صفحه نخست » اخبار و مقالات » ثبت برند در خرم آباد

ثبت برند در خرم آباد

برندینگ فوری

موسسه ثبت نوول با تیم وکلا و نمایندگان حقوقی وکیل و نماینده شما برای ثبت برند در خرم آباد می باشد تنها کافی است از هم اکنون بخواهید تا سرنوشت کسب و کارتان را از طریق ثبت برند تغییر دهید. در این مقاله به مطالبی در این خصوص پرداخته شده است تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

ثبت برند در خرم آباد

داشتن برندی که بتواند معرف محصول و یا خدمات شما در بازار باشد و بتواند بین محصول و یا خدمات شما با سایر محصولات مشابه در بازار تفاوت ایجاد کند که این امر فقط از طریق ثبت برند  ممکن است، اگر به دنبال فروش بیشتر هستید و یا به دنبال این هستید که در بازده زمانی کوتاه برند خودتان را داشته باشید این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

مدارک ثبت برند در خرم آباد

مدارک ثبت برند در دو نوع اند یک نوع مدارک عام که هر متقاضی باید برای ثبت برند ارائه دهند و دیگری مدارک اختصاصی می باشد که بسته به متقاضی حقیقی یا حقوقی باید تکمیل شود با ما در ادامه همراه باشید که به تفکیک به مدارک ثبت برند بپردازیم.

 • گواهی امضاء متقاضیان ثبت برند
 • شماره تلفن به نام متقاضی.
 • مجوز فعالیت یا پروانه فعالیت به نام متقاضی یا متقاضیان.
 • کارت بازرگانی به نام متقاضی اگر برند فارسی نباشد.
 •  اصل وکالت نامه در صورت داشتن وکیل.

مدارک اختصاصی ثبت برند خرم آباد

 • متقاضی حقیقی: کپی شناسنامه و کارت ملی متقاضی.
 • متقاضی حقوقی: کپی شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل، کپی آگهی تأسیس شرکت، کپی آگهی آخرین تغییرات در صورت داشتن تغییراتی در شرکت.

طبقات ثبت برند در خرم آباد

برند به طور کلی دارای 45 طبقه می باشد که در هر کدام از طبقات تعدادی از محصولات مرتبط تعریف شده اند، این طبقات طبق قواعد بین المللی تعیین شده اند، شما برای ثبت برند در خرم آباد بدون شک می خواهید برند تان را برای محصول یا خدمات مشخصی استفاده کنید از این رو می توانید اقدام به ثبت برند خود در خرم آباد در طبقات مربوطه کنید.

برندینگ فوری

ثبت برند در خرم اباد

مراحل ثبت برند در خرم آباد

 1. ابتدا باید اظهار نامه ثبت برند را کامل کنید، در این اظهار نامه که در سامانه ثبت مالکیت صنعتی تکمیل می شود باید اطلاعات مربوط به متقاضی و برند و مدارک مربوط به ثبت برند بار گذاری گردد در نهایت با دریافت کد پذیرش نهایی ثبت برند انجام می شود و طی 35 الی 45 روز باید در انتظار نتیجه کارشناسی باشند.
 2. طی 35 الی 45 روز کارشناسان ثبت علامت تجاری ممکن است نتیجه ثبت برند تان با رد یا نقص یا پذیرش ثبت مواجه گردد در صورت رد باید اعتراض برند رسیدگی شود و در صورت نقص طی 30 روز باید رفع نقص انجام شود و در صورت پذیرش ثبت باید حداکثر ظرف سی روز روزنامه رسمی ثبت برند را پرداخت نمایید.
 3. روزنامه نوبت اول به مدت سی روز انتشار می یابد تا هر کس مخالفتی با ثبت برند دارد به اداره جهت اعتراض به ثبت برند مراجعه کند.
 4. با پرداخت هزینه ثبت شماره ثبت برند صادر می شود و طی یک هفته می توانید روزنامه دوم برند که به منزله اعلام ثبت برند می باشد را پرداخت نمایید.
 5. بعد از این متقاضی یا وکیل قانونی وی باید به اداره ثبت علائم تجاری مراجعه نماید و تشکیل پرونده ثبت برند  خرم آباد را در اداره ثبت علائم تجاری در استان تهران را انجام دهید و گواهی نامه ثبت برند را از این اداره دریافت کنید.

منظور از ثبت برند اشتراکی در خرم آباد چیست؟

ثبت برند اشتراکی ، برندی است که به نام چند نفر به ثبت می رسد، گاهی ممکن است شرکای کاری داشته باشید در این فرض نیز می توانید برند را به نام چند نفر به ثبت برسانید، مدارک شناسایی همه اعضاء برای ثبت باید ارائه شود و میزان سهم هر عضو در برند تعیین شود از صد در صد مالکیت برند ممکن است یک نفر مالکیت بیشتر و یک نفر مالکیت کمتری داشته باشد و یا همه به تساوی سهم داشته باشند، در هر صورت برای ثبت برند اشتراکی در خرم آباد هم شرایط ثبت هم مدارک همان است که برای ثبت برند به نام یک متقاضی است، فقط باید توجه کنید جواز و یا کارت بازرگانی می تواند به نام هر یک از شرکا باشد.

تعرفه های ثبت برند در خرم آباد

تعرفه های ثبت برند را می توانید هم اکنون از مشاوران ثبت نوول دریافت کنید، تعرفه های برند تحت تأثیر هزینه های حق درج می باشد بنابراین برای اطلاع از هزینه دقیق می توانید از کارشناسان ما در این مجموعه کمک بگیرید.

ما مفتخریم مشاور امور ثبتی شما عزیزان باشیم. در صورت پیش آمدن هرسوالی در زمینه ثبت برند می توانید بر روی تخصص وکلای حقوقی ثبت نوول تکیه کرده و تمامی امور حقوقی خود را به صورت تخصصی انجام دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *