته اما باید مدارک ثبت برندتان را تکمیل نمایید یا نقص ابلاغ شده را حداکثر ظرف سی روز رفع نمایید تا تأیید ثبت برند تان انجام شود.
  4. پ) تأیید ثبت: در این حالت برند مورد بررسی قرار گرفته و ممانعتی برای ثبت آن وجود نداشته بدین جهت تأیید ثبت برند صادر می شود.
  5. با دریافت تأیید ثبت برند باید روزنامه نوبت اول برند منتشر می شود که پس از ثبت نام و پرداخت هزینه این روزنامه منتشر می گردد و ظرف سی روز افرادی که برای عدم ثبت این برند دلایل و یا اعتراضی دارند به اداره ثبت علائم تجاری مراجعه می کنند. بعد از مهلت قانونی از انتشار آگهی اول متقاضی باید هزینه ثبت برند را پرداخت نماید و شماره ثبت برند را دریافت کند، در قدم بعدی می بایست روزنامه نوبت دوم پرداخت گردد تا اطلاعیه ثبت برند منتشر شود و در پایان با اصل مدارک باید به اداره ثبت علائم تجاری مراجعه شود تا با تشکیل پرونده ثبت برند گواهی نامه برند شما چاپ گردد و مراحل ثبت برند به اتمام می رسد.   

از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند در کرمان

مدارک،مراحل و شرایط ثبت برند در کرمان

روند ثبت برند در مشهد

ثبت برند در مشهد همراه با همه ابعاد و جوانب آن را در این مقاله یکجا عنوان کرده ایم تا شما را از هر مقاله دیگری بی نیاز کنیم ، پس با ما باشید.

ثبت برند در قم

مدارک، مراحل، شرایط و هزینه ثبت برند در قم

ثبت برند در اراک

هزینه، مدارک، مراحل و شرایط مربوط به ثبت برند در اراک

ثبت برند در اهواز را از کجا شروع کنیم ؟

ثبت برند در اهواز اولین گام در راه پیشرفت شغلی شماست. ما در این پیشرفت با شما همگام می شویم. قدم اول را با نوشتن این مقاله برداشته ایم پس با ما هم قدم شوید و آن را بخوانید.

ثبت برند در یزد

مدارک، مراحل و نکات مهم درباره ثبت برند در یزد

ثبت برند در شهرکرد

ارائه توضیحات کامل درباره مدارک،مراحل و شرایط ثبت برند در شهرکرد

ثبت برند در بیرجند

مدارک، مراحل و شرایط ثبت برند در بیرجند به همراه توضیحاتی درباره آن

ثبت برند در زنجان

مدارک، مراحل، شرایط و هزینه های مربوط به ثبت برند در زنجان

ثبت برند در خرم آباد

مدارک، مراحل و هزینه ثبت برند در خرم آباد

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟