لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

ثبت برند در اردبیل گام به گام


با توجه به رشد چشم گیر تبلیغات داشتن یک برند خوب که به روند جذب مخاطب شما در تبلیغات کمک کند بسیار دارای اهمیت است.به علاوه برای اینکه سایر اشخاص از موقعیت برند شما سوء استفاده نکنند باید ثبت برند در اردبیل داشته باشید تا از این امر جلوگیری به عمل آورید، ثبت برند قطعاً نیازمند داشتن اطلاعاتی در این زمینه است که در این مقاله با آن آشنایی کامل پیدا خواهید کرد، پس چند دقیقه ای وقتتان را به ما بدهید تا با مهم ترین نکات ثبت برند در اردبیل آشنا شوید.

مجتمع ارزان ثبت با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه ثبت برند و شرکت مشاور و وکیل شما برای ثبت برند در اردبیل خواهد بود حتماً از مشاوره رایگان این مجموعه استفاده کنید.

برای ثبت برند در اردبیل چه مدارکی لازم است؟ 

برای ثبت برند بسته به نوع متقاضی مدارک را باید تهیه نمایید که متقاضی ممکن است شخصص حقیقی یا حقوقی باشد.

 1. مدارک شناسایی: کپی شناسنامه و کارت ملی می باشد. 
 2. متقاضیان حقیقی: مدارک شناسایی خود متقاضی یا متقاضیان را باید ارائه دهند. 
 3.  متقاضیان حقوقی: باید مدارک شناسایی مدیر عامل را ارائه دهند. 
 4. متقاضیان خارجی: باید پاسپورت ترجمه شده و کد فراگیر ارائه دهند.
 5. جواز: جواز تأسیس یا جواز کسب یا پروانه بهره برداری یا هر گونه پروانه فعالیت باید ارائه شود. 
 6. کارت بازرگانی: در صورتی که پرونده ثبت برند تقاضای برند غیر فارسی باشد ارائه کارت بازرگانی الزامی است.
 7. مدارک ثبتی: این مدارک را تنها باید اشخاص حقوقی یا شرکت ها برای ثبت برند تهیه نمایند. 
 8. آگهی تأسیس شرکت 
 9. آخرین آگهی تغییرات شرکت  
 10. علامت تجاری: یک نسخه علامت تجاری جهت بررسی باید همراه با سایر مدارک ارسال شود. 
 11. وکالتنامه: در صورتی که برای ثبت برند در اردبیل وکیل گرفته باشید باید یک نسخه از وکالتنامه هم به اداره ثبت علائم تجاری ارسال شود. 

چگونه برندی انتخاب کنیم که قابل ثبت باشد؟ 

برندی که انتخاب می کنید باید از یک سری شرایط برخوردار باشد تا بتوانید برای ثبت آن اقدام نمایید.

1) در ابتدا باید اسمی انتخاب کنید که از یک اسم خاص تشکیل شده باشد یا یک اسم خاص در آن باشد زیرا برند عام به تنهایی قابل ثبت نمی باشد.

2) برندتان نباید اسم یک محصول یا همان محصول باشد زیرا نمی توانید انحصار برند اسم محصولی را بگیرید که تولید کنندگان دیگر نیز حق تولید آن را دارند. 

3) برندتان نباید صفت باشد زیرا صفت به طور کلی سیلاب محسوب نمی شود و به تنهایی قابل ثبت نیست. 

4) اسامی مذهبی یا مشهور که همه افراد می شناسند به عنوان برند قابل ثبت نیست و به نوعی برند باید نو و جدید باشد. 

5) اسم شهر ها و کشور ها و هم چنین سازمان ها حتی به صورت مخفف نیز قابل ثبت نیستند و در نهایت باید استعلام نمایید که برندتان پیش از این به ثبت نرسیده باشد زیرا برند ثبت شده مجدداً قابل ثبت نمی باشد.  

درباره اسم برند، انتخاب نام برند، انتخاب نام تجاری و ویزگی های اسم برند در این مقاله توضیحاتی به همراه نمونه اسامی برای شما قرارداده ایم :اسامی خاص برای برند

ثبت برند در اردبیل با موسسه ارزان ثبت

مراحل ثبت برند در اردبیل به شرح زیر است 

 • ورود به سامانه ثبت علامت تجاری و تکمیل اظهارنامه الکترونیکی 
 • دریافت تأییدیه پذیرش ثبت برند در اردبیل 
 • ثبت نام و پرداخت روزنامه رسمی نوبت اول 
 • پرداخت هزینه ثبت و صدور شماره ثبت برند 
 • ثبت نام و پرداخت روزنامه نوبت دوم
 •  تشکیل پرونده ثبت برند در اداره ثبت علائم تجاری استان تهران
 • دریافت گواهی نامه ثبت علامت تجاری 

برند اشتراکی چگونه برندی است؟ 

برندی است که چند متقاضی به نسبت در صد مشخصی، برند به نام آنها صادر می شود و مدارکی مانند جواز و یا کارت بازرگانی می تواند به نام هر یک از شرکا باشد و 100% سهام بین آنها تقسیم می شود. در برند اشتراکی حداقل 2 و حداکثر چند نفر می توانند سهم داشته باشند که حق هر عضو به میزان سهم او می باشد و این حق و سهم در گواهی ثبت برند قید می شود.

هزینه ثبت برند در اردبیل 

هزینه ثبت برند در اردبیل بسته به تعداد محصولات یا خدمات یا طبقاتی است که متقاضی برند خود را در آنها به ثبت می رساند، کلیه هزینه های ثبت برند بر اساس حق الدرج محاسبه می شود. شما برای اطلاع از هزینه ثبت برند در اردبیل هم اکنون با کارشناسان ارزان ثبت تماس بگیرید و از هزینه های ثبت برند مطلع گردید.

مدت زمان ثبت برند چقدر است؟ 

ثبت برند مراحل متعددی دارد که تا حدودی تعیین کننده زمان ثبت برند هستند، اگر خودتان بخواهید برای ثبت برند در اردبیل اقدام کنید قطعاً تا مدت های طولانی باید زمان صرف دریافت تأییدیه برند کنید، اما اگر از دانش و تجربه افراد خبره در این زمینه استفاده کنید بین 35 الی 45 روز می توانید تأییدیه اولیه ثبت برندتان را دریافت کنید و سپس سایر مراحل اداری را طی کنید.

کلام پایانی اینکه با توجه به مواردی که بیان شد تلاش نمودیم باید ها و نباید ها رابرایتان در این مقاله بیاوریم، اگر هنوز هم فکر می کنید بدون ثبت برند اتفاقی برای برندتان نمی افتد باید ماجرای یکی از موکلین عزیزمان را برایتان شرح دهدم ایشان یک برند معمولی برای کسب و کارشان داشتند و حدود 15 سال با آن برند مشغول فعالیت بودند و بعد از رشد کسب و کار و رسانه ای شدن آن وقتی مشتریان زیادی را جذب کردند حالا تازه می خواستند برندشان را به ثبت برسانند که متاسفانه برندشان اصلاً قابل ثبت نبود زیرا شخصی در تبلیغات از اسم برند این فرد خوشش آمده و پیش دستی کرده و آن را به نام خود ثبت کرده بود و در نهایت و با صرف زمان بیشتر با مشاوره های به جای مجموعه ارزان ثبت توانستیم برندی نزدیک به برندی که دارند برایشان ثبت کنیم، بله این ماجرای برند شما نیز ممکن است باشد، پس قبل از اینکه دیر شود از صحت ثبت برندتان اطمینان پیدا کنید. از اینکه تا این لحظه با ما بودید سپاسگذاریم . هم اکنون می توانید با مشاوران ارزن ثبت تماس بگیرید.

نکته : حتی اگر برندی به ثبت نرسیده باشد ، و تنها مرحله اول یعنی ثبت اظهارنامه را در سامانه طی کرده باشد وی برای ثبت برند به نسبت کسی که دیرتر اقدام کرده در اولویت قرار می گیردو اصطلاحاً حق تقدم دارد، فلذا بیشتر از این تعلل نکرده جهت ثبت برند در اردبیل همین الان اقدام نمایید.

ثبت برند در استان اردبیل

 • ثبت برند در مهاباد
 • ثبت برند در بوکان
 • ثبت برند در خوی
 • ثبت برند در میاندوآب
 • ثبت برند در سردشت
 • ثبت برند در سلماس
 • ثبت برند در پیرانشهر
 • ثبت برند در نقده
 • ثبت برند در تکاب
 • ثبت برند در شاهین دژ
 • ثبت برند در چالدران

به منظور ثبت برند و ثبت آرم تجاری و لوگو در سراسر استان اردبیل فقط کافیست با ارزان ثبت تماس بگیرید. یک تماس ز شما پیگیری صفر تا صد ثبت برند شما با ما.

 

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

چگونه ثبت شرکت در ساری انجام دهیم؟

ثبت شرکت در ساریمقوله ایست که در این مقال به همه زوایای آن پرداخته ایم تا شما را کاملاً روشن کنیم تا با اطمینان خاطر و با اعتماد به ارزان ثبت در این راه گام بردارید.

گام به گام ثبت شرکت در اردبیل

ثبت شرکت در اردبیل با ارزان ثبت ، ارزانترین و آسان ترین ثبت شرکتی است که می توانید تجربه کنید ، این مقاله را تا پایان بخوانید تا خود به این امر پی ببرید.

روش ثبت شرکت در گرگان

اولین قدم برا ی پیشرفت کاری یعنی ثبت شرکت در گرگان را با ارزان ثبت محکم و استوار بردارید و برای شروع این مقاله را از تیم تحریریه ارزان ثبت تا انتها بخوانید.

ثبت شرکت در اهواز با هزینه کم

ثبت شرکت در اهواز را با ارزان ثبت بخوانید و تجربه کنید تا همه ابهاماتان رفع شود و با اطمینان قدم در راه ثبت شرکت اهواز بردارید زیرا می دانید که موسسه ای متخصص در کنارتان است.

روال ثبت شرکت در ایلام

ثبت شرکت ایلام را با تیم ارزان ثبت تجربه کنید تا بهترین خاطره برای شما رقم بخورد همچنین این مقاله را در خصوص ثبت شرکت در ایلام بخوانید.

ثبت شرکت در شیراز از ابتدا تا انتها

در مطلب پیش رو کلیه اطلاعات لازم در خصوص ثبت شرکت در شیراز از ابتدا تا انتهای مراحل ثبتی حقوقی را بازگو کرده ایم تا راه گشا باشیم پس تا انتهای مقاله با ما بمانید.

مزایای ثبت شرکت در همدان

با ارزان ثبت ، ثبت شرکت همدان را ارزان تجربه کنید. اگر باور ندارید این مقاله را تا انتها بخوانید تا از هزینه و سایر موارد مطلع شوید.

ثبت برند در اهواز را از کجا شروع کنیم ؟

ثبت برند در اهواز اولین گام در راه پیشرفت شغلی شماست. ما در این پیشرفت با شما همگام می شویم. قدم اول را با نوشتن این مقاله برداشته ایم پس با ما هم قدم شوید و آن را بخوانید.

شیوه ثبت شرکت در سنندج

شیوه و روش ثبت شرکت در سنندج و مراحل ثبتی و هزینه ثبت و مدارک لازم برای ثبت شرکت سنندج را تیم تحریری ایلیا با هم در اینجا ارائه می کند تا شما را از هر مطلب دیگی بی نیاز کند.

نحوه ثبت شرکت در بوشهر

در مطلب حاضر مراحل ثبت شرکت در بوشهر، مدارک لازم جهت ثبت و هزینه ثبت شرکت بوشهر با نکات مرتبط دیگر برای شماعزیزان تدوین شده است، پس این مقاله را تا پایان بخوانید، تا اطلاعات کامل را به دست آورید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟