لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

ثبت شرکت در بجنورد


آیا می دانید چرا باید ثبت شرکت در بجنورد را هم اکنون انجام دهید؟ چون ثبت شرکت بر خلاف تصور عموم که گمان می کنند کار پیچیده ای است و نحوه مدیریت آن بسیار دشوار است، بسیار ساده و قانونمند است، اگر می خواهید در بین مشتریان جدید اعتبار خود را معرفی کنید باید ثبت شرکت در بجنورد داشته باشیدهم اکنون وقت این رسیده که ببینید یک شرکت چگونه ایجاد می شود؟ این مقاله ای که م در خصوص ثبت شرکت بجنورد می خوانید حاصل تلاش و دانش و تجربه تیم ارزان ثبت می باشد، پس آن را از دست ندهید.

انواع شرکت و توضیحی در مورد انواع آن 

توضیح شرکت سهامی عام: شرکتی است که 20 درصد سرمایه آن توسط موسسینش تأمین می شود و باقی آن از طریق پذیره نویسی سهام صورت می گیرد، این نوع شرکت بعد از ثبت سهامش در بورس قابل نقل و انتقال است. 

توضیح شرکت سهامی خاص: شرکتی است که تمام سرمایه توسط موسسین تأمین می شود و موسسین قبل از ثبت 35 درصد از آن را باید به حساب شرکت پرداخت کنند، شما برای ثبت این شرکت باید حداقل 5 نفر باشید. 

توضیح شرکت تعاونی: این شرکت با هر موضوعی باید ابتدا از اداره تعاون مجوز دریافت کند و 25 درصد سرمایه شرکت را در حساب تعاون واریز نماید و برای ثبت این شرکت 7 نفر باید وجود داشته باشد. 

توضیح شرکت های مختلط: دو نوع شرکت مختلط وجود دارد که در هر دو باید یک یا چند شریک ضامن و در شرکت های مختلط سهامی علاوه بر شرکاء ضامن باید یک یا دو شریک سهامدار و در شرکت های غیر سهامی باید یک یا دو عضو غیر از ضامنین وجود داشته باشد.

توضیح شرکت با مسئولیت محدود: این نوع با صد در صد سرمایه تعهدی قابل ثبت است و باید حداقل دو شریک در آن وجود داشته باشد.

توضیح شرکت تضامنی: همه شرکا این نوع شرکت ضامن شرکت هستند و جدا از سرمایه شرکت ضامن بدهی های شرکت می باشند و برای ثبت باید صد در صد سرمایه را تأدیه نمایند. 

توضیح شرکت نسبی: در این نوع شرکت سرمایه تعهدی بوده و مسئولیت شرکا به نسبت سرمایه ایست که تعهد کرده اند.

مدارک ثبت شرکت در بجنورد 

مدارک شرکت های غیر سهامی: 

 1. تنظیم دو رونوشت از صورت جلسه مجمع عمومی موسس
 2. تنظیم دو رونوشت از صورت جلسه هیئت مدیره 
 3. شرکتنامه، اساسنامه ،تقاضانامه هر کدام در دو نسخه باید به امضاء تمام شرکاء شرکت برسد. 
 4. مدارک هویتی تمام متقاضیان ثبت شرکت 
 5. شرکاء حقوقی شرکت باید مدارک ثبتی و مدارک نماینده قانونی را ارائه دهند.
 6. در صورت تأسیس شعبه باید مدارک شناسایی مدیر شعبه به همراه آدرس و کد پستی شعبه ارائه گردد. 

مدارک شرکت های سهامی: 

 1. تنظیم دو رونوشت از صورت جلسه مجمع عمومی موسسین 
 2. تنظیم دو رونوشت از صورت جلسه هیئت مدیره
 3. اساسنامه، اظهارنامه هر کدام در دو نسخه تنظیم و به امضاء سهامداران، هیئت مدیره،  بازرسین برسد.
 4. مدارک شناسایی سهامداران بازرسین و هیئت مدیره 
 5. در صورت وجود شرکاء حقوقی مدارک ثبتی به همراه مدارک سجلی و معرفی نامه نماینده شرکت 

ثبت شرکت در بجنورد با ارزان ثبت

چگونه می توانیم انتخاب تکراری از اسم شرکت نداشته باشید؟ 

از طریق استعلام اسم شرکت می توانید موجبات این امر را فراهم آورید، دو راه برای استعلام نام شرکت وجود دارد، راه اول ورود به سامانه شناسه ملی است که شما می توانید در آیتم مورد نظر اسم مورد درخواست را قرار دهید و با ورود کد امنیتی و کلیک جستجو از ثبت یا عدم ثبت شرکتی با آن نام اطمینان حاصل کنید، راه دوم ورود به سامانه روزنامه رسمی کشور است که در این سامانه با کلیک بر روی آگهی های قانونی می توانید اسم مورد نظر را جستجو کنید. و اما راه سوم درخواست استعلام اسم رکت قبل از ثبت از کارشناسان مجتمع ثبتی حقوقی ارزان ثبت است که از انتخاب اسم تکراری جلوگیری می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص این مقاله را مطالعه نمایید: استعلام اسم شرکت

هزینه ثبت شرکت در بجنورد 

ثبت شرکت هزینه های متعددی را در بر دارد مثل؛ هزینه ثبت، روزنامه رسمی، روزنامه کثیرالانتشار، حق تمبر و... که بسته به نوع شرکت و سرمایه مورد نظر آن و تعداد افراد و موضوع  فعالیت محاسبه می گردد. برای اطلاعات بیشتر می توانید هم اکنون با کارشناسان مجموعه ارزان ثبت تماس بگیرید و لیست هزینه های ثبت شرکت را دریافت کنید.

تعریف شرکت دانش بنیان 

نوع دیگری از شرکت ها وجود دارد که امتیاز های ویژه ای برای موسسینی که اقدام به ثبت آن کنند دارد. هر چند این نوع جدید شرکت نیست و شرکت های تجاری که به ثبت رسیده اند اگر شرایط مورد نظر را داشته باشند می توانند تبدیل به شرکت دانش بنیان گردند، از جمله شرایط ثبت شرکت دانش بنیان، 1)داشتن اختراع ثبت شده برای یکی از اعضاء مهم شرکت، 2) وجود اعضاء هیئت علمی دانشگاه در هیئت مدیره آن، 3) وجود ایده ها و طرح های خلاقانه و نوآورانه است. 

مراحل ثبت شرکت در بجنورد 

1. ورود به سامانه ثبت شرکت ها زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کل کشور

2. ورود اطلاعات مربوط به حوضه ثبتی مربوطه

3. ورود 5 اسم منتخب به ترتیب اولویت و ثبت هر کدام از آنها در سامانه

4. ورود موضوع مربوط به شرکت در گام بعدی 

5. در مرحله بعد باید مشخصات مربوط به اعضاء، تاریخ و ساعت صورت جلسات، آدرس و کد پستی شرکت و.. را کامل و صحیح وارد نمایید.  

6. اطلاعات مربوط به شعبه در صورت تأسیس شعبه 

7. مشخص کردن روزنامه کثیرالانتشار شرکت

8. تنظیم و تایپ اوراق و مدارک شرکت مثل اساسنامه،شرکت نامه، اظهارنامه و تقاضانامه باید در این مراحل تایپ گردد. 

9. با کلیک بر روی پذیرش موقت اطلاعات مربوطه ثبت موقت می شود و با کلیک بر روی کلید پذیرش نهایی ثبت سامانه ای ثبت شرکت بجنورد برای شما به کارشناسان اداره ثبت شرکت های بجنورد ارسال می شود. 

10. برای دریافت ابلاغیه های آتی در هر مرحله می توانید با کدی که برای شما اس ام اس می شود مجدد به کارتابلتان مراجعه کنید.

نتیجه:همه افراد همیشه به دنبال راه حلی هستند تا شرایط کار زندگی و مالی خود را تغییر دهند، ولی چیزی که همیشه جلو این افراد را می گیرد، فقط و فقط ترس از شکست است، دوستان عزیز که تا این لحظه وقتتان را برای مطالعه این مقااله گذاشتید، همین حالا بلند شوید و رو به روی یک آینه بایستید تنها شخصی که می تواند زندگی شما را تغییر دهد، تصویرش را در آینه می بینید، پس با اخذ مشاوره درست، بر ترس ها فائق آمده مسیر موفقیت را شروع کنید. می توانید این مقاله را فقط برای اطلاعات عمومی در زمینه شرکت ها داشته باشید و یا با استفاده از این مقاله شرکت خودتان را راه اندازی کنید. در هر صورت اگر نیاز به مشاوره دارید ما در ارزان ثبت مشاوره رایگان اولیه را در اختیار تمام عزیزان  قرارخواهیم داد هم اکنون می توانید با ما در مجتمع ارزان ثبت تماس بگیرید.  

ثبت شرکت در استان خراسان شمالی

 •  ثبت شرکت در شیروان
 •  ثبت شرکت در اسفراین
 •  ثبت شرکت در آشخانه
 •  ثبت شرکت در درق
 •  ثبت شرکت در جاجرم
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اهمیت ثبت شرکت در سمنان

یک تجربه خوب ثبتی با ارزان ثبت . ارزان ثبت در این مقاله همه ابعاد ثبت شرکت در سمنان را به شما نشان می دهد . خودتو با ارزان ثبت ثبت کن.

ثبت شرکت در شیراز از ابتدا تا انتها

در مطلب پیش رو کلیه اطلاعات لازم در خصوص ثبت شرکت در شیراز از ابتدا تا انتهای مراحل ثبتی حقوقی را بازگو کرده ایم تا راه گشا باشیم پس تا انتهای مقاله با ما بمانید.

شیوه ثبت شرکت در سنندج

شیوه و روش ثبت شرکت در سنندج و مراحل ثبتی و هزینه ثبت و مدارک لازم برای ثبت شرکت سنندج را تیم تحریری ایلیا با هم در اینجا ارائه می کند تا شما را از هر مطلب دیگی بی نیاز کند.

ثبت شرکت در اهواز با هزینه کم

ثبت شرکت در اهواز را با ارزان ثبت بخوانید و تجربه کنید تا همه ابهاماتان رفع شود و با اطمینان قدم در راه ثبت شرکت اهواز بردارید زیرا می دانید که موسسه ای متخصص در کنارتان است.

چگونه ثبت شرکت در ساری انجام دهیم؟

ثبت شرکت در ساریمقوله ایست که در این مقال به همه زوایای آن پرداخته ایم تا شما را کاملاً روشن کنیم تا با اطمینان خاطر و با اعتماد به ارزان ثبت در این راه گام بردارید.

منافع ثبت شرکت در ارومیه

ما در این مقاله کوشیده ایم تا همه نکات مربوط به ثبت شرکت در ارومیه را بیاوریم تا نیاز شما به اطلاعات در این زمینه کمل برآورده شود.

ثبت شرکت در یاسوج و فواید آن

ثبت شرکت در یاسوج و فواید آن را در این مقاله به همراه مدارک، مراحل و هزینه ثبت شرکت تشریح کرده ایم. تا پایان با ما باشید تا جواب سوالاتتان را بگیرید.

ثبت شرکت سریع در مشهد

ارزان ثبت در اسرع وقت شرکت شما را در مشهد به ثبت می رساند. این مقاله را بخوانید تا با خدمات ارزان ثبت مشهد و مراحل ، مدارک و هزینه ثبت شرکت آشنا شوید.

لزوم ثبت شرکت در خرم آباد

در این مقاله از ارزان ثبت در مورد مزیت ثبت شرکت، انواع شرکت، ثبت شرکت مسئولیت محدود و سهامی خاص، مدارک، مراحل و هزینه ثبت شرکت در خرم آباد اطلاعات کامل و جامعی را می خوانید.

اصول ثبت شرکت در کرمان

جهت برخورداری از یک فرایند ثبتی روان، آسان و ارزان حتماً جهت ثبت شرکت در کرمان پس از مطالعه این مقاله با مجتمع ارزان ثبت تماس بگیرید. لبخند رضایت شما ضامن کار ماست.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟