لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تعاونی
ثبت برند
ثبت نشان و علامت تجاری ثبت لوگو استعلام برند
خدمات
ثبت صورتجلسات
تغییر آدرس شرکت تمدید هیئت مدیره نقل و انتقال سهام ورود و خروج شریک
خدمات اداری
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع
خدمات مالیاتی
دفاتر پلمپ تجاری تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی ارزش افزوده
تماس با ما

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید


«الوین تافلر» می گوید وقتی کارهای کوچک انجام می دهی، باید باز هم به کارهای بزرگ فکر کنی، تا تمام کارهای کوچک در مسیر درست پیش بروند. شاید داشتن یک شرکت بزرگ و فعال نیز یک رویا برایتان باشد اما این رویا زمانی محقق می شود که شما ستون های اولیه ثبت شرکت در بندرعباس را درست و به جا پی ریزی کرده باشید. ارزان ثبت با تیم وکلا و کارشناسان متخصص یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب یک وکیل کار بلد و با تجربه می باشد، دیگر نگران هزینه های سر سام آور ثبتی نباشید با ارزان ثبت ، تجربه یک پرونده ثبتی ارزان و موفق را تجربه کنید، اما قبل از اینکه با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید، حتماً این مقاله را که در خصوص ثبت شرکت در بندر عباس و قواعد مرتبط با آن تدوین شده را مطالعه نمایید.

اصول تعیین اسم شرکت و استعلام آن 

طبق قواعد کلی تمام شرکت ها باید اسمی را برای شرکت انتخاب کنند که اولاً قبل از این به ثبت نرسیده باشد، ثانیاً کاملا فارسی باشد و هر اسم دارای معنا و مفهوم باشد. ثالثاً از سه یا چهار سیلاب تشکیل شده باشد و در نهایت خلاف نظم عمومی و اخلاق حسنه ایران نباشد، در خصوص نکته اول می توان تا حدودی قبل از ثبت نسبت به تکراری نبودن اسم اطمینان حاصل کرد. مجموعه ارزان ثبت با کارشناسان خبره در این زمینه آماده ارائه استعلام اسم شرکت و تعیین اسم برای ثبت شرکت به شما بزرگواران می باشد. 

شرکت چیست؟ 

دو یا چند شخص که می خواهند فعالیت اقتصادی را در باب شراکت راه اندازی کنند و حق و حقوق یکدیگر از این شراکت را  در قراردادی پیش بینی می کنند شرکت به وجودمی آورند. شرکت ها یا مدنی هستند مثل شراکت چند نفر در یک کارگاه تولیدی لباس و یا تجاری می باشد مثل شرکت های موضوع ماده 20 قانون تجارت که عبارت اند از؛ 

 •  شرکت سهامی خاص و سهامی عام
 • شرکت تضامنی 
 •  شرکت تعاونی تولید و مصرف 
 •  شرکت با مسئولیت محدود 
 •  شرکت نسبی
 •  شرکت مختلط غیر سهامی 
 • شرکت مختلط سهامی 

نکته:در صورتی که برای ثبت شرکت های فوق نیازمند مطالعه بیشتر در خصوص تفاوت انواع شرکت ها می باشید بر روی لینکی که در ادامه می آید، کلیک کنید: تفاوت شرکت ها 

مراحل ثبت شرکت در بندر عباس 

مراحل ثبت توسط متقاضی ثبت: 

متقاضی باید وارد سایت ثبت اسناد و املاک کشور شود و ابتدا درخواست ثبت شرکت را در این سامانه تکمیل نماید و با ثبت نهایی درخواست را به کارشناس حوضه ثبت شرکت های حوضه مربوطه ارسال می کند. سپس اوراق مربوطه را تنظیم و پس از امضاء به اداره ثبت شرکت های کرمانشاه پست می نماید و در نهایت آگهی تأسیس شرکت صادر و به متقاضی ابلاغ می گردد و پس از آن هزینه های مربوط به روزنامه پرداخت می شود. 

مراحل ثبت توسط تیم ثبت ارزان ثبت: 

 • گروه ثبت ارزان ثبت ابتدا مشاوره های لازم را در اختیار متقاضی قرار می دهند.
 • سپس قرار داد فی ما بین موسسه ارزان ثبت و متقاضی ثبت شرکت بسته می شود. 
 •  مدارک توسط متقاضی به تیم کارشناسان ارزان ثبت ارسال می گردد. 
 •  پرونده به واحد اجرای مجموعه تحویل و طی ده الی پانزده روز پرونده ثبت شرکت تکمیل و آگهی تأسیس در خصوص آن دریافت می شود.
 • در انتها هزینه روزنامه رسمی و کثیرالانتشار پرداخت می شود و طی یک ماه به موکل تحویل داده می شود.  

ثبت شرکت در بندرعباس با ارزان ثبت

اقدامات پس از ثبت شرکت در بندر عباس 

اخذ پلمپ دفاتر: دفاتر پلمپ دفاتری است که هر شرکت تجاری موظف است طی هر سال مالی آن را دریافت کند و صورت های مالی شرکت اعم از درآمد، هزینه، سود را در آن وارد نماید و در نهایت بعد از ارسال اظهارنامه سال قبل بعد از بررسی مامور مالیات این دفاتر را در اختیار مامور مالیات قرار دهند.

تشکیل پرونده مالیاتی: هر شرکتی موظف است بعد از ثبت طی دو ماه به اداره مالیات حوضه مربوطه خود مراجعه نماید و درخواست تشکیل پرونده مالیاتی خود را بدهد.

دریافت کد اقتصادی: کد اقتصادی بعد از تشکیل پرونده مالیاتی برای شرکت صادر می شود و ده رقمی می باشد با دریافت کد اقتصادی می توانید جهت قرار دادهای شرکت های بزرگ فاکتور رسمی صادر کنید.

مدارک ثبت شرکت در بندر عباس 

 1. مدارک مثبت هویت: همه اعضاء شرکت اعم از شرکا، سهامداران، هیئت مدیره، بازرسین، باید مدارک شناسایی را برای ثبت شرکت ارائه دهند. 
 2. اساسنامه: این سند که یکی از مهمترین اوراق و اسناد شرکت محسوب می شود در دو نسخه تنظیم می شود و بسته به نوع شرکت و توافق اعضاء تدوین می گردد. 
 3. صورت جلسه مجمع عمومی موسس: این صورت جلسه در عمر شرکت یک بار تدوین می شود و چگونگی تأسیس شرکت را بیان می دارد و در دو نسخه نیز می باشد.
 4. تقاضانامه یا اظهار نامه: در شرکت های با مسئولیت محدود و غیر سهامی ما تقاضا نامه ثبت شرکت را باید تنظیم کنیم و در شرکت های سهامی اظهارنامه ثبت شرکت تنظیم می شود.  
 5. شرکت نامه: این سند که در شرکت های غیر سهامی مثلشرکت با مسئولیت محدود تنظیم می شود ، چگونگی اطلاعات مربوط به شرکت را بیان می کند.
 6. صورت جلسه هیئت مدیره: این صورت جلسه، هیئت مدیره شرکت و حدود اختیارات آنها را در شرکت تعیین می کند که در دو نسخه به اداره ثبت شرکت ها تسلیم می گردد.

مزایای ثبت شرکت در بندر عباس 

 • با خیال راحت می توانید با ثبت شرکت اقدام به اخذ وام نمایید. 
 • بعد از ثبت شرکت شرکت دارای شخصیت حقوقی می شود بنابراین اعتبار شما در مقابل مشتریان و سایرین بسیار بالا می رود. 
 • با ثبت شرکت می توانید در هر نوع مناقصه یا مزایده ای که بخواهید شرکت کنید. 
 • تمام اسناد شرکت رسمی می باشد و در صورتی که شرکا بخواهند ادعایی خارج از اسناد ثبتی داشته باشند با شاهد قابل اثبات نمی باشد.
 • با ثبت شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی شرکت می کنید.
 • بعد از ثبت شرکت در بندرعباس قراردادهای بزرگتر منعقد می کنید و از همکاری با شرکت های  دولتی و معتبر برخوردار می شوید.
 • با ثبت شرکت بندر عباس می توانید اخذ نمایندگی یا تاسیس شعبه کنید. 

تعرفه  و هزینه ثبت شرکت در بندر عباس 

هزینه ثبت در هر شرکت متفاوت است و به نسبت مواردی در شرکت محاسبه می شود مثل میزان سرمایه و نوع شرکت ، برای اینکه دقیقاً از هزینه ثبت مطلع شوید با کارشناسان  مجتمع ارزان ثبت تماس بگیرید.

کلام نهایی :  به پایان این مقاله رسیدیم ولی قطعاً مطالب مربوط به ثبت شرکت در بندرعباس بسیار زیاد است، اما ما در این مقاله تلاش کردیم مهم ترین مطالب مربوط به ثبت شرکت در بندر عباس را به شما بزرگواران ارائه نماییم و اکنون تصمیم با شما است به قول« جیم ران» اگر بخواهید کاری انجام دهید، راهی پیدا می کنید و اگر نخواهید بهانه ای پیدا می کنید. ما در گروه ارزان ثبت راهنمای شما در این راه خواهیم بود تنها کافی است هم اکنون با ما تماس بگیرید. 

ثبت شرکت در استان هرمزگان

 • ثبت شرکت در بندرلنگه
 • ثبت شرکت در میناب
 • ثبت شرکت در قشم
 • ثبت شرکت در بندر خمیر
 • ثبت شرکت در جاسک
 • ثبت شرکت در درگاهان
 • ثبت شرکت در کیش

جهت ثبت انواع شرکت و انجام امور ثبتی دیگر در تمام نقاط استان هرمزگان روی ارزان ثبت حساب کنید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

چگونه ثبت شرکت در ساری انجام دهیم؟

ثبت شرکت در ساریمقوله ایست که در این مقال به همه زوایای آن پرداخته ایم تا شما را کاملاً روشن کنیم تا با اطمینان خاطر و با اعتماد به ارزان ثبت در این راه گام بردارید.

ثبت شرکت در اراک ارزان و مقرون به صرفه

ارزانترین ثبت شرکت در اراک را با موسسه ارزان ثبت تجربه نمایید. با خواندن این مقاله از کلیه وجوه و ابعاد ثبت شرکت مثل مراحل ثبت شرکت در اراک ، هزینه و مدت زمان ثبت آگاه می شوید.

امتیازات ثبت برند در تبریز

این مقاله را بخوانید تا به اهمیت و امتیازات ثبت برند تبریز پی ببرید، به علاوه نحوه ثبت برند در تبریز و هزینه ها و مدارک لازم را هم دریابید.

لزوم ثبت شرکت در خرم آباد

در این مقاله از ارزان ثبت در مورد مزیت ثبت شرکت، انواع شرکت، ثبت شرکت مسئولیت محدود و سهامی خاص، مدارک، مراحل و هزینه ثبت شرکت در خرم آباد اطلاعات کامل و جامعی را می خوانید.

اهمیت ثبت شرکت در سمنان

یک تجربه خوب ثبتی با ارزان ثبت . ارزان ثبت در این مقاله همه ابعاد ثبت شرکت در سمنان را به شما نشان می دهد . خودتو با ارزان ثبت ثبت کن.

ثبت برند در اردبیل گام به گام

گام به گام ثبت برند در اردبیل را با موسسه ارزان ثبت در مقاله پیش رو بخوانید. قول می دهیم همه سوالات و ایهامات شما رفع شودو با دیدی باز ثبت برند اردبیل را شروع کنید.

مزایای ثبت شرکت در همدان

با ارزان ثبت ، ثبت شرکت همدان را ارزان تجربه کنید. اگر باور ندارید این مقاله را تا انتها بخوانید تا از هزینه و سایر موارد مطلع شوید.

ثبت شرکت در بجنورد

ارزان ثبت در مقاله پیش رو به ساده ترین شکل ممکن مراحل و نحوه ثبت شرکت در بجنورد را برایتان شرح داده است، پس این مقاله را تا انتها بخوانید.

چگونگی ثبت شرکت در یزد

چگونگی ثبت شرکت در یزد شامل مراحل، هزینه و مدارک لازم ثبت شرکت یزد را در این مقاله از ارزان ثبت که مختص شما عزیزان تهیه شده بخوانید. هدف ما جلب رضایت شماست.

روش ثبت برند در ارومیه

اگر می خواهید بفهمید که چگونه می توانید در ارومیه ثبت برند داشته باشید حتماً این مقاله را بخوانید ، صفر تا صد این کار را برای شما عزیزان شرح داده ایم.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟