لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

ثبت برند در اهواز را از کجا شروع کنیم ؟


یکی از راه هایی که می توانید کسب و کارتان را در مدت زمان محدود به مردم بشناسانید ثبت برند در اهواز است، شما بدین سبب صاحب برندتان خواهید شد و رقبا و افراد سود جو نمی توانندپس از ثبت برند در اهواز  از برندتان استفاده کنند و پس از ثبت نشان تجاری شما، هر گونه سود جویی در این زمینه پیگرد قانونی دارد.خیلی از برند های معروف در دنیای امروز در کنار کیفیت محصول یا خدماتشان مهم ترین بخش درآمدشان را از برندشان دارند و هر محصول جدیدی که به بازار عرضه می شود این برندشان است که آن را تبلیغ می نمایدو سبب فروش تولیدات جدیدشان می شود. ثبت برند در اهواز مشتری را نسبت به کالا یا خدمات شما وفادار می سازد ، پس اگر به دنبال مشتری دائمی هستید، با کارشناسان ارزان ثبت همراه باشید تا ثبت برندتان در اهواز به بهترین نحو انجام شود.

لوگو چیست؟ 

لوگو یکی از انواع تقسیم بندی برند از لحاظ شکل ظاهر است. لوگو نام یا نشان یا ترکیبی از نام و نشان است که می تواند معرف محصول یا خدمات تان باشدو بر روی تابلو شما، بر روی محصولات شما و در تبلیغاتتان آورده می شود تا همگان با آن نشان یا نام تجاری شما را بشناسند.  ارزش لوگو زمانی است که به ثبت رسیده باشد و شما برای ثبت لوگو می توانید از دانش و اطلاعات کارشناسان ارزان ثبت استفاده نمایید، با این مجموعه تماس بگیرید و ثبت لوگوی خود را درخواست نمایید.

مدارک ثبت برند در اهواز 

برای ثبت برند در اهواز دو نوع متقاضی وجود دارد؛ 1) متقاضی حقیقی، 2) متقاضی حقوقی هر دو این اشخاص برای ثبت برند در اهواز باید یک راه را طی نمایند و تنها در ارائه مدارک بین آنها تفاوت وجود دارد. 

مدارک ثبت برند برای اشخاص حقیقی در اهواز: 

 •  کپی مدارک هویتی متقاضی
 •  کپی جواز کسب یا جواز تأسیس یا هر پروانه ای مبنی بر فعالیت متقاضی 
 •  کپی کارت بازرگانی در شرایطی که برند فارسی نباشد. 
 •  نمونه ای از برند متقاضی  
 •  وکالت نامه در صورتی که برای ثبت برند در اهواز وکیل گرفته باشید.

مدارک ثبت برند برای اشخاص حقوقی در اهواز: 

 •  کپی آگهی تأسیس شرکت 
 •  کپی مدارک هویتی مدیر عامل شرکت
 •  کپی آخرین آگهی تغییرات شرکت در صورتی که شرکت تغییراتی را اعمال نموده باشد. 
 •  کارت بازرگانی در صورت غیر فارسی بودن برند 
 • وکالت نامه در صورت داشتن وکیل قانونی 
 •  نمونه ای از علامت تجاری مربوطه 

مدت زمان اعتبار برند و تمدید آن 

هر برندی که ثبت می گردد در واقع یک زمان مشخصی اعتبار دارد به زبان ساده تمام برند ها ده سال اعتبار دارند و بعد از این مدت زمان باید مجدد اقدام به ثبت و تمدید برند نمایند، شرایط تمدید برند به نام مالک قبلی بدین صورت است که طی 6 ماه مانده به اتمام تاریخ برند ثبت شده کارتابل اداره ثبت علائم تجاری فقط برای متقاضی ثبت مجوز تمدید برند را صادر می نماید ودر صورتی که طی شش ماه مانده به اتمام تاریخ اعتبار برند متقاضی اقدام به ثبت مجدد برند نکند، قانون شش ماه پس از تاریخ اتمام برند هم فقط ثبت مجدد برند را برای متقاضی قبلی ممکن می کند و شخصی جز وی مجاز به ثبت مجدد برند نخواهد بود، بنابراین برای تمدید برندتان می توانید هم اکنون با کارشناسان ارزان ثبت تماس بگیرید. 

ثبت برند در اهواز با ارزان ثبت

مراحل ثبت برند در اهواز 

اظهارنامه: برای ثبت هر برندی باید اظهارنامه الکترونیکی تنظیم شود این اظهارنامه در سامانه ثبت علائم تجاری تنظیم می شود که بعد از ارسال آن، در صف نوبت دهی کارشناسان اداره ثبت قرار می گیرد، سه کارشناس به نوبت بخش هایی از موارد اظهارنامه را رسیدگی می کنند و در نهایت اظهارنامه با نظر سه کارشناس به دست رئیس اداره ثبت علامت می رسد وی با بررسی نظرات سه کارشناس نظر نهایی را به متقاضی ابلاغ می نماید که برای طی نمودن روال ثبت باید نظر بر تأیید ثبت برند باشد. 

روزنامه اول: پس از تایید اولیه نوبت ثبت نام روزنامه نوبت اول است که بعد از انتشار باید سی روز از مدت زمان نشر آن زمان بگذرد تا باقی مراحل ثبت طی شود.

شماره ثبت: شماره ثبت برای برند بعد از سی روز نوبت روزنامه اول با پرداخت هزینه ثبت برند صادر می شود. 

روزنامه دوم: با صدور شماره ثبت، برند به ثبت رسیده است که باید روزنامه نوبت دوم نیز پرداخت گردد تا ثبت شدن برند به اطلاع عموم برسد.

تشکیل پرونده: با ارائه اصل مدارک به اداره ثبت علائم تجاری و تشکیل پرونده به مراحل پایانی ثبت برندتان نزدیک می شوید.

گواهی نامه ثبت علامت: گواهی نامه یا تصدیق برند بعد از تشکیل پرونده صادر می شود.

در خصوص مراحل ثبت برند و برای آگاهی بیشتر از جزییات مراحل ثبت علامت تجاری به این مطلب رجوع کنید: مراحل ثبت برند

ثبت اضافه طبقه و کالا در برند اهواز 

در برخی موارد پیش می آید که بعد از ثبت برند متقاضی تمایل دارد طبقات یا محصولاتی جدیدی را به برندش اضافه نماید، در این حالت باید اظهارنامه جدیدی مبنی بر ثبت اضافه محصول یا طبقه تنظیم گردد، برای تنظیم اظهارنامه مربوط به ثبت علامت لازم است مدارکی ارائه شود مدارک ثبت اضافه طبقه و محصول هم همانند مدارک ثبت علامت است و علاوه به مدارک ثبت علامت باید گواهی نامه ثبت علامت نیز ارائه شود زیرا طبقات اضافه در پشت گواهی نامه چاپ می گردد و تصدیق نامه جدیدی در این خصوص صادر نمی شود.  

هزینه ثبت برند در اهواز 

هزینه ثبت برند در اهواز را می توانید از طریق تماس با کارشناسان ارزان ثبت در یابید، بد نیست بدانید گوناگونی هزینه ثبت برند در اهواز به دلیل اولاً نوع خدمات موسسات مختلف است و ثانیاً به دلیل تفاوت طبقاتی است که در خصوص ثبت برند وجود دارد، به طور کلی برند دارای 45 طبقه می باشد که هر طبقه محصول و خدمات خاص خود را معرفی می نماید و بر حسب نوع فعالیت تان ممکن است درخواست ثبت برندتان در چند طبقه باشد.

پایان: تمام برند های معروف دنیا را که ببینید ارزش برخی از برندهای شان از ارزش کل دارایی آن ها بیشتر خواهد بود زیرا برند زمانی که شناخته شود برای هر محصولی می تواند موفق عمل کند و تأثیر روانی که در ذهن مشتری می گذارد، مشتری حس وفادارانه به آن پیدا خواهد کرد. با ثبت برند در اهواز دیر یا زود شما هم بدین جایگاه خواهید رسید، اما آنچه که بیشترین تأثیر را در این زمینه دارد اسم برند است، شما برای اینکه از ابتدا در مسیر درست قرار بگیرید نیازمند مشاوری درست و کار بلد هستید که علاوه بر دانش لازم تجربه کافی را نیز داشته باشد، بنابراین می توانید با کارشناسان ارزان ثبت همراه باشید و ثبت برند اهواز را با رعایت تمام اصول آن در کمترین زمان پیش ببرید.

ثبت برند در استان خوزستان

 • ثبت برند در آبادان
 • ثبت برند در دزفول
 • ثبت برند در شوشتر
 • ثبت برند در رامهرمز
 • ثبت برند در خرمشهر
 • ثبت برند در بهبهان
 • ثبت برند در مسجد سلیمان
 • ثبت برند در اندیمشک
 • ثبت برند در امیدیه
 • ثبت برند در ایذه
 • ثبت برند در شوش
 • ثبت برند در ماهشهر

به منظور ثبت برند در کلیه شهرهای استان خوزستان مجموعه ارزان ثبت آماده ارائه خدمات سریع با قیمت مناسب می باشد. کافیست یکبار ما را امتحان کنید تا ارزان ثبت خود تبدیل به برندی ماندگار در ذهن شما شود.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

چگونگی ثبت شرکت در یزد

چگونگی ثبت شرکت در یزد شامل مراحل، هزینه و مدارک لازم ثبت شرکت یزد را در این مقاله از ارزان ثبت که مختص شما عزیزان تهیه شده بخوانید. هدف ما جلب رضایت شماست.

ثبت برند در اهواز را از کجا شروع کنیم ؟

ثبت برند در اهواز اولین گام در راه پیشرفت شغلی شماست. ما در این پیشرفت با شما همگام می شویم. قدم اول را با نوشتن این مقاله برداشته ایم پس با ما هم قدم شوید و آن را بخوانید.

ثبت شرکت آسان در قم

ارزان ثبت در این مقاله کوشیده است تا کلیه اطلاعات مورد نیاز درباره ثبت شرکت قم را در اختیار شما بگذارد پس تا انتهای مقاله با ما بمانید تا هر آنچه از امور ثبتی می خواهید به آسانی در دسترستان قرار گیرد.

ثبت شرکت در بجنورد

ارزان ثبت در مقاله پیش رو به ساده ترین شکل ممکن مراحل و نحوه ثبت شرکت در بجنورد را برایتان شرح داده است، پس این مقاله را تا انتها بخوانید.

ثبت شرکت در شیراز از ابتدا تا انتها

در مطلب پیش رو کلیه اطلاعات لازم در خصوص ثبت شرکت در شیراز از ابتدا تا انتهای مراحل ثبتی حقوقی را بازگو کرده ایم تا راه گشا باشیم پس تا انتهای مقاله با ما بمانید.

چرا باید ثبت شرکت در قزوین انجام دهیم؟

در این مقاله دلیل ثبت شرکت قزوین و همه موارد لازم مثل چگونگی ثبت ، مراحل ، مدارک لازم ثبت شرکت در قزوین و هزینه ها را بر شمرده ایم ، پس با ما باشید.

روش ثبت شرکت در گرگان

اولین قدم برا ی پیشرفت کاری یعنی ثبت شرکت در گرگان را با ارزان ثبت محکم و استوار بردارید و برای شروع این مقاله را از تیم تحریریه ارزان ثبت تا انتها بخوانید.

وجوه ثبت شرکت در کرمانشاه

وجوه ثبت شرکت کرمانشاه را با تیم ارزان ثبت از صفر تا صد از مدارک و مراحل و هزینه ها تا قوانین و مقررات ثبت شرکت در کرمانشاه را در این مقاله بخوانید.

منافع ثبت شرکت در ارومیه

ما در این مقاله کوشیده ایم تا همه نکات مربوط به ثبت شرکت در ارومیه را بیاوریم تا نیاز شما به اطلاعات در این زمینه کمل برآورده شود.

ثبت شرکت در اهواز با هزینه کم

ثبت شرکت در اهواز را با ارزان ثبت بخوانید و تجربه کنید تا همه ابهاماتان رفع شود و با اطمینان قدم در راه ثبت شرکت اهواز بردارید زیرا می دانید که موسسه ای متخصص در کنارتان است.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟