لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

ثبت برند در خرم آباد


موسسه ارزان ثبت با تیم وکلا و نماندگان حقوقی وکیل و نماینده شما برای ثبت برند در خرم آباد می باشد تنها کافی است از هم اکنون بخواهید تا سرنوشت کسب و کارتان را از طریق ثبت برند در خرم آباد تغییر دهید. در این مقاله به مطالبی در این خصوص پرداخته شده است تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

ثبت برند در خرم آباد

داشتن برندی که بتواند معرف محصول و یا خدمات تان در بازار باشد و بتواند بین محصول و یا خدمات شما با سایر محصولات مشابه در بازار تفاوت ایجاد کند که این امر فقط از طریق ثبت برند در خرم آباد ممکن است، اگر به دنبال فروش بیشتر هستید و یا به دنبال این هستید که در بازده زمانی کوتاه برند خودتان را داشته باشید این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

 

ثبت برند در خرم آباد

 

مدارک ثبت برند در خرم آباد

مدارک ثبت برند در خرم آباد دو نوع اند یک نوع مدارک عام که هر متقاضی باید برای ثبت برند ارائه دهند و دیگری مدارک اختصاصی می باشد که بسته به متقاضی حقیقی یا حقوقی باید تکمیل شود با ما در ادامه همراه باشید که به تفکیک به مدارک ثبت برند در خرم آباد بپردازیم.

 • گواهی امضاء متقاضیان ثبت برند
 • شماره تلفن به نام متقاضی.
 • مجوز فعالیت یا پروانه فعالیت به نام متقاضی یا متقاضیان.
 • کارت بازرگانی به نام متقاضی اگر برند فارسی نباشد.
 •  اصل وکالت نامه در صورت داشتن وکیل.

مدارک اختصاصی ثبت برند در خرم آباد

 • متقاضی حقیقی: کپی شناسنامه و کارت ملی متقاضی.
 • متقاضی حقوقی: کپی شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل، کپی آگهی تأسیس شرکت، کپی آگهی آخرین تغییرات در صورت داشتن تغییراتی در شرکت.

طبقات ثبت برند در خرم آباد

برند به طور کلی دارای 45 طبقه می باشد که در هر کدام از طبقات تعدادی از محصولات مرتبط تعریف شده اند، این طبقات طبق قواعد بین المللی تعیین شده اند، شما برای ثبت برند در خرم آباد بدون شک می خواهید برند تان را برای محصول یا خدمات مشخصی استفاده کنید از این رو می توانید اقدام به ثبت برند در خرم آباد در طبقات مربوطه کنید.

مراحل ثبت برند در خرم آباد

 1. ابتدا باید اظهار نامه ثبت برند را کامل کنید، در این اظهار نامه که در سامانه ثبت مالکیت صنعتی تکمیل می شود باید اطلاعات مربوط به متقاضی و برند و مدارک مربوط به ثبت برند بار گذاری گردد در نهایت با دریافت کد پذیرش نهایی ثبت برند انجام می شود و طی 35 الی 45 روز باید در انتظار نتیجه کارشناسی باشند.
 2. طی 35 الی 45 روز کارشناسان ثبت علامت تجاری ممکن است نتیجه ثبت برند تان با رد یا نقص یا پذیرش ثبت مواجه گردد در صورت رد باید اعتراض برند رسیدگی شود و در صورت نقص طی 30 روز باید رفع نقص انجام شود و در صورت پذیرش ثبت باید حداکثر ظرف سی روز روزنامه رسمی ثبت برند را پرداخت نمایید.
 3. روزنامه نوبت اول به مدت سی روز انتشار می یابد تا هر کس مخالفتی با ثبت برند دارد به اداره جهت اعتراض به ثبت برند مراجعه کند.
 4. با پرداخت هزینه ثبت شماره ثبت برند صادر می شود و طی یک هفته می توانید روزنامه دوم برند که به منزله اعلام ثبت برند می باشد را پرداخت نمایید.
 5. بعد از این متقاضی یا وکیل قانونی وی باید به اداره ثبت علائم تجاری مراجعه نماید و تشکیل پرونده ثبت برند در خرم آباد را در اداره ثبت علائم تجاری در استان تهران را انجام دهید و گواهی نامه ثبت برند را از این اداره دریافت کنید.

 

موسسه ارزان ثبت

 

منظور از ثبت برند اشتراکی در خرم آباد چیست؟

ثبت برند اشتراکی،برندی است که به نام چند نفر به ثبت می رسد، گاهی ممکن است شرکای کاری داشته باشید در این فرض نیز می توانید برند را به نام چند نفر به ثبت برسانید، مدارک شناسایی همه اعضاء برای ثبت باید ارائه شود و میزان سهم هر عضو در برند تعیین شود از صد در صد مالکیت برند ممکن است یک نفر مالکیت بیشتر و یک نفر مالکیت کمتری داشته باشد و یا همه به تساوی سهم داشته باشند، در هر صورت برای ثبت برند اشتراکی در خرم آباد هم شرایط ثبت هم مدارک همان است که برای ثبت برند به نام یک متقاضی است، فقط باید توجه کنید جواز و یا کارت بازرگانی می تواند به نام هر یک از شرکا باشد.

تعرفه های ثبت برند در خرم آباد

تعرفه های ثبت برند را می توانید هم اکنون از مشاوران ارزان ثبت دریافت کنید، تعرفه های برند تحت تأثیر هزینه های حق درج می باشد بنابراین برای اطلاع از هزینه دقیق می توانید از کارشناسان ما در این مجموعه کمک بگیرید.

ما مفتخریم مشاور امور ثبتی شما عزیزان باشیم.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند در شهرکرد

ارائه توضیحات کامل درباره مدارک،مراحل و شرایط ثبت برند در شهرکرد

ثبت برند در بوشهر

مراحل،مدارک و شرایط ثبت برند در بوشهر

ثبت برند در اراک

هزینه، مدارک، مراحل و شرایط مربوط به ثبت برند در اراک

ثبت برند در سمنان

مدارک، مراحل، شرایط و توضیحات دیگر درباره ثبت برند در سمنان

ثبت برند در ایلام

شرایط، مدارک و مراحل ثبت برند در ایلام

ثبت برند در یاسوج

مدارک، مراحل، شرایط و مزایای ثبت برند در یاسوج

چگونگی ثبت برند در اصفهان

برای آشنایی با مراحل ثبت برند در اصفهان و آگاهی از نکات حقوقی آن ، هزینه ثبت برند و مدارکی که لازم است، حتماً با ارزان ثبت در این مقاله همراه باشید.

ثبت برند در کرمانشاه

مزایا، مدارک و مراحل ثبت برند در کرمانشاه

روند ثبت برند در مشهد

ثبت برند در مشهد همراه با همه ابعاد و جوانب آن را در این مقاله یکجا عنوان کرده ایم تا شما را از هر مقاله دیگری بی نیاز کنیم ، پس با ما باشید.

ثبت برند در همدان

مدارک، مراحل،شرایط و هزینه ثبت برند در همدان

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟