لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

ثبت برند در بوشهر


ما در این مقاله تلاش بر آن داریم تا به مطالبی درباره ثبت برند در بوشهر بپردازیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.خاطر نشان می شویم که در صورت رویارویی با هر سوالی می توانید با شماره تلفن 32137-026 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ارزان ثبت با شما تماس بگیرند.

ثبت برند در بوشهر

با ثبت برند در بوشهر شما شانس ورود به دنیای برند شدن را خواهید داشت این فرصت استثنائی را از دست ندهید و این مقاله را مطالعه نمایید تا ببینید چگونه می توانید صاحب یک برند از طریق ثبت برند در بوشهر شوید، فرقی ندارد شما صاحب یک کسب و کار کوچک هستید یا یک کسب و کار موفق دارید بدون داشتن برند اعتبار شما هر لحظه ممکن است توسط سایرین گرفته شود. برند در واقع امتیازی که از طریق ثبت ایجاد می شود ده سال اعتبار دارد و بعد از ده سال نیز تنها شما می توانید اقدام به ثبت مجدد آن نمایید. با ما در ادامه همراه باشید تا ببینید چگونه می توان یک برند را به ثبت رساند.

 

ثبت برند در بوشهر

 

اسم برند و استعلام آن در ثبت برند بوشهر

اسم برند باید مطابق قواعد ثبت برند انتخاب شود قواعد ثبت برند امور متعددی را شامل می شود بنابراین اگر برند تان را انتخاب نمودید هم اکنون با مشاوران ارزان ثبت تماس بگیرید تا با توجه به دانش تئوری و تجربی خود برند شما را بررسی نمایند. اما استعلام نام برند چگونه انجام می شود. استعلام برند از طریق سامانه ثبت علائم تجاری می باشد در این سامانه پیش فرضی تعیین شده تا برند های ثبت شده در آن را بتوانید جستجو نمایید، اما توجه داشته باشید نه تنها باید عین اسم انتخابی را استعلام نمایید، بلکه باید اسامی مشابه آنها را نیز جستجو کنید، شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان ارزان ثبت استعلام نمایید که برند تان قابل ثبت می باشد یا خیر؟   

مراحل ثبت برند در بوشهر

 1. ثبت اظهار نامه: ثبت اظهار نامه برند باید در سامانه ثبت علائم تجاری که زیر نظر مالکیت صنعتی می باشد انجام شود در این سامانه اطلاعات متقاضی و علامت تجاری مورد ثبت و اسناد و مدارک ثبتی در سامانه بار گذاری  می شود و به صورت سامانه ای به اداره ثبت علامت تجاری ارسال می گردد و سه کارشناس به تقاضای شما طی 35 الی 45 روز رسیدگی می کنند که ممکن است این بررسی منتهی به ثبت یا عدم ثبت برند شود.
 2. روزنامه نوبت اول: این روزنامه برای تأیید ثبت اولیه برند صادر می شود و ظرف سی روز افرادی که نسبت به ثبت این برند اعتراض دارند می توانند به اداره ثبت علائم تجاری مراجعه نمایند.
 3. حق ثبت: حق ثبت برند بعد از سی روز از آگهی نوبت اول پرداخت می شود و پس از آن برای برند شما شماره ثبت صادر می شود.
 4. روزنامه نوبت دوم: بعد از صدور شماره ثبت روزنامه نوبت دوم پرداخت می شود که این روزنامه برای اطلاعیه ثبت برند به عموم می باشد تا اگر کسی تا کنون از این برند بدون ثبت استفاده نموده دیگر حق استفاده از آن را ندارد.
 5. تشکیل پرونده: بعد از چاپ روزنامه دوم مالک یا وکیل قانونی مالک برند برای تشکیل پرونده ثبت برند باید به اداره ثبت علائم تجاری در تهران مراجعه نماید و در نهایت می تواند تصدیق برند را دریافت کند.  

طبقات ثبت برند در بوشهر

برند دارای 45 طبقه است که هر طبقه محصول و خدمات تعریف شده ای را شامل می شود و متقاضی ثبت برند در بوشهر باید محصولات یا خدمات مورد تقاضای ثبت برند را انتخاب نماید، طبقات اول تا سی و سه شامل انواع محصولات تولیدی بشر و طبقات سی و چهار الی چهل و پنج انواع خدمات و محصولات را شامل می شود. برای ثبت برند در بوشهر توجه داشته باشید که جواز مربوطه جهت ثبت برند باید با طبقه ثبت مرتبط باشد و نمیتوان از جواز غیر مرتبط برای ثبت برند در طبقات دیگر استفاده کنید.        

مدارک ثبت برند در بوشهر

برای ثبت برند دو نوع متقاضی وجود دارد: الف- متقاضی حقیقی ب- متقاضی حقوقی که این متقاضیان باید هر کدام مدارکی را برای ثبت برند در بوشهر فراهم کنند که شامل:

الف- مدارک متقاضی حقیقی:

 • کپی مدارک شناسایی متقاضی
 • کپی جواز یا پروانه فعالیت متقاضی
 • گواهی امضا برای متقاضی
 • شماره تلفن به نام متقاضی
 • نمونه ای از علامت تجاری
 • کارت بازرگانی به نام متقاضی در صورت نیاز
 • وکالت نامه در صورت داشتن وکیل

ب-  مدارک متقاضی حقوقی:

 •  کپی مدارک شناسایی مدیر عامل
 • مجوز یا پروانه فعالیت شرکت
 • آگهی ثبت شرکت
 • آگهی آخرین تغییرات در صوت نیاز
 • گواهی امضاء مدیر عامل شرکت
 • شماره تلفن به نام برای مدیر عامل شرکت
 • نمونه ای از علامت تجاری قابل ثبت
 • کارت بازرگانی در صورت نیاز
 • وکالت نامه در صورت داشتن وکیل

 

موسسه حقوقی ارزان ثبت

 

ثبت اضافه کالا و طبقه در ثبت برند بوشهر

در برخی اوقات ممکن است برند به ثبت رسیده باشد و به دلیل نداشتن مجوز مرتبط یا پیش بینی نکردن تولید محصول مربوطه ثبت برند در برخی طبقات در زمان ثبت پیش بینی نشده باشد و بعد از ثبت تقاضای مجدد ی برای ثبت برند در طبقات جدید درخواست شود که در این صورت باید اظهار نامه ثبت اضافه طبقه و کالا تنظیم گردد در این درخواست تصدیق برند قبلی نیز باید به همراه سایر مدارک ارائه شود و پس از بررسی تمامی مراحلی که همانند ثبت اول برند طی شده بود طی گردد که در نهایت محصولات جدید در تصدیق قبلی برند ظهرنویسی  می شوند .

هزینه ثبت برند در بوشهر

برای ثبت برند در بوشهر هزینه های متعددی وجود دارد همانند هزینه ثبت هزینه روزنامه و هزینه وکیل و هزینه اظهار نامه که این هزینه ها برای ثبت همه برند ها به یک قیمت نمی باشد و به عوامل متعددی بستگی دارد بنابراین باید اول مشخص شود قصد ثبت چه برندی در چه طبقاتی به نام چه اشخاصی را دارید تا هزینه کامل ثبت اعلام شود.  

خاطر نشان می شویم که با ثبت برند در بوشهر موقعیت جدیدی را برای کسب و کارتان ایجاد کنید و از فضای تبلیغات ارزان و در دسترس کسب و کار یا محصول تان را تبدیل به یک برند محبوب و معروف در بازار کنید، اما قبل از هر چیز باید برندی که انتخاب می کنید بر اساس ضوابط و قواعد ثبتی تعیین شود و لازم است در این زمینه مشاوره کامل دریافت کنید، مجتمع ارزان ثبت با ده سال دانش و تجربه ثبتی خود در زمینه ثبت برند در بوشهر با همکاری وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران با سابقه در زمینه ثبت در زمینه ثبت برند مشاور و وکیل شما خواهد بود تنها کافی است هم اکنون با مجتمع ارزان ثبت تماس بگیرید.        

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند در سمنان

مدارک، مراحل، شرایط و توضیحات دیگر درباره ثبت برند در سمنان

ثبت برند در گرگان

مراحل، شرایط، مدارک و هزینه های مربوط به ثبت برند در گرگان

ثبت برند در خرم آباد

مدارک، مراحل و هزینه ثبت برند در خرم آباد

ثبت برند در سنندج

مدارک، مراحل و شرایط ثبت برند در سنندج

روند ثبت برند در مشهد

ثبت برند در مشهد همراه با همه ابعاد و جوانب آن را در این مقاله یکجا عنوان کرده ایم تا شما را از هر مقاله دیگری بی نیاز کنیم ، پس با ما باشید.

ثبت برند در کرمان

مدارک،مراحل و شرایط ثبت برند در کرمان

ثبت برند در همدان

مدارک، مراحل،شرایط و هزینه ثبت برند در همدان

ثبت برند در شیراز و همه نکات آن

اگر به دنبال ثبت برند شیراز و ثبت علائم تجاری در شیراز هستید و نمی دانید چکار باید بکنید، این مقاله مخصوص شماست. با ارزان ثبت همراه باشید.

ثبت برند در بیرجند

مدارک، مراحل و شرایط ثبت برند در بیرجند به همراه توضیحاتی درباره آن

روش ثبت برند در ارومیه

اگر می خواهید بفهمید که چگونه می توانید در ارومیه ثبت برند داشته باشید حتماً این مقاله را بخوانید ، صفر تا صد این کار را برای شما عزیزان شرح داده ایم.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟