صفحه نخست » اخبار و مقالات » اسامی خاص برای برند

اسامی خاص برای برند

انتخاب اسامی خاص برای برند

انتخاب نام برای برند و علامت تجاری امری دشوار است که نیازمند تخصص کافی در انجام آن می باشد . موسسه ثبت نوول با تکیه بر دانش و تخصص خود در امر انتخاب بهترین نام برای برند متقاضیان ثبت شرکت بهترین گزینه حقوقی برای متقاضیان ثبتی خواهد بود . در این مقاله به مسائل مهمی در زمینه ثبت برند و علامت های تجاری با نامهای مناسب و خاص خواهیم پرداخت . در ادامه همراه ما باشید .

در صورتی که تا به حال برندی را تغییر داده اید ، می دانید که این روند می تواند علاوه بر زمان هزینه را نیزدر بر گیرد .اولین گام دقت و توجه کافی برای انتخابثبت برند است که قابل ذکر است اگر تقاضای ثبت شرکت به کلمه انگلیسی دارید ، باید ده ها هزار دلار برای ادعای حضور وب سایت خود هزینه کنید

این مساله شرکت شما را در معرض یک مشکل بزرگ قرارمی دهد. بنابراین با توجه به قوانین در هنگام ثبت به قوانین توجه فرمایید تا دچار محدودیت نشوید ، . موارد زیر برای انتخاب یک اسم راهنمایی لازم را به معرفی می نماید .

انتخاب اسم هنری خاص برای برند

انتخاب اسم هنری خاص برای برند و شرکت های تجاری و موسسات غیرتجاری از مسائلی است که نیاز به توجه و نظارت بیشتری از سوی موسسین را به خود اختصاص می دهد . برای انتخاب بهترین نام و مناسب با ویژگی های محصولات و خدمات تنها کافی است با موسسه ثبت نوول در ارتباط بوده تا با توجه به ویژگی های محصولات شما  بهترین اسم هنری را برگزینند و شما را در امر مطرح شدن بین افراد جامعه یاری کنند .

پس هم اکنون بدون اندکی تعلل با شماره تماس های موسسه ثبت نوول تماس بگیرید و با مشاوران موسسه در رابطه با انتخاب بهترین نام در ارتباط باشید .

اسامی مخصوص اشیا

در جهت مطالعه ی بیشتر درباره ی اسامی مخصوص اشیا می توانید به مقاله آن مراجعه کنید.

انتخاب نام برند

چگونه اسم خاص برای برند خود انتخاب کنیم.

ویژگی های یک برند مناسب
 • دارای ریشه فارسی باشند
 • با شئونات کشور هم خوانی داشته باشد
 • از اسامی خاص باشد
 • اگر از اعداد در آن ها استفاده شده باید آن ها را با حروف به کار برد
 • از عناوین شعرا ، سیاستمداران و دانشمندان در آن استفاده نشود
 • از چند کلمه مخفف در کنار هم پرهیز شود

جهت اطلاع از تمام شرایط و مفاد های انتخاب نام زیبا برای شرکت و برند خود با شماره تماس های 02632137 و 02126655119 تماس بگیرید .

 

به علائم تجاری توجه فرمایید

بعضی از علائم ،دارای ویژگی های مثبت هستند که جنبه های گیرا و مثبت را در بر میگیرد و به اشتراک گذاشته می شوند. در سال 2013، ویلانینور رامامجاندان؛ دانشمند روان شناسی، یک مطالعه دقیق درباره ارتباط بین برخی از قسمت های مغز با عامل حیاتی را منتشر کرد. با استدلال به این نتیجه پی برد که علائم حیاتی با توجه به نماد قابل بیان است و مردم از طریق غرایز شخصی می توانند آن را را تجربه کنند. در فرهنگ کتاب اسامی برند، شما می توانید نام شرکت جدید خود را با سهولت را انتخاب کنید، ترجیحا هنگام انتخاب اسم واژه هایی که با تجربیات حسی خاص مرتبط هستند، تمرکز کنید به عنوان مثال: روش، دل انگیز بودن، قدرت، ضعف، توانایی، و احساسی بودن از جمله مواردی است که باید در نظر گرفته بشود از علم مفاهیم گذشته استفاده فرمایید ، از جمله واژگان، تفکرات، واطلاعات دیگر را مرور کنید . .

از توانایی ذهنی برای پیدا کردن مفاهیم استفاده کنید

اسامی خاص برای برند باید توانایی جذب افراد و شناخت معتبر داشته باشد موسسین حقوقی در حال تلاش برای انتخاب اسم برند شرکت خود هستید،. در هنگام انتخاب اسم توجه و احساس طرف مقابل را در نظر بگیریدو با یک برنامه ذهنی از مفاهیم اسمی مربوطه به کسب و کار خود، شروع کنید. کلیات جنبه از جمله : کلمات، احساسات و تجربیات توصیفی کسب و کار یا اسامی خاص برای برند خود را بشناسید. یک تصویر ذهنی از شرکت درست کنید . با در نظر گرفتن تمرینات ذهنی مثل زمانی که در بازی های یادگیری بودید،تصورات را بررسی نمایید تا جنبه پیشرفت داشته باشد .با تمرین ذهن،از مفاهیم جدید و ارتباطات زبانی روبرو خواهید شد. واژه اسم برای طرف مقابل یک مفهوم می باشد که با تعداد زیادی از اسامی روبرو است.یک تصویر مثبت برای جذب ببیننده بهتر است همیشه مطمئن شوید که برنامه ریزی های خود را اجرا می کنید.

انتخاب اسم یک ترفندی است که قوانین خاص خود را در بردارد. به گونه ای که تفکرات و جذب مثبت را به همراه خود آورد و روش های مختلفی برای انتخاب اسم وجود دارد ولی بهترین شاخص جذب مشتری است .

شیوه برای نام گذاری برند از جمله

نام های تجاری جداگانه

شرکت "پروکتر اند گمبل" از روند نام خاص تجاری استفاده کرده تا محصولات دیگر رقابت کند مانند "تاید" و…

نام تجاری واحد

علم سیاست در نام گذاری ثبت برند دIBM

نام های مختلف برای مجموع محصولات

شرکت "سیرز" از روش فوق استفاده کرده بدین منظور که شامل ابزار های "کنمور" برای ابزارآلات نام "کرافتزمن" و برای تاسیسات خانگی نام "هومارت" را گزینش نموده است . .

تلفیقی از نام تجاری شرکت و اسامی ثبت برند کالا و محصولات

شرکت "کلاگ" است و "کورن فلکس کلاگ"، "رایس کریسپیز کلاگ" و "رایزن بران کلاگ" از این سیاست استفاده کرده اند .

خصوصیات یک نام تجاری

 1. نام تجاری شامل مزیت تجاری باشد
 2. نام تجاری ویژگی های خاص خود مانند رنگ و علائم تجاری را شامل شود . .
 3. نام شرکت در ذهن مخاطب ماندگار شود
 4. نام تجاری باید ویژگی خاص خود را در بر دارد .
 5. مفهوم نام برند در فرهنگ جامع معنا داشته باشد .

شاخص و استاندارد های نام گذاری برند

 1. ارزش و قابلیت ثبت و موافق موازین قانونی باشد.
 2. انحصاری باشد و عدم تشابه داشته باشدو مختصر مفید.
 3. مفهوم جامع و مدرن داشته باشد و مانند ترکیبهای گذشته نباشد.
 4. ویزگی خاص باشد و متعلق به عموم و فرد خاص نباشد.
 5. نگارش و خواندن راحت باشد ( مثلا کلمات خوانا یا خویشتن از این لحاظ برای نام برند مناسب نیستند )
 6. خوش نوا و خوش تلفظ باشد.
 7. در فرهنگ دیگر در معنا داشته باشد.
 8. حاوی شخصیت بصری باشد و نام مجازی نباشد .
 9. در ذهن تداعی شود و همراه با لهجه خاص.
 10. ازمفهوم آن در زبان های دیگر معنا |یدا کند .
ثبت برند در کم ترین زمان 

برندینگ یک مسئله مهم است که باید توسط اشخاصی متخصص انجام پذیرد . برند با نام های علامت تجاری و یا لوگو ی خاص نیز شناخته می شود . یک برند باید خاص بوده و دارای ویژگی های محصول باشد و با یک نگاه بتوان آن را از دیگر علامت های تجاری متمایز ساخت . یک برند خوب باید بیانگر ویژگی های محصول و خدمات مورد نظر باشد . 

برای انجام امورات ثبت برند و برندسازی تنها با شماره گیری تلفن ها تماس ثبت نوول به اهداف خود نزدیک خواهید شد و قدوم خود را محکم و با پشتوانه کارشناسان مجرب ثبت نوول در جهت ثبت شرکتها و برند خواهید برداشت . 

پل های ارتباطی با موسسه ثبت نوول 

شعبه کرج : 02632137  – 02632525232

شعبه تهران : 02126655119

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *